İlköğretim

Burdasınız Ana sayfa İlköğretim
İlkögretim Müdürü

Mehmet Eravcı

Müdür Yardımcısı

Yüksel Arıkan

İlkokul
Müdür Yardımcısı

Ahmet Ünal

Ortaokul
Müdür Yardımcısı

Çetin Kurtpınar

Ortaokul
Koordinatör ve Rehberlik

Hülya Korkmaz

Rehberlik ve Psikolojik Danışman

Ömer Faruk Kaya

Rehberlik ve Psikolojik Danışman

Şevval Yeşil

Rehberlik ve Psikolojik Danışman

Zehra Nur Tükel

Türkçe

Gamze Delipoyraz

Türkçe

Derya Ünal

Türkçe

Osman Olgun

Türkçe

Zeliha Uğurlu

Matematik

Gökhan Metin

Matematik

Hülya Selçuker

Matematik

Rukiye Nur Karacan

Matematik

Tahsin Deveci

Matematik

Hafize Gün

Matematik

Zeynep Güldü

İngilizce

Cabir Orkan

İngilizce

İlknur Meşeci

İngilizce

Ömer Köse

İngilizce

Fatma Yedier

İngilizce

Makbule Yüksel

İspanyolca - İngilizce

Jessıca Adrıana Pardo Sarmıento

İngilizce

Zeynep Çalışkan

İngilizce

Zehra Mangör

İngilizce

Gizem İçen

İngilizce

Deniz Özdamla

İngilizce

Ümit Korucu

İngilizce

Meryem Oruç

İngilizce

Emrah Orman

Fen Bilimleri

Bahar Benzer

Fen Bilimleri

Eren Özhan

Fen Bilimleri

Sinan Abur

Fen Bilimleri

Ceren Süt

Fen Bilimleri

Aslı Afife Eren

Sosyal Bilgiler

Ali Özkal

Sosyal Bilgiler

Mert Mangör

Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi

Sabri Elkatmış

Uzm.Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi

Dursun Uz

Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi

Cansu Akdemir

Sınıf Öğretmeni

Çetin Buzluk

Uzm.Sınıf Öğretmeni

Saniye İnan

Sınıf Öğretmeni

Tuncay Baktı

Sınıf Öğretmeni

Yeşim Işıktaş

Sınıf Öğretmeni

Ayşe Zağlanmış

Uzm. Sınıf Öğretmeni

Levent Yağmuroğlu

Sınıf Öğretmeni

Şerife İlhan

Uzm.Sınıf Öğretmeni

Sebahattin Ünsal

Uzm.Sınıf Öğretmeni

Tülin Pak

Uzm.Sınıf Öğretmeni

Nermin Kayseri

Sınıf Öğretmeni

Hüseyin Akyürek

Sınıf Öğretmeni

Fatma Yağmuroğlu

Sınıf Öğretmeni

Ertan Kahveci

Sınıf Öğretmeni

Mustafa Erdem

Sınıf Öğretmeni

Keziban Akyürek

Sınıf Öğretmeni

Neval Gönenbaba

Sınıf Öğretmeni

Cumhur Demirsoy

Uzm.Sınıf Öğretmeni

Sibel Özdil

Sınıf Öğretmeni

Sema Emirağaoğlu

Uzm.Sınıf Öğretmeni

İlyaz Aydın

Satranç

Ekrem Kürekli

Satranç

Nilgün Nuray

Astronomi-Drama

Gülbahar Yarılı

Bilişim Teknolojileri-Robotik Kodlama ve STEM

Canan Yüncü

Halk Oyunları

Kübra Ekici

Anlayarak Hızlı Okuma ve Akıl Oyunları

İsmail Işık

Görsel Sanatlar

Ömür Eratik

Okçuluk

Fethi Yöndemli

Müzik

Ömer Küçük

Beden Egitimi

Mustafa Yarılı

Beden Egitimi

Rahmi Özdemir

Beden Eğitimi

Hülya Ulus

Beden Eğitimi

Sevde Yelizcan Beşer

Beden Egitimi

Şerife Şahin