Özel Altınyıldız Koleji

  Öğrenci Girişi

Numara

Şifre

Okul

           

Öğretmen Girişi

 

ANASINIFI

İLKOKUL ORTAOKUL ANADOLU LİSESİ ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ FEN LİSESİ ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİ  
ÖZEL ALTIN YILDIZ KOLEJI Son Dakika
İlköğretim

Sınıflarımız

Kadromuz
Başarılarımız
Yemek Listesi
Foto Galeri
Rehberlik Servisi

ANA SAYFA

Faydalı Linkler 

      İstatistikler
Bugün;

725 Ziyaretçi  

Dün;

1.918 Ziyaretçi

Toplam;

3.703.375 Ziyaretçi


 

 

 

 

 

 

 

 

Yeni Sayfa 1

ÖZEL ALTINYILDIZ EĞİTİM KURUMLARI

İLKÖĞRETİM KADROSU ANADOLU ve FEN LİSESİ KADROSU
ÖZEL ALTIN YILDIZ KOLEJI

Kayseri'de doğdum.İlk ve orta öğrenimimi Kayseri'de, yüksek ögrenimimi Gazi Üniversitesinde tamamladım. 1990 yılında Ardahan'da göreve başladım.1998 yılında devletteki görevimden istifa ederek Altınyıldız Koleji'nde yönetici olarak göreve başladım. Halen Özel Altınyıldız İlkögretim Kurumu Müdürü olarak görev yapmaktayım. Evli ve iki çocuk babasıyım.


mehmeteravci@hotmail.com
 
Mehmet Eravcı
Müdür  

Nevşehir doğumluyum. 1978 yılında Çorum ilinde öğretmenlik görevine başladım. Derinkuyu, Merkez Boğaz, Acıgöl Tepeköy, merkez Gazi ilköğretim Okulu ve Rauf Nail Akman ilköğretim Okulunda öğretmen ve idareci olarak çalıştım. Kasım 2007’ de emekli oldum. Emeklilikten sonra 3 yıl özel bir okulda idarecilik yaptım. 21.03.2011 tarihinde Özel Altınyıldız İlköğretim Okulunda göreve başladım. Evli, 2 çocuk babasıyım.
mustafaucar50@hotmail.com
 
Mustafa Uçar
Müdür Yardımcısı  

Hamburg/Almanya doğumluyum. İlk ve orta öğrenimimi Kozaklı'da, lisans ve yüksek lisans eğitimimi Kütahya Dumlupınar Üniversitesi'nde yaptım. Bu zaman zarfında 5 yıl tiyatro eğitimi aldım. Rehberlik ve psikolojik danışmanlık üzerine 2 yıl staj yaptım. 2006 - 2007 eğitim - öğretim döneminde Altınyıldız Koleji'nde göreve başladım. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

ahmet_altinyildiz@hotmail.com
 
Ahmet Ünal
Müdür Yardımcısı  

Nevşehir doğumluyum. İlk ve orta öğrenimimi Nevşehir'de tamamladıktan sonra 2004 yılında Nevşehir Anadolu Lisesi'nden mezun oldum. 2004 - 2008 yılları arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü'nde lisans eğitimimi aldım. 2008 yılında lisans eğitimimi tamamlayarak Nevsehir'de özel bir dershanede rehber öğretmen olarak çalıştım. Ardından 2008 - 2009 Eğitim - Öğretim yılında Altınyıldız Koleji'nde göreve başladım.


handeozaltin50@hotmail.com
 
Hande Özaltın
Rehber Ögretmen  

Ankara doğumluyum.İlköğrenimimi Ankara'da, Orta öğrenimimi Nevşehir'de, Lisans Eğitimimi Kayseri Erciyes Üniversitesi Eğitim Fakültesi Türkçe Öğretmenliği Bölümü'nde tamamladım. Nevşehir Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Edebiyat Bölümü'nde Yüksek Lisans Eğitimime devam ediyorum. Çeşitli dershanelerde görev yaptıktan sonra 2010-2011 Eğitim-Öğretim yılında Altınyıldız Koleji'nde göreve başladım.burcubagdatli50@hotmail.com
 
Burcu Bağdatlı
Türkçe  

Nevşehir'in Kozaklı ilçesinde doğdum. ilköğrenimimi Kozaklı'da, Ortaokul ve lise öğrenimimi Kırşehir'de tamamladım. 2004 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü'nü tamamladım. Evli ve bir çocuk babasıyım. Çeşitli kurumlarda görev yaptıktan sonra 2013-2014 eğitim-öğretim yılında Altınyıldız Koleji'nde göreve başaldım.  
Osman Olgun
Türkçe  

Gülşehir doğumluyum. İlkokulu Gümüşyazı Köyü İlkokulu'nda, ortaokulu Ürgüp Mehmet Diker İlköğretim Okulu'nda liseyi ise Ürgüp Lisesi'nde tamamladım. Yüksek öğrenimimi 2005 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olarak tamamladım. 7 sene Nevşehir'de dershane öğretmenliği yaptıktan sonra 2013-2014 eğitim-öğretim yılında Altınyıldız İlköğretim Kurumu'nda Türkçe Öğretmeni olarak göreve başladım.  
Yunus Erdoğan
Türkçe  

Niğde doğumluyum. Niğde Üniversitesi Eğitim Fakültesi Türkçe Öğretmenliği mezunuyum. Özel dershanelerde 5 yıl görev yaptıktan sonra 2012-2013 eğitim-öğretim yılında Özel Altınyıldız Eğitim Kurumuna katıldım. Evli ve 1 çocuk annesiyim.  
Zeliha Uğurlu
Türkçe  

Kayseri doğumluyum. ilk, orta ve lise öğrenimimi Kayseri'de yaptım. En son Konya Selçuk Eğitim Enstitüsü Matematik Bölümünü bitirdim. Kırklareli, İstanbul ve Nevşehir'in değişik okullarında idarecilik ve Matematik öğretmenliği yaptım. Nevşehir H. Lütfü Pamukçu İlköğretim Okulunda görevli iken emekli oldum. Evli ve 2 erkek çocuk babasıyım.

yahyasahin1955@hotmail.com
 
Yahya Şahin
Matematik  

Nevsehir doğumluyum. İlk, orta ve lise ögrenimimi Nevşehir'de tamamladıktan sonra Gazi Üniversitesi Gazi Egitim Fakültesi Matematik öğretmenliği bölümünü kazandım. 2004 yılında Altınyıldız Koleji'nde göreve başladim.


hulyadinleyen@hotmail.com
 
Hülya Dinleyen
Matematik  

Nevşehir'de doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Nevşehir'de tamamladım. Afyon Kocatepe Üni. Fen-Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümü'nde, Yüksek lisansımı Selçuk Üniversitesinde tamamladım. Özel dershanelerde görev yaptıktan sonra 2011-2012 yılında Altınyıldız Koleji'nde göreve başladım.


asim_ceran@hotmail.com
 
M. Asım Ceran
Matematik  

 
Gökhan Metin
Matematik  

Nevşehir'de doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Nevşehir'de tamamladım. Marmara Üniversitesi Eğitim fakültesi'nde Fen Bilgisi Öğretmenliği bölümünü bitirdim. 2002'de Altınyıldız Koleji'nde göreve başladım. Evli ve bir çocuk annesiyim.vesiletopak@gmail.com
 
Vesile Değerlier
Fen Bilgisi  

Zonguldak'ta doğdum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Zonguldak'ta, üniversite öğrenimimi Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Fizik Öğretmenliği Bölümünde tamamladım. 2004 yılından beri okulumuzda görev yapmaktayım.

gulbahar_yarili@hotmail.com
 
Gülbahar Yarılı
Fen Bilgisi  

Nevsehir'de doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Nevşehir'de tamamladıktan sonra yüksek öğrenimimi Atatürk Üniversitesi Fen Bilgisi bölümünde gerçekleştirdim. Çeşitli okul ve dershanelerde çalıştıktan sonra 2007 yılında Altınyıldız Koleji'nde göreve başladım.


serdarcicekli@mynet.com
 
Serdar Çiçekli
Fen Bilgisi  

Avanos'ta doğdum. İlk öğretimimi Avanos'ta tamamladım. Orta öğretimimi Kayseri Lisesi'nde bitirdikten sonra yüksek öğretimimi Ankara Gazi üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği ve Anadolu Üniversitesi Biyoloji bölümünden mezun oldum. Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi'nde Eğitimin Sosyal Tarihi ve Temelleri Bölümünde bir yıl eğitim gördüm. Samsun Merkez Atatürk Ortaokulu, Aksaray Gazipaşa İlköğretim okulu ve Nevşehir Lütfü Pamukçu Ortaokulunda Fen Bilgisi öğretmenliği yaptım.2007 yılında emekli olarak özel bir kolejde 2012 yılına kadar görev yaptım. 2012 Ağustos ayında Özel Altınyıldız İlköğretim Kurumu'nda göreve başladım. evli ve 2 çocuk babasıyım.  
Dursun Kurt
Fen ve Teknoloji  

Ankara doğumluyum.İlk ve Ortaöğrenimimi Ankara'da, Lisans Eğitimimi Bolu A.Y.B.Ü Eğitim Fakültesi Fen ve Teknoloji Bölümü'nde tamamladım.Çeşitli okul ve dershanelerde 5 yıl görev yaptıktan sonra 2011-2012 Eğitim-Öğretim yılında Özel Altınyıldız Koleji'nde göreve başladım.
baharbenzer@hotmail.com
 
Bahar Benzer
Fen ve Teknoloji  

Ürgüp’te doğdum. İlköğrenimimi Ürgüp Türkân Diker İlköğretim Okulunda, ortaöğrenimimi Aksaray Anadolu Öğretmen Lisesinde, yükseköğrenimimi Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliğinde tamamladım. Avrupa Birliği Gençlik Programlarında yurt içinde ve yurt dışında görevler aldım. Ankara’da özel kurumlarda çalıştıktan sonra Altınyıldız Kolejinde İngilizce Öğretmeni olarak göreve başladım.


kamaciemrah@gmail.com
 
Emrah Kamacı
İngilizce  

Avanos doğumluyum. İlk ve orta öğrenimimi Avanos'ta, lisansımı Eskişehir Anadolu Üniversitesinde tamamladım. 2013-2014 Eğitim-Öğretim yılında Altınyıldız Koleji'nde göreve başladım.  
Gülay Orman
Ingilizce  

Nevşehir'de doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Nevşehir'de tamamladım. 2007 yılında Kütahya Dumlupınar Üniversitesi'nden mezun oldum.  
Fatma Yedier
İngilizce  

İstanbul doğumluyum. İlk ve orta öğrenimimi Avanos'ta tamamladım. 2000-2004 yılları arasında Selçuk Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümünü okudum. 2004-2012 yıllları arasında özel bir okulda görev yaptım. 2013-2014 eğitim-öğretim yılında Altınyıldız Koleji'nde göreve başladım.  
Selen Sözeri
Ingilizce  

Aksaray doğumluyum. İlk ve Orta öğrenimimi Aksaray’da, Lisans Eğitimimi Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği bölümünde tamamladım. Özel Eğitim Kurumlarında görev yaptıktan sonra 2012-2013 yılında Altınyıldız Koleji’nde göreve başladım. Evli ve bir çocuk babasıyım.  
Ömer Köse
İngilizce  

Nevşehir doğumluyum. 2002'de Nevşehir Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan sonra Ankara Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı 'nı kazandım. 2006'da mezun olarak Altınyıldız Koleji'nde göreve başladım.
ilknurmeseci@hotmail.com
 
İlknur Meşeci
Ingilizce  

Ankara doğumluyum. İlk ve Orta öğrenimimi Ankara’da, Lisans Eğitimimi Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünde tamamladım. Özel Eğitim Kurumlarında görev yaptıktan sonra 2012-2013 yılında Altınyıldız Koleji’nde göreve başladım. Evli ve bir çocuk annesiyim.  
Müşerref Köse
İngilizce  

Konya doğumluyum. İlk ve orta öğrenimimi Ürgüp'te tamamladım. 2007 yılında Eskişehir Anadolu üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezun oldum.  
Makbule Yüksel
İngilizce  

İstanbul doğumluyum. ilkokulu Özel Altınyıldız Koleji'nde, liseyi İstanbul'da tamamladım. Üniversiteyi ise İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Sevilla Üniversitesi İşletme Yönetimi ve Kamu bölümününden mezun oldum. Çeşitli özel kurumlarda çalıştıktan sonra 2013-2014 eğitim-öğretim yılında Özel Altınyıldız Koleji'nde göreve başladım.  
Nilay Akkurt
İspanyolca  

Bad-Driburg/Almanya doğumluyum. İlk öğrenimimi Almanya'da, orta öğrenimimi Edirne'de tamamladıktan sonra 2010 yılında İstanbul Fatih Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı'ndan mezun oldum. Çeşitli okullarda vekil öğretmenlik yaptıktan sonra 2013-2014 Eğitim-Öğretim yılında Özel Altınyıldız Koleji'nde görevebaşladım. Evli ve bir çocuk annesiyim.  
Ferah Kaya
İngilizce/Almanca  

Nevşehir doğumluyum. İlk, Orta ve Lise öğrenimimi Nevşehir’de tamamladıktan sonra Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi’nden mezun oldum. Anadolu Üniversitesi İşletme bölümüne devam etmekteyim. Özel dershanelerde görev yaptıktan sonra 2012-2013 yılında Altınyıldız Koleji’nde göreve başladım.  
Tamer Serdar Gözüm
Sosyal Bilgiler  

Ankara’da doğdum. İlk ve Orta öğrenimimi Niğde’de tamamladıktan sonra, 2004 yılında Kayseri Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik bölümün kazanarak, 2008 yılında mezun oldum. Nevşehir Üniversitesi’nde Tezsiz Yüksek Lisansımı tamamladım. Ortadoğu Teknik Üniversitesinin ve çeşitli büyük Klasik Türk Müziği korolarında görev alıp.2013 Yılında Altınyıldız kolejinde Müzik öğretmeni olarak göreve başlamış bulunmaktayım. Evliyim.  
Sezgi Ceylan
Müzik  

Kayseri doğumluyum.İlk ve orta ögrenimimi Nevşehir'de, Lisans eğitimimi Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi'nde tamamladım.2005 yılında göreve başladım.Özel bir dersanede 5 yıl görev yaptıktan sonra 2010-2011 eğitim-ögretim yılında Özel Altınyıldız Koleji'nde göreve başladım.perihancitak_sos@hotmail.com
 
Perihan Çıtak Savran
Sosyal Bilgiler  

Kayseri doğumluyum. İlk ve Orta öğrenimimi Kayseri'de , Üniversiteyi Pamukkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi Müzik öğretmenliği bölümünde tamamladım.Kayseri'de özel bir okulda 4 yıl görev yaptım. 2010-2011 eğitim-öğretim yılında Özel Altınyıldız Koleji'nde göreve başladım.ozkan_aysegul@hotmail.com
 
Ayşegül Özkan
Müzik  

Ürgüp ilçesinde doğdum. İlk ve Orta öğrenimimi Ürgüp'te tamamladım. Lise öğrenimimi ise Özel Altınyıldız Koleji'nde tamamladım. Selçuk Üniversitesi Bilgisayar Teknolojisi ve Proğramlama Bölümü'nden mezun oldum. Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde devam etmekteyim. 2011-2012 Eğitim-Öğretim yılında Özel Altınyıldız Koleji'nde göreve başladım.mahmutperktas@hotmail.com
 
Mahmut Perktaş
Bilgisayar  

 
Canan Yüncü
Bilgisayar  

Nevşehir'de doğdum. İlk ve orta öğretimimi Konya ve Nevşehir'de tamamladım. Üniversite eğitimimi Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde tamamladım. İlk görevime 1979 yılında başladım. 2007 yılında emekli oldum ve Altınyıldız Koleji'nde göreve başladım.

sabrielkatmis@hotmail.com
 
Sabri Elkatmış
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi  

Nevşehir'de doğdum. İlkokuldan sonra Nevşehir İmam Hatip Lisesi'ni bitirdim. Erciyes Üniversitesi Kayseri İlahiyat Fakültesi'nin 'Tefsir Hadis Bölümü'nden mezun oldum. Ankara Devlet Lisan Okulu'nun Arapça Bölümü'nü bitirdim. Çeşitli İmam Hatip Liseleri Meslek Dersleri öğretmenliği, orta dereceli okullarda Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenliği ve idarecilik yaptım. 2012-2013 eğitim-öğretim yılında okulumuzda Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni olarak göreve başladım. Evli ve 4 çocuk babasıyım.  
Mesut Özdemir
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi  

Nevşehir doğumluyum. İlk, orta ve Lise tahsilimi Nevşehir’de yaptım. Konya Eğitim Enstitüsü’nden 1974 yılında mezun oldum. Okul Müdürlüğü ve uzun süre Derinkuyu İlçe Milli Egitim Müdürlüğü yaptıktan sonra, 2001 yılında Nevşehir Eğitim Araçları Müdürlüğünden emekli oldum. 2002 yılında Özel Altınyıldız İlkögretim Okulu’nda göreve başladım.ekrem_kurekli@hotmail.com
 
Ekrem Kürekli
Satranç  

Nevşehir doğumluyum. İlk ve orta öğrenimimi Nevşehir'de tamamladım. Niğde Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu Bölümünde üniversite eğitimimi tamamladım. 1998 yılında öğretmenlik görevime başladım. 2004 yılından itibaren Özel Altınyıldız Koleji'nde görev yapmaktayım. Evli ve bir kız çocuğu sahibiyim.mustafayarili@hotmail.com
 
Mustafa Yarılı
Beden Egitimi  

Nevşehir doğumluyum. İlkokulu Alacaşar Köyünde, ortaokulu ve lise öğrenimimi Nevşehir'de tamamladım. Lisans öğrenimimi Yüzüncü Yıl Üniversitesi Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümünde tamamladım. 2001 yılında öğretmenlik görevime başladım. 2012-2013 Eğitim-Öğretim yılında Altınyıldız Koleji'nde göreve başladım.  
Rahmi Özdemir
Beden Egitimi  

Mersin'in Tarsus ilçesinde doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Tarsus'ta tamamladıktan sonra Aksaray Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü'nden 2010 yılında mezun oldum. Çeşitli spor salonu ve spor kulüplerinde çalıştıktan sonra 2013-2014 Eğitim-Öğretim yılında Altınyıldız Koleji'nde göreve başladım.  
Selin Bostancı
Beden Eğitimi  

Acıgöl doğumluyum. İlkokul ve ortaokulu Acıgöl'de, liseyi Konya Çimento Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi'nde tamamladım. Yüksek öğrenimimi ise Selçuk Üniversitesi Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesi Resim-İş Öğretmenliği bölümünden mezun olarak tamamladım. 2013-2014 eğitim öğretim yılında Altınyıldız İlköğretim Kurumu'nda göreve başladım.  
Saliha Köktaş
Görsel Sanatlar  

Nevşehir doğumluyum. Avanos'ta ilk öğrenimimi bitirdikten sonra lise için Aksaray Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi'ni okudum. 2009 yılında liseyi bitirdikten sonra Konya Selçuk Üniversitesi Resim-İş Öğretmenliği bölümünü bitirdim. 2013-2014 eğitim-öğretim yılında girdiğim Altınyıldız İlköğretim Kurumu'nda halen çalışmaktayım ve yüksek lisans yapmaktayım.  
Kübra Çakır
Görsel Sanatlar  

Nevşehir doğumluyum. Mesleğimin 7. yılındayım. Çeşitli devlet okullarında görev yaptım. 2011-2012 Eğitim-Öğretim yılında Altınyıldız Koleji'nde göreve başladım.  
Kübra Ekici
Halk Oyunları  

Ürgüp doğumluyum. 1976 yılında Nevşehir Öğretmen Okulu'ndan mezun oldum. Daha sonra Egitim Ön Lisansı tamamladım. Nevşehir Avanos-Sarılar, Derinkuyu-Özlüce, Acıgöl-Inalli, Merkez Alacasar - 30 Agustos ve Rauf Nail Akman ilköğretim okullarında görev yaptım. Meslekte 33. yılım. Evli ve iki çocuk annesiyim.mahireozturk@hotmail.com
 
Mahire ÖZTÜRK
Sinif Ögretmeni  

Nevşehir Hacıbektaş doğumluyum. İlkokul, Ortaokul ve liseyi Hacıbektaş'ta, üniversiteyi Kırşehir Eğitim Yüksek Okulu'nda tamamladım. 01.08.1989 yılında Ağrı ilinin Doğubeyazıt ilçesinde göreve başladım. 1997 - 2012 yıllarında Avanos Cumhuriyet İlköğretim Okulu'nda görev yaptım. Temmuz 2012 yılında emekli olup, 01.08.2012 tarihinde Özel Altınyıldız Koleji'nde göreve başladım.  
Sebahattin Ünsal
Sinif Ögretmeni  

Niğde Bor doğumluyum. Niğde Kız Öğretmen Okulunu bitirdim. Daha sonra egitim önlisansı tamamladım. Konya - Bor - Gülsehir ve Merkez 20 Temmuz ilkögretim okullarında görev yaptım. 1998 yılında emekli olup okulumuzda çalışmaya başladım. 1 çocuk annesiyim.nerimanipekci50@hotmail.com
 
Neriman İpekçi
Sinif Ögretmeni  

Nevşehir doğumluyum. İlk, orta ve liseyi Nevşehir'de okudum. Agrı ili Doğubeyazıt ilçesi Garnizon Telçeker köyünde göreve başladım. 2008 yılında 75. Yıl ilköğretim okulundaki görevimden emekliye ayrılıp Altınyıldız Koleji'nde çalışmaya başladım. Evli ve 2 çocuk annesiyim.belyakorkmaz50@hotmail.com
 
Uzm. Ögrt. Hülya Korkmaz
Sınıf Öğretmeni  

Niğde Eğitim Enstitüsü sınıf öğretmenliği bölümü mezunuyum. Çeşitli devlet okullarında çalışarak başladığım meslek hayatıma 2004 yılı itibariyle Altınyıldız Koleji'nde devam etmekteyim. Kendini yenilemeyi seven bir öğretmen olarak 'Fen Bilgisi Öğretiminde Yeni Yaklaşımlar' , ' Aktif Öğrenme ve Öğretme' gibi çeşitli hizmet içi kurslarına katıldım.


semaemiragaoglu50@hotmail.com
 
Sema Emirağaoğlu
Sinif Ögretmeni  

Kayseri Yahyalı doğumluyum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Yahyalı'da tamamladım. Lisans eğitimimi Niğde Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümünde tamamladım. 2008'de Altınyıldız'da göreve başladım.aysezaglanmis@hotmail.com
 
Ayşe Zağlanmış
Sinif Ögretmeni  

Kırklareli Babaeski ilçesinde doğdum.Trakya Üniversitesi Yüksekokulu Eğitim Fakültesi'nden mezun oldum. 2010-2011 eğitim yılında Altınyıldız Koleji'nde göreve başladım. Evli ve 2 kız çocuk sahibiyim.nevalgonenbaba@hotmail.com
 
Neval Gönenbaba
Sinif Ögretmeni  

İlk, orta ve lise öğrenimimi Edremit'te tamamladım. 2003 yılında Çanakkale 18 Mart Üniversitesi'nden mezun oldum. 2007 yılından beri Altınyıldız Koleji'nde çalışmaktayım. Evliyim ve 2 çocuk annesiyim.  
Yeşim Işıktaş
Sınıf Öğretmeni  

Kayseri-Yeşilhisar'da doğdum.İlk öğrenimimi Niğde, orta okulu ve liseyi Nevşehir'de tamamladım. 1979 yılında Niğde Eğitim Enstitüsünden sınıf öğretmeni olarak mezun oldum. 2005 yılında Özel Altınyıldız İlköğretim Okulunda göreve başladım. Evli 3 çocuk babasıyım.aydalga@kapadokyam.com
 
Mustafa Aydalga
Sinif Ögretmeni  

Kayseri Yeşilhisar doğumluyum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Yeşilhisar'da tamamladım. Yüksek öğrenimimi Trakya Üniversitesi Edirne Eğitim Yüksek Okulunda yaptım. Diyarbakır'da ve Nevşehir'de 27 yıl öğretmenlik yaptım. 2013 Temmuz ayında Altınyıldız İlköğretim Kurumu'nda göreve başladım. Evli ve 3 çocuk babasıyım.  
Yusuf Kaya
Sınıf Öğretmeni  

Nevşehir doğumluyum. ilk öğrenimimi Merkez İbrahim Paşa İlkokulu'nda, orta okulu Merkez Orta Okulu'nda, Lise tahsilimi de Nevsehir Lisesi'nde tamamladım. 1978 yılında Niğde Eğitim Enstitüsü'nden sınıf öğretmeni olarak mezun oldum. Ordu, Bingöl, İstanbul illerinde görev yaptıktan sonra Nevşehir'e döndüm. Nevşehir'de Acıgöl, Yuva Köyü ve Nar Kasabası'nda çalıştım. Merkez Atatürk İlköğretim Okulu'nda çalışırken emekli olup Özel Altınyıldız İlkögretim Okulu'nda göreve başladım. Evli ve iki çocuk babasıyım.cumhurdemirsoy@hotmail.com
 
Cumhur Demirsoy
Sinif Ögretmeni  

Kayseri doğumluyum. İlk ve orta öğrenimimi Ürgüp ve Nevsehir'de tamamladım. Anadolu Üniversitesi eğitim fakültesi ön lisansını bitirdim. Afyon ilinde göreve başladım. Daha sonra Nevsehir ilinin değişik ilçe, kasaba ve köylerinde görev yaptım. 1999 yılında Altınyıldız Koleji'nde çalismaya başladım. Evli ve üç çocuk annesiyim.kerimansarlak@gmail.com
 
Keriman Şarlak
Sinif Ögretmeni  

Nevşehir'de doğdum. İlk ve orta ögrenimimi Nevşehir'de, yüksek öğrenimimi Gazi Üniversitesinde tamamladım. 3 yıl Kastamonu'da devlet okullarında görev yaptıktan sonra 2006 yılında Altınyıldız Koleji'nde göreve başladım.


alkanekrem@gmail.com
 
Ekrem ALKAN
Sinif Ögretmeni  

Van doğumluyum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Van'da tamamladım. Yüksek okulu Yüzüncü Yıl Üniversitesi Eğitim Yüksek Okulu Sınıf Öğretmenliği'nde bitirdim. Sivas, Hatay ve Van illerinde çalıştıktan sonra 2011 yılında emekli oldum. Van'da özel okulda çalıştım. 2012 yılında Altınyıldız Koleji'nde çalışmaya başladım.  
Ertan Kahveci
Sinif Ögretmeni  

Nevşehir/Kozaklı doğumluyum. Ortaokul ve liseyi Kozaklı'da, Üniversiteyi Kırşehir Eğitim Yüksek Okulu'nda tamamladım. 1988 yılında Sivas'ta göreve başladım. Çeşitli devlet okullarında görev yaptım. 2012 yılında emekli oldum. 2013-2014 Eğitim-Öğretim yılında Özel Altınyıldız Koleji'nde göreve başladım.  
Nihal Çakır
Sınıf Öğretmeni  

Ankara'da doğdum. İlk ve orta öğretimimi Avanos'ta tamamladıktan sonra Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi'nden mezun oldum. Aksaray Kız Meslek Lisesi, Nevşehir Gazi İlkokulu'nda ve Örnekevler İlköğretim Okulu'nda görev yaptıktan sonra 2006 yılında emekli olarak özel bir kolejde 6 yıl görev yaptım. 2012 Ağustos ayında Özel Altınyıldız İlköğretim Kurumu'nda göreve başladım. Evli ve 2 çocuk annesiyim.  
Şengül Kurt
Okul Öncesi  

Kayseri doğumluyum. Nevşehir'de ikamet etmekteyim. Kaymaklı Y.Ö.Okulu'nda 2 yıl görev yaptıktan sonra Altınyıldız Koleji'nde göreve başladım.neslierez@hotmail.com
 
Nesli Erez
Okul Öncesi  

Nevşehir doğumluyum. Göreme'de ikamet etmekteyim. Uçhisar Y.Ö.Okulu ve Acıgöl Y.Ö.Okulu'nda görev yaptıktan sonra Altınyıldız Koleji'nde göreve başladım.hakman83@hotmail.com
 
Hatice Acar
Okul Öncesi  

Ankara doğumluyum. Aslen Avanosluyum. İlk ve ortaokul öğrenimimi Ankara'da, lise ve üniversite öğrenimimi Van'da tamamladım. Okul hayatım boyunca ve mezuniyetten sonra bazı özel kurumlarda grup sorumlusu olarak görev yaptım. En son olarak Ankara Etimesgut Halk Eğitim Merkezi anasınıfında yetişkinlere öğretmenlik ve Çocuk Gelişimi kursu öğretmenliği yaptım. 2013-2014 eğitim-öğretim yılında Özel Altınyıldız Koleji'nde göreve başladım.  
Şefika Merve Yandakcı
Okul Öncesi  

Ürgüp doğumluyum. Okul öncesi eğitimimin yanı sıra Eskişehir Anadolu üniversitesi Sosyal Hizmetler Bölümünü okumaktayım. Özel kurumlarda görev yaptıktan sonra 2013-2014 Eğitim-Öğretim yılında Altınyıldız Koleji'nde göreve başladım.  
Eda Nur Kamacı
Okul Öncesi  

İLETİŞİM
         İLETİŞİM
    Adres Ürgüp Yolu Üzeri Dedeman Otel Karşısı / Nevşehir
    Tel 0384 214 16 40 (5 HAT)  
    Fax 0 384 212 86 00 
    e-mail kolej@altinyildiz.k12.tr

          

......

Okul Gazetesi için Tıklayınız

 

 

 

 

    Atatürk Kösesi

ÖZEL ALTIN YILDIZ KOLEJI

Dünya 1. miz Enes Altunok Dünya Gençleriyle
Yunus Emre Gecesi-5
Yunus Emre Gecesi-4
Yunus Emre Gecesi-3
Yunus Emre Gecesi-2
Yunus Emre Gecesi-1
4. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı
Lise Erkeklerde Şampiyonuz
Lise Kızlarda Şampiyonuz
Bayram Kutlaması
Efsane Basket Takımı
OKS'de Rekor Başarı
ÖSS'de Büyük Başarı
TKY Ankara Ödül Töreni
Türkiye'nin En Kaliteli 3 Okulundan Biriyiz 1
Türkiye'nin En Kaliteli 3 Okulundan Biriyiz 2
Oğuzhan Altıntaş Ödül Töreni
Yıldız Kızlar Şampiyon
Minik Kızlar Final Maçı
Tiyatro Gösterisi (Avukat)
Yıldız Erkekler Final Maçı
Basketbolda Bölge 3. süyüz
Karikatür Türkiye 1. liği Basın Açıklaması
Altınyıldız Tanıtım Filmi
Lise Erkek Basketbol Maçı
Lise Kız Basketbol Maçı