İlköğretim

Burdasınız Ana sayfa İlköğretim
İlkögretim Müdürü

Mehmet Eravcı

Müdür Yardımcısı

Yüksel Arıkan

Lise Müdürü

Özkan Kılınç

Müdür Yardımcısı

Ahmet Ünal

Müdür Yardımcısı

Korhan Aslaner

Müdür Yardımcısı

Aykut Degerlier

Müdür Yardımcısı

Türkan Yavuz

Anaokulu Müdürü

Hülya Çete

Kreş Müdürü

Hande Özaltın

Rehberlik ve Psikolojik Danışman

Ömer Faruk Kaya

Rehberlik ve Psikolojik Danışman

Tuğba Özhan

Rehberlik ve Psikolojik Danışman

Sibel Dönmez

Anasınıfı Öğretmeni

Şengül Kurt

Rehberlik ve Psikolojik Danışman

Ayşe Bayraktaroğlu

Anasınıfı Öğretmeni

Şefika Merve Yandakçı

Rehberlik ve Psikolojik Danışman

Onur İnce

Türkçe

Gamze Delipoyraz

Rehberlik ve Psikolojik Danışman

Yelda Çelik

Fatma EKEN

Rehberlik ve Psikolojik Danışman

Türkçe

Derya Ünal

Anasınıfı Öğretmeni

Şenay Özlü

Türkçe

Osman Olgun

Türkçe

Zeliha Uğurlu

Anasınıfı Öğretmeni

Merve İnce

Türkçe

Saadet Çiftçi

Anasınıfı Öğretmeni

Selcan Orhan

Anasınıfı Öğretmeni

Yeliz Dinç

Matematik

Yahya Şahin

Matematik

Gökhan Metin

Matematik

Serkan Güler

Montessori ve Drama Öğretmeni

Rabia Ünal

Matematik

Hülya Selçuker

Anaokulu Öğretmeni

Ebru Yaprak Uludağ

Matematik

Rukiye Nur Karacan

Anasınıfı Öğretmeni

Menekşe Başaran

Matematik

Hafize Kirik


Berranur Akkoç

İngilizce Öğretmeni

Büşra Önal

İngilizce Öğretmeni

Büşra ÜNAL

İngilizce

Cabir Orkan

Satranç Öğretmeni

Nilgün Nuray

İngilizce

İlknur Meşeci

Halk Oyunları

Kübra Ekici

İngilizce

Ömer Köse

Beden Eğitimi Öğretmeni

Sema Tekin

İngilizce

Fatma Yedier

İngilizce

Makbule Yüksel

Müzik Öğretmeni

Fikret Toklu

Akıl Oyunları Öğretmeni

İsmail Işık

Yardımcı Personel

Mehtap Canıtez

Yardımcı Personel

Aylin Demir

Yardımcı Personel

Gülten Yıldırım

Yardımcı Personel

Demet Güler

İspanyolca - İngilizce

Jessıca Adrıana Pardo Sarmıento

Yardımcı Personel

Aybiçe Toprakçı


Rümeysa Sucu

İngilizce

Zeynep Çalışkan

İngilizce

Zehra Mangör

İngilizce

Leyla Varol

İngilizce

Nurlana Osma

Uzm.Öğretmen Fen Bilimleri

Dursun Kurt

Fen Bilimleri

Bahar Benzer

Fen Bilimleri

Eren Özhan

Fen Bilimleri

Gülbahar Yarılı

Fen Bilimleri

Sinan Abur

Türk Dili ve Edebiyatı

İbrahim Saglam

Fen Bilimleri

Hatice Gelen

Sosyal Bilgiler

Ali Özkal

Sosyal Bilgiler

Gülşen Köksal

Türk Dili ve Edebiyatı

Ali Güven

Türk Dili ve Edebiyatı

Gizem Okuyucu

Türk Dili ve Edebiyatı

Müge Aysu Gökçe

Sosyal Bilgiler

Mert Mangör

Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi

Sabri Elkatmış

Uzm.Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi

Dursun Uz

Sınıf Öğretmeni

Hüseyin Akyürek

Sınıf Öğretmeni

Fatma Yağmuroğlu

Sınıf Öğretmeni

Ertan Kahveci

Sınıf Öğretmeni

Mustafa Erdem

Sınıf Öğretmeni

Keziban Akyürek

Sınıf Öğretmeni

Neval Gönenbaba

Sınıf Öğretmeni

Cumhur Demirsoy

Uzm.Sınıf Öğretmeni

Sibel Özdil

Sınıf Öğretmeni

Sema Emirağaoğlu

Uzm.Sınıf Öğretmeni

İlyaz Aydın

Sınıf Öğretmeni

Yusuf Kaya

Sınıf Öğretmeni

Ayşe Zağlanmış

Sınıf Öğretmeni

Yeşim Işıktaş

İngilizce

Ebru Özaltın Kılınç

Uzm.Sınıf Öğretmeni

Saniye İnan

Sınıf Öğretmeni

Çetin Buzluk

Uzm.Sınıf Öğretmeni

Sebahattin Ünsal

Uzm.Sınıf Öğretmeni

Tülin Pak

Uzm.Sınıf Öğretmeni

Hülya Korkmaz

İngilizce

Hatice Taksu

İngilizce

Emre Yılan

Uzm.Sınıf Öğretmeni

Nermin Kayseri

Uzm. Sınıf Öğretmeni

Levent Yağmuroğlu

Almanca

Gonca Altuntaş

Almanca

Sena İdil YUKARUÇ

Matematik

Mesut Şimşek

Matematik

Özge Tarı

Matematik

Mahmut Özlü

Matematik

Ayfer Çete

Matematik

M.Musa Gökşen

Matematik

Duygu Türk

Beden Egitimi

Mustafa Yarılı

Matematik

Melih Özyiğit

Matematik

Mehmet Sucu

Matematik

Zeynep Yasakçı

Beden Egitimi

Rahmi Özdemir

Fizik

İlker Öçalan

Beden Eğitimi

Hülya Ulus

Beden Eğitimi

Sevde Yelizcan Beşer

Fizik

Mehmet Celal Karahasanoğlu

Kimya

Derya Kahraman Güven

Kimya

Mehmet Arslan

Biyoloji

Cihat Yir

Biyoloji

Gaye Çiğdem Çiçek

Biyoloji

İlkay Topatan

Müzik

Gökhan Demir

Müzik

Fikret Toklu

Görsel Sanatlar

Ömür Eratik

Tarih

İbrahim Demir

Tarih

Oğuz Balık

Coğrafya

Sibel Gülgör

Din Kültürü ve Ahlak

Nurettin Şahin

Okçuluk

Fethi Yöndemli

Beden Egitimi

Mustafa Uğurlu

Beden Egitimi

Sinan Yılmaz

Satranç

Ekrem Kürekli

Satranç

Nilgün Nuray

Bilgisayar-Robotik-Kodlama-STEM

Canan Yüncü

Bilgisayar-Robotik-Kodlama-STEM

Ceren Süt

Halk Oyunları

Kübra Ekici

Akıl Oyunları

İsmail Işık