ALTINYILDIZ FEN VE ANADOLU LİSESİ NEVŞEHİR’İN GURURU OLDU!

Burdasınız Ana sayfa Bizden Haberler

YKS 2021 sonuçlarının açıklanmasının Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesi Türkiye’nin ve Nevşehir’in en başarılı okulları arasındaki yerini perçinledi.

Nevşehir birinciliklerini kazanan öğrencilerimiz Türkiye de ilk 100 dereceye giren Nevşehir’den tek okul olmanın gururunu yaşıyor. Nevşehir’de bireysel ve yerleştirme sonuçlarıyla en başarılı okul yine Altınyıldız olmuştur.   

         Akademik başarıları kadar sosyal becerileri, etkinlikleri ve toplumsal projelerde yer almaları ile öne çıkan öğrencilerimiz hayatlarına devam edecekleri yeni okullarında Altınyıldız bayrağını taşıyarak bizleri gururlandırmaya devam edecekler.

         Tüm mezunlarımızın başarılarıyla gurur duyuyor, hayal ettikleri geleceğe sahip olmalarını diliyoruz. 

 

YKS 2021 Yerleştirme Listesi:

SN

ADI-SOYADI

ÜNİVERSİTE ADI

BÖLÜMÜ

1

ELİF SUDE YAĞCI

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ

İŞLETME(İNGİLİZCE)

2

ELİF ÖZÜBERK

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK (İNGİLİZCE)

3

SAADET ÖZER

TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİV.

TIP(BURSLU)

4

BAHAR AMUCA

KOÇ ÜNİV.

TIP (İNGİLİZCE)BURSLU

5

ENES KATKICI

HACETTEPE ÜNİV.

TIP

6

BERKE YAĞMUROĞLU

İSTANBUL ÜNİV.-CERRAHPAŞA

TIP

7

ARDA YALÇIN

GAZİ ÜNİV.

TIP (İNGİLİZCE)

8

CELALETTİN DURSUN

SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİV.GÜLHANE

TIP

9

MERVE GÖKŞEN YÜCEL

AKSARAY ÜNİV.

TIP

10

EBRAR ESKİCİ

KARABÜK ÜNİV.

TIP

11

CANSU ŞARDAĞ

KASTAMONU ÜNİV.

TIP

12

ALİME SUDE GÜLER

KARATAY ÜNİV.

TIP

13

İREM NUR GÖVERCİN

UFUK ÜNİV.

TIP

14

MUSTAFA CANITEZ

SABANCI ÜNİV.

MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ (İNGİLİZCE)BURSLU

15

SEYYİD ALİ CEBECİ

SABANCI ÜNİV.

MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ (İNGİLİZCE)BURSLU

16

HAZAL YASEMİN ATSAK

İSTANBUL ÜNİV.

PSİKOLOJİ(İNGİLİZCE)BURSLU

17

ZEYNEP RÜVEYDA İNANICI

GAZİ ÜNİV.

DİŞ HEKİMLİĞİ

18

ZEHRA BALKANLIOĞLU

KIRIKKALE ÜNİV.

DİŞ HEKİMLİĞİ

19

EMİNE ÇİFTCİ

MERSİN ÜNİVERSİTESİ

ECZACILIK FAKÜLTESİ

20

BERRA AĞIR

MEDİPOL ÜNİV.

ECZACILIK FAKÜLTESİ

21

SILA AKSOY

KOÇ ÜNİV.

HUKUK (BURSLU)

22

ÖZER ÖMER DEMİRKESEN

ANKARA ÜNİV.

HUKUK

23

CEYDA HAN

SAKARYA ÜNİV.

HUKUK

24

MELEK AKSÜT

TOKAT GAZİ OSMAN PAŞA ÜNİV.

HUKUK

25

SABİHA AYÇA SEYFİ

ANKARA ATILIM ÜNİV.

HUKUK(BURSLU)

26

ÖZGÜR OZAN ÖZKAN

ULUSLARARASI BALKAN ÜNİVERSİTESİ

HUKUK

27

SILA SÖNMEZ

HACETTEPE ÜNİV.

ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

28

HASAN BUĞRA ELDİVAN

KOÇ ÜNİV.

ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ(İNGİLİZCE)

29

ZEYNEP ŞEVVAL KARA

İSTANBUL TEKNİK ÜNİV.

UZAY MÜHEDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)

30

BERK CAN

BAHÇEŞEHİR ÜNİV

İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ(İNGİLİZCE) BURSLU

31

EMRE KAAN ÖZKAN

YEDİTEPE ÜNİV.

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİLĞİ (BURSLU)

32

YUSUF CAN GÖKÇE

YEDİTEPE ÜNİV.

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

33

BERKE ÜLGEN

KADİR HAS ÜNİV.

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ(BURSLU)

34

EMİN EKMEKCİ

ANKARA ATILIM ÜNİV.

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)BURSLU

35

BİLGE GÖKGÖZ

İSTANBUL BİLGİ ÜNİV.

ENDÜSTRİYEL TASARIM (İNGİLİZCE)BURSLU

36

ATA EMİR UNCU

KOCAELİ ÜNİV.

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

37

KORAY ATAŞ

ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİV.

UÇAK GÖVDE VE MOTOR BAKIMI

38

PELİN ÖZGÜN

TED ÜNİVERSİTESİ

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ(İNGİLİZCE)

39

ÖMER ÇEVRÜK

İSTANBUL MALTEPE ÜNİV.

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ

40

MELİKE KARACA

ODTÜ (KIBRIS KAMPÜSÜ)

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) BURSLU

41

AYŞE İREM ÖZER

ANKARA OSTİM TEKNİK ÜNİV.

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)

42

MİRAÇ YİĞİT PEKER

GEZBE TEKNİK ÜNİV.

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ(İNGİLİZCE)

43

HALİT BERK AVTUTAN

SELÇUK ÜNİV.

MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

44

AHMET YASİN ÇAMAK

SAKARYA ÜNİV.

MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

45

MERT MERİÇ KARABIYIK

YILDIRIM BEYAZİT ÜNİV.

MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

46

ZEYNEP SILA MART

MARMARA ÜNİV.

FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON

47

ECEM TOPUZ

İSTANBUL ÜNİV.

FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON

48

MUSTAFA BURAK KAYNAR

MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ

FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON

49

ALİ BARAN YUMUŞ

ODTÜ

MİMARLIK FAKÜLTESİ

50

İREM CEREN ÇAVDAR

GAZİ ÜNİV.

MİMARLIK(İNGİLİZCE)

51

KÜBRA SULTAN BOZKURT

GEBZE TEKNİK ÜNİV.

MİMARLIK

52

GÜL BESTE ÖZDEMİR

ERCİYES ÜNİV.

MİMARLIK FAKÜLTESİ

53

RÜMEYSA KARTAL

NİĞDE ÖMER HALİS DDEMİR ÜNİV.

MİMARLIK

54

GİZEM ÇİFTCİ

İSTANBUL ÖZYEĞİN  ÜNİV.

MİMARLIK (BURSLU)

55

İLAYDA TOPAÇ

NUH NACİ YAZGAN ÜNİV.

MİMARLIK(BURSLU)

56

UMAY ZİŞAN YILMAZ

NUH NACİ YAZGAN ÜNİV.

MİMARLIK(BURSLU)

57

DAMLA İMAN

KIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİV.

İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ

58

İLAYDA NUR PEKGÖZ

AKSARAY ÜNİV.

İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ

59

GÜLSENA ATASEVEN

NECMETTİN ERBAKAN ÜNİV.

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ

60

BERKAY GÖZ

NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİV.

İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ

61

BEDİRHAN DAĞLI

ANKARA ÇANKAYA ÜNİV.

İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI(İNGİLİZCE)BURSLU

62

İPEK YARILI

KAPADOKYA ÜNİV.

DİL VE KONUŞMA TERAPİSİ(BURSLU)

63

SELİN TUTAK

YILDIZ TEKNİK ÜNİV.

BİYO MÜHENDİSLİK(İNGİLİZCE)

64

ŞEVKET ONUR KILIÇ

PAMUKKALE ÜNİV.

OTOMOTİV MÜHENDİSLİĞİ

65

BURAK OK

ANKARA SOSYAL BİLİMLER FAK.

PSİKOLOJİ

66

YAĞMUR GÜNEY

KAPADOKYA ÜNİV.

PSİKOLOJİ

67

AYŞE KARANFİL

KAPADOKYA ÜNİV.

PSİKOLOJİ

68

ZEHRA DALKILIÇ

KAPADOKYA ÜNİV.

PSİKOLOJİ (BURSLU)

69

DOLUNAY YILMAZ

ANKARA GATA

HEMŞİRELİK

70

NAZAR ÖZTAŞ

SELÇUK ÜNİV.

VETERİNER FAKÜLTESİ

71

BERKAY UMUT BERK

AFYON ÜNİV.

VETERİNERLİK FAKÜLTESİ

72

HAKKI AMİL

ANKARA HACI BAYRAM VELİ ÜNİV.

SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ

73

NURGÜL ÖZDEMİR

ERCİYES ÜNİV.

SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ

74

GÖZDE KORUCU

İSTANBUL RUMELİ ÜNİV.

ULUSLARARASI İLİŞKİLER (BURSLU)

75

BUSE SOLAK

ANKARA YILDIRIM BEYAZİT ÜNİV.

SOSYAL HİZMET

76

DAMLA ÖDEMİŞ

BALDIRMA 17 EYLÜL ÜNİV.

SOSYAL HİZMET

77

AYŞE BERRE EKİCİ

BEYKENT ÜNİV.

MEDYA VE İLETİŞİM

78

YAĞMUR BABA

NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİV.

ANTRENÖRLÜK

79

İHSAN ÇAYIR

ESKİŞEHİR ÜNİV.

KAMU YÖNETİMİ(AÇIKÖĞRETİM)

80

MURAT SADIK KAYA

NECMETTİN ERBAKAN ÜNİV.

YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ

81

MERT EREN ZEYLAN

BİLGİ ÜNİV.

YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ

82

İLAYDA ESEN

İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİV.

ADALET

83

BERNA TURACIK

SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ

MALİYE

84

HAMZA TEYMEN

NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİV.

MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI

85

NURSAL SERTTAŞ

ERCİYES ÜNİV.

BANKACILIK

86

ALEYNANUR ÇAVDAR

AFYON KOCATEPE ÜNİV.

MİMARİ RESTORASYON

87

MİRAY KAYMAKÇI

KAPADOKYA ÜNİV.

MİMARİ RESTORASYON (BURSLU)

88

BERKAY ALTINSOY

KAPADOKYA ÜNİV.

UÇAK TEKNOLOJİSİ (BURSLU)

89

SENANUR BOZLAK

KAPADOKYA ÜNİV.

ANESTEZİ(BURSLU)

90

BEYZA KAYACI

KAPADOKYA ÜNİV.

AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI (BUSRLU)

91

DİLAY DANACI

ANKARA YILDIRIM BEYAZİT ÜNİV.

OPTİSYENLİK

92

BURHAN ÇALIŞKAN

KAPADOKYA ÜNİV.

OPTİSYENLİK(BURSLU)

93

YAŞAR CEHRİLİ

NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİV.

TURİST REHBERLİĞİ

94

YAŞAR ÇALIŞKAN

KAPADOKYA ÜNİV.

TURİST REHBERLİĞİ(BURSLU)

95

İREM KARAGÖZ

KAPADOKYA ÜNİV.

TURİST REHBELİĞİ(BURSLU)

96

BEKİR AYDINOĞLU

KAPADOKYA ÜNİV.

TURİST REHBELİĞİ(BURSLU)

97

BATURALP İNAN

MERSİN ÜNİVERSİTESİ

OTOMOTİV TEKNOLOJİSİ

98

FURKAN ENES KARSLI

KAPADOKYA ÜNİV.

SİVİL HAVACILIK KABİN HİZMETLERİ(BURSLU)

99

ELİF TAŞÇI

BURSA ULUDAĞ ÜNİV.

GIDA TEKNOLOJİSİ

100

NEVA KÖSE

ERCİYES ÜNİV.

LABORATUAR TEKNOLOJİSİ

101

ALİ BERKAY YAZGI

KOCAELİ ÜNİV.

ATÇILIK VE ANTRENÖRLÜĞÜ

102

EKREM DEDEOĞLU

NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİV.

MUHASEBE

103

KAAN KÖŞKER

TARSUS ÜNİV.

MAKİNE

 

Not: Yerleşme belgesine ulaşılan öğrencilerin sonuçları güncel listeye eklenecekler.

 


 

Resimler



Yorumlar Yorum Yap

Yorum Yap

Gösterilecek veri bulunamadı.

Diger Haberler