Özel Altınyıldız Koleji

  Öğrenci Girişi

Numara

Şifre

Okul

           

Öğretmen Girişi

 

ANASINIFI

İLKOKUL ORTAOKUL ANADOLU LİSESİ ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ FEN LİSESİ ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİ  

      İstatistikler
Bugün;

169 Ziyaretçi  

Dün;

1.112 Ziyaretçi

Toplam;

3.538.201 Ziyaretçi


 

 

 

 

 

 

 

 

Özel Altınyıldız Koleji
Özel Altınyıldız Koleji

2005 – 2006   ÖĞRETİM  YILI  BAŞARILARIMIZ  

1 -  Cumhuriyet  Kupası  ;

       -  Özel  Altınyıldız  Koleji  Erkek  Basketbol  Takımı  29 Ekim Cumhuriyet  Bayramı Cumhuriyet             Kupası  almıştır.
       -  Özel  Altınyıldız  İlköğretim Okulu  Erkek  Basketbol  29 Ekim Cumhuriyet  Bayramı  Cumhuriyet  Kupası  almıştır.
       -  Özel  Altınyıldız  İlköğretim Okulu  Kız   Basketbol  29 Ekim Cumhuriyet  Bayramı  Cumhuriyet   Kupası  almıştır.

 

 

2 -  29  Ekim  Cumhuriyet  Bayramı  dolayısıyla  düzenlenen  Kompozisyon  yarışmasında ;

      Özel  Altınyıldız  Fen  Lisesi  öğrencisi  Dilara  Tezcan  ( 9 Fen – A )  Nevşehir  1.si

 3 -  Basketbol  Müsabakalarında ;

-  Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  II. Kademe  Kız  Basketbol  takımı  Nevşehir  İl  1. si.  

-  Özel  Altınyıldız  Lisesi   Kız  Basketbol  takımı  Nevşehir  İl  2.si  

-  Özel  Altınyıldız  Lisesi  Erkek  Basketbol  takımı  Lig  Şampiyonu   

-  Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  Küçükler  Erkek  Basketbol  Takımı  Nevşehir  İl  1. si

 -  Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  Küçükler  Kız  Basketbol  Takımı  Nevşehir  İl  2.si

 4 -  7 Aralık 2005 tarihinde düzenlenen Nevşehir ili Başarı Değerlendirme Sınavı  Sonuçları

 İlköğretim  8. sınıflar  :

                               Nevşehir  1. si
                               Nevşehir  1. si
                               Nevşehir  3. sü
                               Nevşehir  4. sü
                               Nevşehir  5. si
                               Nevşehir  7. si
                               Nevşehir  8. si
                               Nevşehir  10.su
                               Nevşehir  12.si
                               Nevşehir  13.sü
                               Nevşehir  15.si

İlköğretim  7. sınıflar  :

                               Nevşehir  2. si
                               Nevşehir  3. sü
                               Nevşehir  4. sü
                               Nevşehir  7. si
                               Nevşehir  9. su
                               Nevşehir  11. si
                               Nevşehir  12. si
                               Nevşehir  18. si

 İlköğretim  6. sınıflar  :

                               Nevşehir  2. si
                               Nevşehir  5. si
                               Nevşehir  6. sı
                               Nevşehir  8. si
                               Nevşehir  9. su
                               Nevşehir  10. su
                               Nevşehir  11. si
                               Nevşehir  14. sü
                               Nevşehir  15. si
                               Nevşehir  15. si

 Altınyıldız  Koleji  öğrencilerinin  Lise 9, 10  ve  11. sınıflarda  kazandığı  il  dereceleri  ;

 

                                     11. Sınıflar  Nevşehir  1. si
                                     9.  Sınıflar   Nevşehir  3. sü
                                    11. Sınıflar  Nevşehir  4. sü
                                     9.  Sınıflar   Nevşehir  8. si
                                     9.  Sınıflar   Nevşehir  9. su
                                     11. Sınıflar  Nevşehir  9. su
                                     9.  Sınıflar   Nevşehir  10.su
                                    10. Sınıflar  Nevşehir  11.si
                                    10. Sınıflar  Nevşehir  15. si

 

5 -   Mon  Ami  Resim  Yarışmasında ;

 *Bisiklet  Kazanan  Öğrencimiz :

1 – Ezgi  SÖYLEMEZ

*Madalya  Kazanan  Öğrencilerimiz :

1 – Efsane  DEMİR

2 – Damla  TAKAR

3 – Melisa  Yıldırım  BULUT

4 – Sezen  ÖZMEN

*Sulu  Pastel Boya  Kazanan  Öğrencilerimiz :

1 – Berk  EREN

2 – Melis  DEĞİRMENCİ

3 – Zeynep  Tuna  AKBAŞ

4 – Esra  TÜRKER

*Başarı  Belgesi  Kazanan  Öğrencilerimiz :

1 – Arda  ERPAK                                           21 - Melisa  Yıldırım  BULUT

2 – Berk  EREN                                              22 - Mert  KÖKSAL

3 – Berkem  ÜN                                              23 - Süleyman  Can  İKMAN

4 – Damla  YILDIRIM                        24 - Zeynep  Tuna  AKBAŞ

5 – Efsane  DEMİR                                         25 - Gizem  GÜDÜCÜ

6 – Ekrem  TEMEL                                         26 - Çağıl  Ezgi  AYDEMİR

7 – Furkan  CİNGİ                                          27 - Elif  ARSLAN

8 – Hazal  GÜVENKAYA                              28 - Ezgi  SÖYLEMEZ

9 – Mehmet  İLBAĞ                                        29 - Merve  TEZCAN

10-Melis  DEĞİRMENCİ                                 30 - Oğuzhan  ALTINTAŞ

11-Oğuz  DURMAZER                                   31 - Esra  TÜRKER

12-Alkım Naz  GENÇ                                       32 - Gizem  AŞICI

13-Ata  Demir  DEMİRAL                              33 - Öykü  Nur  AKBAŞ

14-Beyza  ERAVCI                                         34 - Elçin  UNCU

15-Damla  TAKAR                                         35 - Mustafa  BAŞTUĞ

16-Deniz  TARAYICI                                     36 - Sezen ÖZMEN

17-Dünya  BALÇIK                                        37 - Şafak  ALKAN

18-Elif  Bilge  İşerio                                         38 - Ufuk  ALKAN

19-Evren  Utku  GÜNEY                                 39 - Hasan  Burak  HAMURİŞÇİ

20-Görkem  ÖNCÜL

 

6 -  “The  Small  Of  Bitola”  Resim  Yarışması

            1 -  Ezgi  Zeynep  Olcaydu      ( 4 – A )

            2 -  Elif  Naz  Ölmez                ( 4 – A )

            3 -  Mehmet  İlbağ                   ( Ana – B )  

7 -  “Okulda  Avrupa”  Kompozisyon  ve  Resim    Yarışması

            Kompozisyon  :

            Merve  Tezcan                         ( 5 – A )           10 – 13  yaş  İl  2. si

            Ezgi  Şahin                               ( 7 – A )           10 – 13  yaş  İl  3. sü

            Dilara  Tezcan                           ( 9  Fen – A ) 14 – 16  yaş  İl  2. si

            Gülçin  Bakılan             ( 11 – A )        16 – 19  yaş  İl  1 si     -          Türkiye  1.si

            Resim 

            Hasan  Burak  Hamurişçi           ( 7 – B )          10 – 13  yaş   İl  1. si

            Oğuzhan  Altıntaş                      ( 5 – A )          10 – 13  yaş   İl  3 sü

 8 -  “Korsana  Karşı”  Şiir  Yarışması

            Hasan  Burak  Hamurişçi          ( 7 – B )           İl  1. si -  Türkiye  3.sü

            Dilara  Tezcan                         ( 9 Fen – A )    İl  2. si

 9 -  “Türk  Kültüründe  Nevruz”  Konulu  Resim, Şiir  ve  Kompozisyon  Yarışmasında ;

            Çağıl  Ezgi  Aydemir                 ( 5 – A )           Resim  İl  1. si

            Hasan Burak  Hamurişçi           ( 7 – B )           Şiir  İl  2.si

            Behaeddin  Raşid Han  Yüce   ( 7 – A )            Şiir  İl  3.sü

            Gülçin  Bakılan             ( 11 – A )         Kompozisyon  İl  1.si

            Yağmur  Gümüş                       ( 9 Fen – B )    Kompozisyon  İl  3.sü

10 -  Toplam  Kalite  Yönetimi  Uygulamaları  Ödül  Yönergesine  göre ;

       Yılın  Kaliteli  Okulu  :  Özel  Altınyıldız  Koleji   -  İl  1. si

    Yılın  Kaliteli  Ekibi   :  Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  ( Hedef Yüzde Yüz  Ekibi )  -  İl  2. si

11 -  Polis  Haftası  Şiir  ve  Kompozisyon  Yarışmasında ;

 Ahmet  Cemal  Tuncay   ( 11 – A )       -  Şiir  İl  Birincisi

Gülçin  Bakılan      ( 11 – A )    -  Kompozisyon   İl  İkincisi

 12 -  Nevşehir  Belediye  Başkanlığı  tarafından  düzenlenen  “Çevre”  Konulu  Proje  ve 

         Kompozisyon  Yarışmasında ;

            6. sınıf  öğrencileri                    -   Proje  İl  3. sü

            Gizem  Uyanıker                      -   Kompozisyon  İl  3. sü

 13 -  Vakıf  Haftası  Kompozisyon  Yarışmasında  ;

            Hakan  Özcan  ( 9 Fen – B )     Kompozisyon  İl  1. si

  14 -  Bangladeş  Resim  Yarışması  ;

            Melisa  Bulut                ( 1 – B )           İl   1. si

            Beyza  Eravcı               ( 2 – A )           İl   2. si

            H. Burak  Hamurişçi     ( 7 – B )           İl   3. sü

 15 -  Milli  Eğitim  Müdürlüğü  Satranç  İl  Yarışmaları  (  27 – 31  Mart  2006  )

             Yıldızlar          :           6 – A  sınıfı  öğrencisi  Sait  Buğra  Taşkın        İl  1. si

                                               8 – C  sınıfı  öğrencisi  Yetiş  Kıratlı                  İl  2. si

                                               7 – C  sınıfı  öğrencisi  Ö. Faruk  Fatsa  İl  3. sü

             Küçükler        :           5 – B  sınıfı  öğrencisi  Berke  Kaan  Nohut       İl  1. si

                                               5 – A  sınıfı  öğrencisi  Mehmet  Açıkgöz          İl  2. si

 

16 -  Küçükler  Erkek  Basketbol  Takımı  Grup  Birincisi

 17 -  “İsfahan”  Konulu  Resim  Yarışması ;

            Esra  Türker                            ( 6 – B )           İl  1.si

            Hasan  Burak  Hamurişçi          ( 7 – B )           İl  2.si

            Sezen  Özmen                          ( 6 – A )           İl  3.sü

 18 -  23  Nisan  Şiir  Yarışması  ;

            Hasan  Burak  Hamurişçi          ( 7 – B )           İl  3. sü  

 19 -  Taekwando  Müsabakalarında ;

            Ahmet  Gülşen                         ( 6 – C )           İl  1. si 

20 -   Turizm  Haftası  Kompozisyon  ve  Şiir  Yarışmasında ;

            Burcu  Arslan                           ( 11 – B )         Kompozisyon  İl   1.si

            Hasan Burak Hamurişçi            ( 7 – B )           Şiir  İl  3. sü

 

"Hiç Bir Başarı Tesadüf Değildir!"

İLETİŞİM
         İLETİŞİM
    Adres Ürgüp Yolu Üzeri Dedeman Otel Karşısı / Nevşehir
    Tel 0384 214 16 40 (5 HAT)  
    Fax 0 384 212 86 00 
    e-mail kolej@altinyildiz.k12.tr

          

 

 

 

 





    Atatürk Köşesi





Özel Altınyıldız Koleji

















Dünya 1. miz Enes Altunok Dünya Gençleriyle
Yunus Emre Gecesi-5
Yunus Emre Gecesi-4
Yunus Emre Gecesi-3
Yunus Emre Gecesi-2
Yunus Emre Gecesi-1
4. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı
Lise Erkeklerde Şampiyonuz
Lise Kızlarda Şampiyonuz
Bayram Kutlaması
Efsane Basket Takımı
OKS'de Rekor Başarı
ÖSS'de Büyük Başarı
TKY Ankara Ödül Töreni
Türkiye'nin En Kaliteli 3 Okulundan Biriyiz 1
Türkiye'nin En Kaliteli 3 Okulundan Biriyiz 2
Oğuzhan Altıntaş Ödül Töreni
Yıldız Kızlar Şampiyon
Minik Kızlar Final Maçı
Tiyatro Gösterisi (Avukat)
Yıldız Erkekler Final Maçı
Basketbolda Bölge 3. süyüz
Karikatür Türkiye 1. liği Basın Açıklaması
Altınyıldız Tanıtım Filmi
Lise Erkek Basketbol Maçı
Lise Kız Basketbol Maçı