İlköğretim

Burdasınız Ana sayfa İlköğretim
İlkögretim Müdürü

Mehmet Eravcı

Müdür Yardımcısı

Yüksel Arıkan

İlkokul
Lise Müdürü

Özkan Kılınç

Müdür Yardımcısı

Ahmet Ünal

Ortaokul
Müdür Yardımcısı

Çetin Kurtpınar

Ortaokul
Rehberlik

Hülya Korkmaz

Müdür Yardımcısı

Korhan Aslaner

Müdür Yardımcısı

Aykut Degerlier

Rehberlik ve Psikolojik Danışman

Tuğba Özhan

Müdür Yardımcısı

Türkan Yavuz

Anaokulu Müdürü

Hülya Çete

Kreş Müdürü

Hande Özaltın

Rehberlik ve Psikolojik Danışman

Ömer Faruk Kaya

Rehberlik ve Psikolojik Danışman

Zekeriya Karaçil

Anasınıfı Öğretmeni

Şengül Kurt

Anasınıfı Öğretmeni

Şefika Merve Yandakçı

Rehberlik ve Psikolojik Danışman

Onur İnce

Türkçe

Gamze Delipoyraz

Rehberlik ve Psikolojik Danışman

Yelda Çelik Küpeli

Türkçe

Derya Ünal

Anasınıfı Öğretmeni

Şenay Özlü

Rehberlik ve Psikolojik Danışman

Fatma Eken

Türkçe

Osman Olgun

Türkçe

Zeliha Uğurlu

Anasınıfı Öğretmeni

Merve İnce

Rehberlik ve Psikolojik Danışman

Mustafa Küpeli

Anasınıfı Öğretmeni

Selcan Orhan

Anasınıfı Öğretmeni

Yeliz Dinç

Türkçe

Merve Örücü

Matematik

Yahya Şahin

Matematik

Gökhan Metin

Montessori ve Drama Öğretmeni

Rabia Ünal

Matematik

Hülya Selçuker

Anaokulu Öğretmeni

Ebru Yaprak Uludağ

Matematik

Rukiye Nur Karacan

Anasınıfı Öğretmeni

Menekşe Başaran

Matematik

Tahsin Deveci

Matematik

Hafize Gün


Berranur Akkoç

İngilizce Öğretmeni

Büşra Önal

Matematik

Zeynep Güldü

İngilizce Öğretmeni

Büşra ÜNAL

İngilizce

Cabir Orkan

Satranç Öğretmeni

Nilgün Nuray

İngilizce

İlknur Meşeci

Halk Oyunları

Kübra Ekici

İngilizce

Ömer Köse

Beden Eğitimi Öğretmeni

Sema Tekin

İngilizce

Fatma Yedier

İngilizce

Makbule Yüksel

Akıl Oyunları Öğretmeni

İsmail Işık

Yardımcı Personel

Mehtap Canıtez

Yardımcı Personel

Aylin Demir

Yardımcı Personel

Gülten Yıldırım

Yardımcı Personel

Demet Güler

İspanyolca - İngilizce

Jessıca Adrıana Pardo Sarmıento

Yardımcı Personel

Aybiçe Toprakçı


Rümeysa Sucu

İngilizce

Zeynep Çalışkan

İngilizce

Zehra Mangör

İngilizce

Gizem İçen

İngilizce

Deniz Özdamla

İngilizce

Ümit Korucu

İngilizce

Meryem Oruç

İngilizce

Nurlana Osma

Uzm.Öğretmen Fen Bilimleri

Dursun Kurt

Fen Bilimleri

Bahar Benzer

Fen Bilimleri

Eren Özhan

Fen Bilimleri

Sinan Abur

Fen Bilimleri

Ceren Süt

Sosyal Bilgiler

Ali Özkal

Türk Dili ve Edebiyatı

Ali Güven

Türk Dili ve Edebiyatı

Funda Uşak

Türk Dili ve Edebiyatı

Müge Aysu Gökçe

Türk Dili ve Edebiyatı

Ebru Altun Gazioğlu

Sosyal Bilgiler

Mert Mangör

Sosyal Bilgiler

Mihriban Aslan

Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi

Sabri Elkatmış

Uzm.Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi

Dursun Uz

Uzm. Sınıf Öğretmeni

Levent Yağmuroğlu

Sınıf Öğretmeni

Şerife İlhan

Uzm.Sınıf Öğretmeni

Sebahattin Ünsal

Uzm.Sınıf Öğretmeni

Tülin Pak

Uzm.Sınıf Öğretmeni

Nermin Kayseri

Sınıf Öğretmeni

Hüseyin Akyürek

Sınıf Öğretmeni

Fatma Yağmuroğlu

Sınıf Öğretmeni

Ertan Kahveci

Sınıf Öğretmeni

Mustafa Erdem

Sınıf Öğretmeni

Keziban Akyürek

Sınıf Öğretmeni

Neval Gönenbaba

Sınıf Öğretmeni

Cumhur Demirsoy

Uzm.Sınıf Öğretmeni

Sibel Özdil

Sınıf Öğretmeni

Sema Emirağaoğlu

Uzm.Sınıf Öğretmeni

İlyaz Aydın

Sınıf Öğretmeni

Yusuf Kaya

Sınıf Öğretmeni

Ayşe Zağlanmış

Sınıf Öğretmeni

Yeşim Işıktaş

İngilizce

Ebru Özaltın Kılınç

Uzm.Sınıf Öğretmeni

Saniye İnan

Sınıf Öğretmeni

Çetin Buzluk

Satranç

Ekrem Kürekli

Satranç

Nilgün Nuray

Astronomi-Drama

Gülbahar Yarılı

Bilgisayar-Robotik-Kodlama-STEM

Canan Yüncü

Halk Oyunları

Kübra Ekici

İngilizce

Hatice Taksu

İngilizce

Emre Yılan

İngilizce

Hilal Aybüke Baycan

Akıl Oyunları

İsmail Işık

Görsel Sanatlar

Ömür Eratik

Okçuluk

Fethi Yöndemli

Müzik

Ömer Küçük

Matematik

Mesut Şimşek

Matematik

Özge Tarı

Matematik

Ayfer Çete

Matematik

M.Musa Gökşen

Beden Egitimi

Mustafa Yarılı

Matematik

Zeynep Yasakçı

Matematik

Kübra Güven

Beden Egitimi

Rahmi Özdemir

Beden Eğitimi

Hülya Ulus

Beden Eğitimi

Sevde Yelizcan Beşer

Fizik

Mehmet Celal Karahasanoğlu

Fizik

Nazmiye Utku

Fizik

Harun Yurttutan

Fizik

Melih Ekinci

Kimya

Derya Kahraman Güven

Kimya

Büşra Gürbüz

Kimya

Mehmet Arslan

Biyoloji

Gaye Çiğdem Çiçek

Biyoloji

İlkay Topatan

Biyoloji

Merve Ekiz

Biyoloji

Hatice Baltacıoğlu

Tarih

İbrahim Demir

Tarih

Oğuz Balık

Coğrafya

Sibel Gülgör

Coğrafya

Zehra Erkut

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi

Nurettin Şahin

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi

Mustafa Köse

Müzik

Gökhan Demir

Beden Eğitimi

Merve Uğur

Beden Eğitimi

Mustafa Uğurlu