30 Mayıs 2024 Perşembe günü Altınyıldız Eğitim Kurumları İlkokul binası konferans salonunda düzenlenen muhteşem mezuniyet töreniyle Özel Altınyıldız Fen Lisesi ve Özel Altınyıldız Anadolu Lisesi mezun öğrencilerimizin sevinçleri paylaşıldı.

Mezuniyet programına Nevşehir Valisi Sayın Ali FİDAN, Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Yusuf YAZICI, Altınyıldız Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ragıp ÖZALTIN, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sayın Emre ÖZALTIN, Altınyıldız Eğitim Kurumları Genel Müdürü Sayın Seyrani İPEK, Altınyıldız Koleji Fen ve Anadolu Lisesi Müdürü Sayın Özkan KILINÇ, Altınyıldız Koleji İlköğretim Müdürü Sayın Ahmet ÜNAL, Altınyıldız Koleji Anaokulu Müdürü Sayın Hülya ÇETE ve Altınyıldız Koleji Kreş Müdürü Sayın Hande ÖZALTIN katılmıştır.

Program Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk ve ebediyete intikal etmiş bütün şehitlerimizin ve gazilerimizin manevi huzurunda bir dakikalık saygı duruşu ve ardından İstiklâl Marşı’yla başlayıp Fen Lisesi mezunlarımızdan Semih ÇELİKEL’in “Bayrak” şiirini okumasıyla devam etmiştir.

Programda 2024 MSÜ sınav sonuçlarına göre Altınyıldız Koleji Fen ve Anadolu Lisesi öğrencilerinden Nevşehir 1-2-3-4-5-6.sına ve Türkiye geneli ilk 10.000’e giren 23 mezun öğrenciye başarı plaketleri Nevşehir Valisi Sayın Ali FİDAN ve Altınyıldız Koleji Fen ve Anadolu Lisesi Müdürü Sayın Özkan KILINÇ tarafından verilmiştir.

Altınyıldız Koleji Fen Lisesi öğrencilerinden

Hüseyin Berkay ERGİN:

Genel Nevşehir 1.si Türkiye 117.si

Eşit Ağırlık Nevşehir 1.si Türkiye 139.su

Sözel Nevşehir 1.si Türkiye 146.sı

Sayısal Nevşehir 2.si Türkiye 152.si


Can Sei KEÇECİ:

Genel Nevşehir 2.si Türkiye 214.sü

Eşit Ağırlık Nevşehir 2.si Türkiye 235.si

Sözel Nevşehir 2.si Türkiye 288.si

Sayısal Nevşehir 3.sü Türkiye 170.si


Elif DÖŞEYEN:

Sayısal Nevşehir 4.sü Türkiye 282.si

Eşit Ağırlık Türkiye 712.si

Sözel Türkiye 1782.si

Genel Türkiye 569.su


Sueda ANDIÇ:

Genel Nevşehir 4.sü Türkiye 360.sı

Sözel Nevşehir 4.sü Türkiye 625.si

Eşit Ağırlık Nevşehir 5.si Türkiye 415.si

Sayısal Nevşehir 5.si Türkiye 320.si


Rana KARA:

Eşit Ağırlık Nevşehir 4.sü Türkiye 390.sı

Genel Nevşehir 5.si Türkiye 432.si

Sayısal Nevşehir 6.sı Türkiye 563.sü olmuştur.


Bağımsız Tüketici Değerlendirmeleri “2020-2021, 2021-2022,2023-2024 En İyi Özel Okul” hizmet kategorisi değerlendirmeleri sonucunda dört yıl üst üste Nevşehir’in En İyi Özel Okulu şeçilen Altınyıldız Koleji müdür, müdür yardımcıları ve öğretmenlerine plaketlerini Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Yusuf YAZICI, Altınyıldız Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ragıp ÖZALTIN ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sayın Emre ÖZALTIN takdim etmişlerdir.


Altınyıldız Koleji Fen Lisesi birincisi Elif Azra KARAKOÇ ve Altınyıldız Koleji Anadolu Lisesi birincisi Elif KARACA’ya birincilik plaketlerini, diplomalarını ve altın ödüllerini Nevşehir Valisi Sayın Ali FİDAN, Altınyıldız Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ragıp ÖZALTIN, Altınyıldız Eğitim Kurumları Genel Müdürü Sayın Seyrani İPEK vermişlerdir.


2023-2024 Eğitim-Öğretim yılı sonunda Altınyıldız Koleji Fen ve Anadolu Lisesinden mezun olan öğrencilerimiz, diplomalarını okul idarecilerimiz ve öğretmenlerimiz tarafından almışlardır. Diploma töreninin ardından kep atan mezunlarımız ve aileleri büyük bir heyecan ve mutluluk yaşamışlardır.


Başarılı ve istikrarlı yönetimiyle, çağdaş eğitim anlayışıyla, sürekli başarıyı ve kaliteyi ilke edinen Altınyıldız Eğitim Kurumları, eğitimde ekol bir kurum haline gelmiştir. Başarıları, imkânları ve her geçen gün daha da gelişen okul kampüsüyle Altınyıldız Koleji, eğitimde Türkiye’nin hiç sönmeyen yıldızı olmuştur.


Altınyıldız Eğitim Kurumları olarak yarınların güçlü ve büyük Türkiye’sine aklı, ilmi, düşüncesi ve kalemi ile imza atacak sevgili gençlerimizi yetiştirmenin kıvancını yaşıyoruz.

Çıktığımız bu yolda bizimle birlikte yürüyen değerli öğrencilerimizi tanımış olmaktan gurur duyuyor sağlık, mutluluk ve başarılarının daim olmasını temenni ediyoruz.

ALTINYILDIZ KOLEJİ FEN VE ANADOLU LİSESİ

BAŞARININ DEĞİŞMEYEN TEK ADRESİ

Haberi Paylaş: