Nevşehir’de eğitimin lideri Altınyıldız İlköğretim Kurumu 2024-2025 eğitim-öğretim yılı 1.sınıf kayıtları devam ediyor.


Özel Altınyıldız İlköğretim Kurumu Müdürü Sayın Ahmet ÜNAL yaptığı açıklamada: ‘Altınyıldız Anaokulunda öğrenim gören öğrencileri olgunluk testleri ve gelişim raporları değerlendirilerek 1.sınıfa kayıtları 16 Şubat 2024 tarihinde tamamlanmıştır. 19 Şubat 2024 tarihi itibariyle boş kalan sınırlı kontenjanlar için öğrenci kaydı yapılacaktır. Kayıt yaptırmak isteyen velilerimizin öğrencileriyle birlikte Altınyıldız İlköğretim Kurumuna müracaat edip çocuklarının olgunluk testi yapıldıktan sonra kayıt yaptırabileceklerini belirtti.

Sayın Ahmet ÜNAL bu yıl da alanında uzman Nevşehir Kamuoyunun da yakından tanıdığı çok kaliteli 6 öğretmenimiz olan Sayın BİRSEN GÜRBÜZ, Sayın HÜSEYİN AKYÜREK, Sayın ŞERİFE İLHAN, Sayın BEYZA ORHAN, Sayın SEBAHATTİN ÜNSAL, Sayın SELDA ÇALIŞKAN ile 6 sınıf açıyoruz. Öğretmenlerimize Altınyıldız ailesinde sağlık, huzur, mutlulukla ve başarılarla dolu bir 4 yıl diliyorum.


Türkiye'nin önde gelen eğitim kurumlarından biri olan Altınyıldız İlköğretim Kurumu 1. sınıflarında Sınıf öğretmenlerimiz tarafından okutulan temel dersler (Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi) yanında yoğun İngilizce ve Beden Eğitimi, Görsel Sanatlar, Müzik, Drama, Science, Satranç, Halk Oyunları, Stem ve Kodlama, Seramik, Akıl Oyunları dersleri okulumuzun branş öğretmenleri tarafından verilmekte ve öğrencilerimizin yetenekleri, ilgi alanları erken yaşta keşfedilmektedir.

1.sınıf öğrencilerimize diyetisyen kontrolünde hazırlanan sabah kahvaltısı ve öğle yemeği olmak üzere iki öğün yemek verilmektedir.


Altınyıldız İlköğretim Kurumu olarak KALİTELİ OKUL + KALİTELİ ÖĞRETMEN + KALİTELİ EĞİTİM = ALTINYILDIZ İLKÖĞRETİM KURUMU vizyonu ile düşünme, anlama ve sorun çözme becerisi gelişmiş, insanlığın ve demokrasinin temel değerlerini ve milli kültürü içselleştirmiş, iletişime ve paylaşıma açık, sanat becerisi gelişmiş, özgüveni ve sorumluluk bilinci yüksek, girişimci, yaratıcı, yenilikçi, sağlıklı ve mutlu bireylerin yetişmesine ortam ve imkan sağlamak adına 2024-2025 öğretim yılı için gücümüze güç katarak ilerliyoruz. Nevşehir’in ve Türkiye’nin eğitimde gururu olan ALTINYILDIZ ailesine şimdiden 2024-2025 eğitim-öğretim yılında başarılar diliyoruz.


ALTINYILDIZ İLKÖĞRETİM KURUMU

Haberi Paylaş: