ALTINYILDIZLI 3.SINIFLARDAN MUHTEŞEM ANNELER GÜNÜ PROGRAMI


Altınyıldız İlköğretim Kurumu 3. Sınıf öğrencilerinin hazırladığı Anneler Günü programı gerçekleşti. 03 Mayıs 2024 Cuma günü okulumuz 3.sınıf öğrencileri tarafından yapılan program velilerin yoğun katılımıyla tamamlandı.

Dünyaya getirdiği evladını; özveri ile büyüten, iyiye, doğruya güzele yönlendirerek hayata hazırlayan, sevgi ve şefkatin tükenmez kaynağı olan annelerimizi bu anlamlı günde yalnız bırakmayan Altınyıldız İlköğretim Kurumu 3.sınıf öğrencileri muhteşem bir programla annelerini ve diğer konukları duygulandırdı. Halk Oyunları gösterisi, Drama, Modern Dans, Oratoryo ve İngilizce-Türkçe şarkılar sunan öğrencilerimiz program sonunda öğretmenlerinin onlara madalya hediye etmesiyle sevinçle programlarını bitirdiler.


Program sonunda okul Müdürü Sayın Ahmet ÜNAL yaptığı konuşmada programın hazırlanmasında emeği geçen sınıf öğretmenlerimiz ÇETİN BUZLUK, SANİYE İNAN, TUNCAY BAKTI, YEŞİM IŞIKTAŞ, AYŞE ZAĞLANMIŞ, İngilizce Öğretmeni ZEYNEP ÇALIŞKAN, Drama Öğretmeni SEZA DERME, Halk Oyunları Öğretmeni KÜBRA EKİCİ, Resim Öğretmeni TUĞÇE BAŞBUĞ AKBAL, Stem ve Kodlama Öğretmeni CANAN YÜNCÜ, Müzik Öğretmenleri MELİH AKBAL ve ALPEREN DENİZ’e teşekkür etti. Dünyanın en yüce ve kutsal sorumluluğunu sevgi, şefkat ve merhamet duygularıyla yerine getiren tüm annelerimizin ve yüreğinde evlat acısı taşıyan şehit annelerinin Anneler Gününü kutladı.

Öğrencilerimize hazırlamış oldukları programdan dolayı teşekkür ediyor, tüm Annelerin ANNELER GÜNÜNÜ kutluyoruz.


Haberi Paylaş: