CUMHURİYET BAYRAMI ŞAMPİYONALARINDA ALTINYILDIZ DAMGASI

Burdasınız Ana sayfa Bizden Haberler

CUMHURİYET BAYRAMI ŞAMPİYONALARINDA ALTINYILDIZ DAMGASI

   Altınyıldız İlköğretim Kurumu Öğrencileri bu yıl Cumhuriyet bayramında yapılan turnuvalarda Resimde , Satrançta ve ardından yapılan yüzme yarışmalarında ödülleri topladılar.Ayrıca Cumhuriyet bayramı için Gazi Stadyumunda düzenlenen törende Altınyıldız İlköğretim Kurumu halk oyunları ekibimizde sergiledikleri gösteri ile göz doldurdular.

   Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğünün 29.10.2016 tarihinde Cumhuriyet Bayramı nedeniyle düzenlemiş olduğu yüzme yüzme yarışmasında Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencileri madalyaları topladı.

 

YÜZME

ADI – SOYADI                        DERECE                        STİL

ERKEKLER

Yaşar Tuğra OKŞAR

Nevşehir    1.si

Serbest

Tayanç KARAKAYA

Nevşehir    2.si

Serbest

Kaan CİVAN

Nevşehir    3.sü

Serbest

Tayanç  KARAKAYA

Nevşehir    1.si

Sırt

Kaan CİVAN

Nevşehir    2.si

Sırt

Yaşar  Tuğra OKŞAR

Nevşehir    3.sü

Sırt

 

KIZLAR

Tulca OKŞAR

Nevşehir    1.si

Serbest

Ceyda YÜMÜN

Nevşehir    2.si

Serbest

Tulca OKŞAR

Nevşehir    1.si

Sırt

Ceyda YÜMÜN 

Nevşehir    3.sü

Sırt

 

 

RESİM

ADI – SOYADI                                        DERECE  

Ecrin GEDİK

NEVŞEHİR 1.si

Elanur KOÇ

Mansiyon

Işıl PINARLI

Mansiyon

 

 

SATRANÇ

ADI – SOYADI                                      DERECE  

Edibe Eylül ÇENGEL

Küçükler 1.si  Kızlar 1.si

Öznur BAŞYİĞİT 

Yıldızlar Turnuva 1.si , Kızlar 1.si

Mustafa ÖZTÜRK    

Turnuva İl 2.si

Damla İMAN            

Kızlar turnuva 2.si

Kaan GÜNEŞ           

Eş puanla il 3.sü

 

   Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü yüzme antrenörü Eyüp Emre CINCIK gözetiminde hazırlanan sporcular geçen yıl hizmete açılan olimpik havuzda hem antrenmanlarını yapmakta hem de müsabakalara hazırlanmaktadır. Antrenörümüz yaptığı açıklamada yeni başlayan bir spor dalı olmasına rağmen bizleri yalnız bırakmayan desteklerini esirgemeyen ve gelecek hem ulusal derece kazanacak nitelikli çocuklar yetişmesinden dolayı Altınyıldız İlköğretim Kurumuna teşekkürlerini sunmuşlardır.

   Turnuvalarda derece yapan öğrencilerimizi,onları yetiştiren Resim Öğretmenimiz Saliha ERDOĞAN,Satranç Öğretmenimiz Ekrem KÜREKLİ,Halk Oyunları Öğretmenimiz Kübra EKİCİ,Gençlik Spor İl Müdürlüğü Antrenörü Eyüp Emre CINCIK’ı ve velilerimizi kutlar başarılarının devamını dileriz.

Resimler



Yorumlar Yorum Yap

Yorum Yap

Gösterilecek veri bulunamadı.

Diger Haberler