Başarılarımız

19/08/2014 13:56

2015 – 2016  ÖĞRETİM  YILI  BAŞARILARIMIZ

 

ATLETİZM

 

1-      2015-2016 Nevşehir Okullar arası Kros yarışmasında öğrencilerimizden;

Erdem ÖZ               800 m

Anıl KALAYCI          5000 m

Ömer ŞEN               5000 m ‘de İl 1.si oldular.

 

2-      12-13 Şubat 2016’da Adana’da gerçekleşeN olan Türkiye Finallerinde;

Erdem ÖZ               800 m Türkiye Yarı Finalleri      3.sü

Anıl KALAYCI          5000 m            “                            2.si

Ömer ŞEN               5000 m ‘de       “                          3.sü oldular

 

 

3-      2015-2016 Üçlü Balkan Şampiyonası Ukrayna da düzenlenen Engelli Kros Yarışmasında

      Anıl KALAYCI         2000 m Engelli de 2.i olmuştur.

 

4-      2015-2016 Konya da düzenlenen Rumi Çocuk Oyunları Kros Yarışmasında

        Erdem ÖZ 2000 m 1.si olmuştur.

TAEKWANDO

  5-  Nevşehir'de düzenlenen Okul Sporları Gençler Taekwondo müsabakasında öğrencilerimizden

       Murat CEYHAN 78+ kiloda rakiplerini yenerek  Nevşehir 1.si olmuştur,

       Amine CEYHAN 62 kiloda final maçında yenilerek il 2.si olmuştur.

       Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencimiz Anıl Erkin ZERAY 59 kiloda rakiplerini yenerek Nevşehir 1.si   

       olmuştur    

 

BASKETBOL

2-2015-2016 Erkek ve Kız Genç Basketbol B kategorisinde Nevşehir 1.si olmuştur.

 

VOLEYBOL

3-2015-2016  Voleybol Genç Kız B kategorisinde Takımımız Nevşehir 1.si olmuştur.

 

HENTBOL

4-2015-2016 Okul Sporları Hentbol Genç Erkek Takımımız  İl 3.sü olmuştur.

 

FUTBOL

5-2015-2016 Okul Sporları Nevşehir İl 3.sü Erkek Futbol Takımı

 

6-2015-2016 Okul Sporları Nevşehir İl Birincisi Kız Futbol Takımı

 

SATRANÇ

7-       2016 Yılı Okul Sporları satranç turnuvası 19-20-21 Şubat 2016 tarihlerinde Küçükler -Yıldızlar - Gençler Kategorilernde Nevşehir Damat İbrahim Paşa kapalı spor salonunda düzenlenen, turnuvadaÖzel Altınyıldız Koleji Fen Lisesi 11.sınıf öğrencisi Elif ÖZTÜRK Genç Kızlar Kategorisinde Nevşehir 1.si olmuştur.

 

           Bölge Turnuvasında Elif ÖZTÜRK Aksarayda 2.oldu

           4-8 Mayıs Çorum da Türkiye finallerine kaldı.

 

  8--Altınyıldız Koleji Liseler Arası Matematik Yarışmasında Türkiye 4.Sü Ve Türkiye 5.Si Oldu

                Niğde Üniversitesinde düzenlenen 14.Matematik Sempozyumu,Matematikçiler Derneği Türkiye Liseler arası üçüncü Matematik Yarışmasında Altınyıldız Koleji Lise Matematik Ekibi Türkiye 4.sü ve Türkiye 5.si oldu.Yusuf Muhammed ÖZLEŞMİŞ,Burak BELADA VE Ege Berk BÜYÜKBAŞ'tan oluşan Altınyıldız Matematik Ekibi 14-16 Mayıs 2015 tarihleri arasında yapılan Matematik Yarışmasında Ekip olarak 4.ve 5.lik derecelerini elde ermişlerdir.

1-Erdem Öz 800m. Türkiye 1.si Okullar Arası Türkiye Atletizm şampiyonasında 1500m. Türkiye Şampiyonu olmuştur.  Dünya rekoru kırmak için 2 sn.lik derecesi kalmıştır. Temmuz ayında Kolombiya’da düzenlenecek olan Dünya Yıldızlar Atletizm şampiyonasında Ülkemizi ve okulumuzu temsil edecektir.

 2-Anıl Kalaycı 300m. Türkiye 1.si Okullar Arası Türkiye Atletizm şampiyonasında 3000m. De Türkiye şampiyonu olmuştur. Temmuz ayında Kolombiya’da düzenlenecek olan Dünya Yıldızlar Atletizm şampiyonasında Ülkemizi ve okulumuzu temsil edecektir.

3-İpek Çidem Yıldızlar 2011 47 kg’ da Gürcistan ‘da yapılan Avr. Şampiyonasında Avrupa Şampiyonu olmuştur. 2014 52 kg. Genç Bayanlar Türkiye Şampiyonu. 49 kg. Büyük Bayanlar Türkiye Şampiyonu.

*49 kg Büyük bayanlarda öğrencimiz İpek ÇİĞDEM Türkiye 2.si olmuştur.Milli takımla Şubat ayında Turkish open ve Mısır’da yapılacak turnuvaya katılacaktır.

4-Alper Yasin Ateş  2014 Okullar arası Türkiye 3.sü 80 kg. 2014 Balkan şampiyonasında 5. Olmuştur. 2010 Türkiye Şampiyonu.  

*Büyükler Tekvando Türkiye Şampiyonasında 74 kg  da Alper Yasin ATEŞ 8.olarak tamamladı.        

5-Esra Yıldız 2014 60 kg da Dünya 2.si,  2014 60 kg.da Avrupa 3.sü, 2014 60 kg da Gençlik Olimpiyatlarında 4. Olmuştur.

6-2014-2015  Okul Sporları Basketbol Genç Kız Takımımız İl 1.si olmuştur.

DOĞA YEŞİL 9 FEN C

SUDE KORUCU 10 FEN A

SEÇİL RANA DOĞAN  10 FEN A

BEYZANUR ÖZTÜRK 10 FEN A

SILA NUR SEYHAN 10 FEN C

DENİZ ERTAN 11 C ÖĞRETMEN

BİRSEN ÜLKEN 11 FEN C

EDA VATANSEVER 12 FEN B

HANDE BÜŞRA YILMAN 12- C

DİDEM KAĞAN 12-C

KÜBRA BOĞA 12-C

RABİA EROL 11-B

FATMA YILDIZ 10 D SAĞLIK

 

7- 2014-2015 Okul Sporları Basketbol Genç Erkek Takımımız İl 3. sü olmuştur.

BİLGEHAN GÜNER 12-C

OĞUZHAN SARIBÜLBÜL 11 FEN C

ALPER ÇAVDAR 11 FEN B

BATUHAN YILDIRIM 11-B

EMRE YAVUZ 11-B

ERSİN KARAKAŞ 11-B

FURKAN TAŞPINAR 11 FEN A

BİLAL TAHA YILMAZ 10 FEN C

MERT KÖKSAL 10 FEN C

ORÇU TUĞ 10 FEN B

SAMET KADİR SERİM 10-B

BATURAY GÜLSEREN 10-A

SELMAN SEZER AKGÜN 10-A

BERKAY ARISAMAN 9 FEN D

 

8- 2014-2015 Okul Sporları Voleybol Genç Kız Takımımız İl 1. Si olmuştur.

AYÇA YÜNCÜ 9-A

MELİKE BÜŞRA BAŞTUĞ 9 FEN A

SELİN SERTKAYA 9-B

GÖKSU GÖKTAŞ 9 FEN C

MELİKE ÖZTÜRK 9 FEN C

SUDE SENA ALTINKAYA 10 FEN A

GONCA DUYGU 10 FEN A

SILA LALE 10 FEN A

HAZAL KAVCU 10 B

KÜBRA İNCE 11-A

AYŞE NUR ATEN 11 ÖĞRETMEN C

SÜMEYYE ERTAŞ 11 ÖĞRETMEN C

HATİCE DUMAN 9 A SAĞLIK

 

9- 2014-2015 Okul Sporları Hentbol Genç Erkek Takımımız  İl 2.si olmuştur.

ÂDEM ONUR BAKTI 11 FEN B

YUSUF CAN APLAK 11 FEN B

ONURHAN ATAK 11 ÖĞRETMEN C

CEMAL KALKAN 11FEN C

YUNUS ÇOKYILMAZ 12-C

H. AHMET SARITAŞ 12-C

EMRE ÖZEN 10-C SAĞLIK

MURAT UFAK 10-C SAĞLIK

M. ENGİN VADİ 10 –B

GÖRKEM GÜNER 9 FEN D

SADULLAH YİĞİT 10-A SAĞLIK

BATUHAN KAHRAMAN 10-B SAĞLIK

HAMDİ KOLBAŞI 9 FEN D

ENES DURSUN 12-C

ÖMER USLU 12-C

 

10- 21.09.2014 tarihinde Gençlik Hizmetleri İl Spor Müdürlüğünün organizasyonunda yıldızlar kategorisinde  yapılan ahilik haftası satranç turnuvasında, okulumuz öğrencilerinden Bekir Melih Fidan il birincisi, Yunus Emre Aşıcı il üçüncüsü ayrıca Melih Gültekin eş puanlı il 3.lüğünü paylaşmışlardır.

NEVŞEHİR İL BİRİNCİSİ ERKEK FUTBOL TAKIMI

1.ARDA BALKI

2.HAKAN İNCE

3.SELAHATTİN YANDI

4.SERHAN BUMİN

5.EBUBEKİR ALTUNCUOĞLU

6.HAKKI ENES DEMİR

7.ALPEREN PINAR

8.ERALP VAROL

9.DENİZ KAYHAN

10.SALİH UZEL

11.MEHMET TEMURHAN

12.ABDULLAH DEMİRBAŞ

13.TUNAHAN KARABIYIK

14.ENES YÜCEKUL

15.BURAK KURTÇU

16.SABRİ ÇAVUŞOĞLU

17.OĞUZHAN İŞGÖREN

18.NEVZAT EROL

19.UTKU ÇAMCI

20.EREN CAN İLGAR

 

NEVŞEHİR İL BİRİNCİSİ KIZ FUTBOL TAKIMI

1.GAYE YILDIRIMOĞLU

2.NURAN ÇEVİK

3.BUSE ÇALIŞIR

4.KARDELEN KANLIBAŞ

5.ŞEVVAL KATMANKAYA

6.MERAL NAZ AYGÜN

7.MÜNİRE KARATAŞ

8.DİLEK ERKE

9.AYŞE NUR KILIÇ

10.MERVE KABAN

11.İLAYDA ÖZKAN

12.AYŞEGÜL ÖZKAN

13.AYŞEGÜL BARUT

14.İREM KILIKBİÇEN

15.YAREN BUSE GÜNDÜZ

16.BİLGE SENA KORKMAZ

1) 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Resim, Şiir, dereceye giren Öğrencilerimiz Komposizyon Yarışmalarında.

Resim Yarışmasında dereceye giren öğrencilerimiz;

Duru PARMAKSIZ

1.

 

Ceren ÇAKICI

2.

 

Ayça SEYFİ

2.

 

Şiir Yarışmasında dereceye giren öğrencilerimiz;

Zeynep Sümeyye ALCAR

1.

 

Turhan Can ARAS

3.

 

Kompozisyon Yarışmasında dereceye giren öğrencilerimiz;

Ömer Faruk Ayşin

2.

 

Berkay YAĞMUROĞLU

3.

 

2) Kasım 3000 Atatürk'ü Anma Koşusunda Türkiye Şampiyonu Olan Öğrencilerimiz.

Özel Altınyıldız Ortaokulu öğrencisi Erdem Öz

3000 m

Türkiye 1.si

Özel Altınyıldız Ortaokulu öğrencisi Anıl Kalaycı

3000 m

Türkiye 2.si

Okul Sporları Puanlı Atletizm Müsabakalarında ;

 

 

Özel Altınyıldız Ortaokulu öğrencisi Anıl Kalaycı

1.500 m

Türkiye 1.si

Özel Altınyıldız Ortaokulu öğrencisi Erdem Öz

1.500 m

Türkiye 2.si

Özel Altınyıldız Ortaokulu öğrencisi Anıl Kalaycı

2000 m

Türkiye 1.si

Özel Altınyıldız Ortaokulu öğrencisi Erdem Öz

2000 m

Türkiye 3.sü     

3) Bilim Temelleri Olimpiyat Yarışması alanında Ödül Alan Öğrencilerimiz

Fatma Nisa EROĞLU

DÜNYA 1.si Altın Madalya

Elif ERDEN

DÜNYA 1.si Altın Madalya

Elif Merve BOS

DÜNYA 1.si Altın Madalya

Sıla GÜVEREN

Dünya 2.si Gümüş Madalya

Beliz BULUT

Dünya 3.sü Bronz Madalya

4) Yaş Gurupları Satranç Şampiyonası;

Yaş Grupları Satranç Turnuvasında Altınyıldız Koleji'nden REKOR Başarı 14-15 Aralık 2013 tarihinde gerçekleştirilen.

MELİH GÜLTEKİN

Il birincisi

CEREN SARIKAYA

Il birincisi

RÜYA PARLAK

Il birincisi

Dilay güle

Il İkincisi

SUDE KARMAN

Il İkincisi

ERGÜN CEYLAN

Il Üçüncüsü

ZAFER BARTU KÖKSAL

Il Üçüncüsü

MUHAMMET EMİR ÖNCÜL

Il Üçüncüsü

Saniye ASYA OĞUZ

Il Üçüncüsü

EMRE Cankat

Eş puanla İl Üçüncüsü

GÖKAY NURAY

Eş puanla İl Üçüncüsü

ALPEREN ERSOY

Eş puanla İl Üçüncüsü

5) Satrançta Küçükler, Yıldızlar Genç erkekler Birincilikleri Altınyıldız Kolejinin

Küçük erkekler Satranç Nevşehir 1.si

Melih Gültekin

Yıldız erkekler Satranç Nevşehir 1.si

Ahmet Cihan

Yıldız erkekler Nevşehir 2.si

Yıldırım Beyazıt

Genç erkekler Nevşehir 1.si

Eray Sakarya

Lise Genç erkekler İl 2.si

Umut Ata Ova

Lise Genç Kızlar İl 2.si

Çağla Afşin

Lise Genç erkekler İl 3.si

Abdullah Demirtaş

5)  Altınyıldız Koleji Basketbol Futbol Takımlarımız

Genç Kız Basketbol Takımı

NEVŞEHİR 1.si,

Genç Erkek Basketbol Takımı

NEVŞEHİR 2.si,

Küçük Erkek Takımı

NEVŞEHİR 1.si,

Küçük Kızlar Takımı

NEVŞEHİR 1.si

Yıldız Kızlar Takımı

NEVŞEHİR 1.si

TÜRKİYE YARIFİNALİSTİ

Yıldız'ın erkekler Futbol Takımı

NEVŞEHİR 1.si

BÖLGE 2.si

7) Dünya Genç Bayanlar Boks şampiyonasında Altınyıldız Koleji 11 / A Sınıfı Öğrencisi ESRA YILDIZ, Dünya 2.Oldu.

8) Türkiye Okul Sporları Puanlı Atletizim 3000 Mt Türkiye şampiyonası;

 Erdem Öz     

Türkiye 1.si   

Anıl Kalaycı   

Türkiye 2.si

9) Türkiye Okul Sporları Puanlı Atletizim 1500 Mt Türkiye şampiyonası;

 Anıl Kalaycı   

Türkiye 1.si   

Erdem Öz     

Türkiye 2.si

10) Altınyıldız Fen Lisesi Öğrencileri Trafik Olimpiyatlarında Türkiye 4.sü Oldu.

11), İL Defterdarlığı Tarafindan Düzenlenen "SLOGANLI VERGİ AFİŞİ" Konulu yarışma,

Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Öğrencisi

Maide Nur BAYKAPTAN

Nevşehir 1.si,

Altınyıldız Ortaokulu Öğrencisi

Gülbeste Özdemir

Nevşehir 2.si

12) aksine, IL Defterdarlığı Tarafindan tax Haftası NEDENİYLE Düzenlenen SATRANÇ TURNUVASI,

Melih Gültekin

Il 2.si,

Yunus Emre Aşıcı  

İL 3.sü

13) 6-8 Mayıs TARİHLERİ arasinda İzmir'de Düzenlenen Liseler Arası Tekvando Türkiye şampiyonasında

Özel Altınyıldız Fen Lisesi 78 kg da Alper Yasin ATEŞ Türkiye 3. Oldu

14) 2014 Teog Sınavında 136 Öğrencimiz 100 tam puan almıştır.

15) 2014 Üniversite Şampiyonları Altınyıldız Kolejinden Altınyıldız kolejli Öğrenciler Nevşehirde İl Dereceleri Kazandı.

2013 YGS LYS'de Nevşehir 1.si Olan Altınyıldız Koleji Öğrencileri 2014 YGS'de Nevşehir'de ettik yine initial dereceleri kazandılar.

2014 YGS'de;

Beyza Paşaoğlu YGS 1, YGS 2, YGS 6 dekar ettik;

Batuhan Soner imkb YGS 3 YGS 4'de A.Ş.

Altınyıldız Koleji Öğrencileri Türkiye Genelinde 700., 889., 1313., 1345., 1516,

1553, 1568., 1701, 1723, 1910, 1948, 2193., 3079., 4068 derecelerini kazanmışlardır ettik.         

Altınyıldız Koleji Öğrencileri, Türkiye Sıralamalarında;

2 DERECE de 1000

5000 de 14 Derece

10000 30 Derece kazanmışlardır de

16) 20 Nisan 2014 tarihinde Yapılan Türk Silahlı milislerden milislerden milislerden Kuvvetlerinin Askeri Liseler A.Ş. Bando Astsubay Okulları sınavına Katılan Altınyıldız İlköğretim Kurumu Öğrencileri Başarı Elde ettiler,, 

Genelinde İLK 1000'e 5 öğrencimiz GİRMİŞTİR 

Ahmet fatih AKCAN

Türkiye 248. si

Arda UĞUR

Türkiye 437. si

Mert KOZAN

Türkiye 610. su

Mehmet İLBAĞI

Türkiye 802. si

Kerem Duha ÖZDEMİR

Türkiye 875. si        

17) Hz. Muhammed (sav) Konulu şiir yarışmasında Zeynep Yaren YERDELEN Nevşehir 2.si Olmuştur.

18) Futbol Müsabakalarında 23 Nisan Ulusal Egemenlik Kupası alan Küçük'ün Futbol Erkek Takımız Olmuştur.

20) 2014 Askeri Liseler Sınavı'nda Başarılı Olan öğrencilerimiz;

Mert KOZAN

Kerem Duha ÖZDEMİR

Buğra Han DURAN

Arda UĞUR

Ahmet Fatih AKCAN

Mehmet İLBAĞI

Ömer Salurbey EMİR

Umut Ege ÖZKILIÇ

Tuna GÜLER

 

21) 2014 Teog Yerleştirme sonuçlarına GÖRE Altınyıldız İlköğretim Kurumu 77 Fen Lisesi 40 Anadolu Lisesi kazandırmıştır.

1 -  21 Eylül 2012 Tarihinde Kırşehir’de Düzenlenen  “Ahilik Haftası İller Arası Satranç  Müsabakaları”nda ; 

 Özel  Altınyıldız İlköğretim  Okulu  öğrencisi  Batuhan  Bahçeli

( 8 – D )

Turnuva  1.si

 Özel  Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi  Elif  Öztürk

( 8 - D )

Turnuva 3.sü

 Özel  Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi İbrahim Korucu

( 6 – C )

Turnuva 3.sü

2 -  Basketbol  Müsabakalarında ;

 Özel  Altınyıldız  Lisesi  Genç  Kız  Basketbol  takımı

Nevşehir  İl  1.si  - Grup 1.si

 Özel  Altınyıldız  Lisesi  Genç  Erkek  Basketbol  takımı

Nevşehir  İl  1.si

 Özel  Altınyıldız  İlköğretim Kurumu Yıldız Kız  Basketbol  takımı

Nevşehir 2.si

 Özel  Altınyıldız  İlköğretim Kurumu Yıldız  Erkek  Basketbol  takımı

Nevşehir 1.si

 Özel Altınyıldız İlköğretim Kurumu Küçük Kız Basketbol takımı

 

Nevşehir 1.si

Türkiye Yarıfinalisti

 Özel  Altınyıldız  Lisesi  Futbol  Takımı 

Nevşehir 2.si

 Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Kurumu  Yıldız  Kız  Futsal  takımı

Nevşehir  1.si

 Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Kurumu  Yıldız  Erkek  Futsal  takımı

Nevşehir  1.si

  3 -  Okul Sporları Federasyonunca düzenlenen Atletizm Yarışmalarında

    Özel Altınyıldız Ortaokulu  öğrencisi  Erdem Öz  ( 7 – B )

 3000 m  İl  1.si

4 -  22 – 23  Aralık 2012 tarihleri arasında  yapılan İl Birinciliği Küçükler Satranç Turnuvasında ;

 10 yaş erkeklerde         

Yiğit Can Kahveci

İl  1.si

 7 – 8 yaş erkeklerde      

Emirhan  Usta

 İl  2.si

 9 yaş erkeklerde           

Emre  Cankat

 İl  3.sü

 9 yaş bayanlarda         

Dilay  Gülle

 İl  2.si

 10 yaş bayanlarda        

Berra Ekim Öğütgen

 İl  2.si

 11 – 12 yaş erkeklerde  

Oğuz Kolukısa

 İl  2.si

 11 – 12 yaş erkeklerde  

M. Rıdvan Çekiç

İl  3.sü       

5 -  Vergi Haftası Resim Yarışmasında ;

 Özel Altınyıldız İlkokul Öğrencisi  Melda Çiftçi ( 2 – B )

  Nevşehir  1.si

6 -  Monomi Resim Yarışmasında ;

  Özel Altınyıldız İlkokul Öğrencisi Sude KARAMAN (2-B)

Türkiye 2.si       

7-    Yılın Kaliteli Ekibi Yarışması  Nevşehir 1.si

8 -  6 – 7  Mart 2013  tarihleri arasında yapılan İl Birinciliği  Satranç  Turnuvasında ;

  Oğuz KOLUKISA

   Küçükler

İl 2. si

  Ahmet CİHAN   

   Yıldızlar

İl 2. si

   Abdülbaki İLTAŞ

   Gençler

İl 3. si

  Eray  SAKARYA 

   Gençler

İl  5.si

  Umut  Ata  OVA

   Gençler

İl  7.si

  Akın  ÇİĞDEM

   Gençler

İl  8.si

  Yusuf  PASLANMAZ

   Gençler

İl  8.si  

9 – Özel Altınyıldız Koleji 2013 Tübitak Proje Yarışmalarında 4 Proje ile Bölge Finalisti.

ÖĞRENCİNİN ADI SOYADI

REHBER  ÖĞRETMEN                ADI SOYADI

PROJENİN    ADI

OKULU

DALI

 ZAHİT FURKAN  YORGANCI

 

 HALİT KÖYBAŞI

ÖZKAN KILINÇ

 

OBEZİTEDE FİBRİNOJEN VE CRP ETKİSİNİN KARŞILAŞTIRILMASI

NEVŞEHİR ÖZEL ALTINYILDIZ FEN LİSESİ

 

BİYOLOJİ

 

FATİH BİLEN

 

MEHMET AKİF YILDIRIM

ORHAN GÜNDÜZ

 

KIZIL ÖTESİ BÖLGEDE IŞIK YAYAN LED KULLANARAK MADDENİN IŞIK GEÇİRGENLİĞİNİN ARTIRILMASI

NEVŞEHİR ÖZEL ALTINYILDIZ FEN LİSESİ

FİZİK (TEMEL)

BURAK ALEVLİ

 

İBRAHİM YILMAZ

İBRAHİM DEMİR

BİR OSMANLI ŞEHİR TESİSİ: MUŞKARA'DAN NEVŞEHİR'E

NEVŞEHİR ÖZEL ALTINYILDIZ KOLEJİ

NEVŞEHİR ÖZEL ALTINYILDIZ FEN LİSESİ

TARİH

MELİS ÖZENMİŞ

ÖZKAN KILINÇ

KUMAŞ SIVI GEÇİRMEZLİK ÜRÜNÜ

NEVŞEHİR ÖZEL ALTINYILDIZ KOLEJİ

KİMYA

10-2013 TÜBİTAK Liseler Arası Yenilikçilik ve Girişimcilik yarışmasında

 

 

ÖĞRENCİNİN   ADI SOYADI

 

REHBER ÖĞRETMEN ADI SOYADI

 

 

PROJENİN ADI

 

 

OKULU

 

 

DALI

 

 

DERECESİ

Gözde İĞDECİ

Beyza ERAVCI

 

Onur İNCE

 

KAPES

Nevşehir Özel Altınyıldız Fen Lisesi

 

Turizm

 

TÜRKİYE    FİNALİSTİ

 11-  Okul Sporları Federasyonunca düzenlenen Atletizm Yarışmalarında

       Özel Altınyıldız Ortaokulu  öğrencisi  Erdem Öz  ( 7 – B )   3000 m   -           Türkiye 3.sü

12- 2013  YGS’DE 10 DERECE

CENNET YANARDAĞ

Nevşehir İl 1.si

CELALETTİN KILINÇ

Nevşehir  İl 2.si ve 3.sü

AHMET ANIL DURSUN

Nevşehir İl 4.sü ve 5.si

ŞEVKİ ERDEM VAROL

Nevşehir İl 6.sı 7.si ve 9.su

EMRE AŞİRET

Nevşehir İl 7.si ve 8.si

ÇAĞRI TAŞPINAR

Nevşehir İl 10.su

TARIK KESEKÇİ

Nevşehir İl 10.su

2013 YGS’ de Öğrencilerimiz ilk 500’de 7 derece,ilk 1000’de 12 derece,ilk 5000’de 44 derece,ilk 10.000’de 55 derece kazanmıştır.

13- 2013 Askeri Okullar Sınavı

  Özel Altınyıldız İlköğretim Kurumu 8-D Öğrencisi Batuhan BAHÇELİ Nevşehir İl 1.si olmuştur.

14-Kutlu Doğum Haftasında Komposizyon Yarışmasında,

Özel Altınyıldız Anadolu Lisesi Öğrencisi İrem PARLAK

 İl 2.si

Özel Altınyıldız Fen Lisesi Öğrencisi Fatma Nihan Selçuk

 İl 3.sü

15- Turizm Haftası Şiir Yarışmasında

        Özel Altınyıldız Ortaokulu öğrencisi Sude Sena ALTINKAYA (8-E) Nevşehir 1.si olmuştur.

16- 19 Mayıs Gençlik Spor Bayramı Konulu Şiir Yarışmasında

         Özel Altınyıldız Anadolu Öğretmen Lisesi öğrencisi Özge YURTTUTAN (9-B) Nevşehir 3.sü olmuştur.

17- Turizm Haftası Komposizyon Yarışmasında

         Özel Altınyıldız Ortaokulu öğrencisi Belgin ASLAN (8-C) Nevşehir 3.sü olmuştur.

18- 19 Mayıs Gençlik Spor Bayramı Basketbol Turnuvasında

   Lise Kız Basketbol Takımı

Nevşehir İl 1.si

   Lise Erkek Basketbol Takımı

Nevşehir İl 1.si

19-19 Mayıs Gençlik Spor Bayramı Boksl Turnuvasında

         Özel Altınyıldız Fen Lisesi öğrencisi İrem EKİCİ (10.SINIF) Nevşehir İl 1.si olmuştur.

20-ALTINYILDIZ KOLEJİ ÖĞRENCİLERİ ULUSLAR ARASI BİLİM TEMELLERİ BİLGİ YARIŞMASINDA 1 ALTIN, 2 GÜMÜŞ , 3 BRONZ MADALYA KAZANMIŞLARDIR.

OKAN AKYOL

8.Sınıflar

Altın Madalya

SUDE KORUCU

8.Sınıflar

Gümüş Madalya

MİKAİL CİVEKOĞLU

8.Sınıflar

Gümüş Madalya

AYŞE DEMİRSES

8.Sınıflar

Bronz Madalya

MERYEM ÇALIŞKAN

8.Sınıflar

Bronz Madalya

 BURAK DOVANKAYA

8.Sınıflar

Bronz Madalya

 

Ayrıca 40 öğrencimiz Uluslar arası 1.,2.,3., dereceden diploma almışlardır.

21- 01.06.2013 YEŞİL BAYRAK ÖDÜLÜ

   “ ULUSLAR ARASI YEŞİL BAYRAK ,EKO-OKUL ÖDÜLÜ” ALTINYILDIZ KOLEJİ’NİN.

      Nevşehir’de ilk ve tek “Yeşil Bayrak” almaya hak kazanan okul olmuştur.

22- 2013 Avrupa Dil Finalisti

      Peeping through The Window “Pencereden Bakmak” isimli Comenius projemiz finalist olmuştur.

23- 2013 Yaş Grupları Satranç  İl Birinciliği yarışmalarında ,Altınyıldız Koleji öğrencilerinden;

AHMET ANIL DURSUN

ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ(İNG)

OĞUZ HAN ALTINTAŞ

ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

HAVACILIK VE UZAY MÜHENDİSLİĞİ(İNG)

TARIK KESEKÇİ

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

UÇAK VE UZAY BİLİMLERİ FAKÜLTESİ

UÇAK MÜHENDİSLİĞİ

AHMET DİRİCAN

GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ

MÜHENDİSLİK VE TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

CELALETTİN KILIÇ

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

TIP FAKÜLTESİ

TIP(İNGİLİZCE)

CENNET YANARDAĞ

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

TIP FAKÜLTESİ

TIP(İNGİLİZCE)

ÇAĞRI TAŞPINAR

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

TIP FAKÜLTESİ

TIP(İNGİLİZCE)

EMRE AŞİRET

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

TIP FAKÜLTESİ

TIP(İNGİLİZCE)

ALPEREN KABAN

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

TIP FAKÜLTESİ

İSTANBUL TIP

RAMİS GÖKÇE

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

 TIP FAKÜLTESİ

CERRAHPAŞA TIP

ŞEVKİ ERDEM VAROL

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

 TIP FAKÜLTESİ

CERRAHPAŞA TIP

BURAK FATİH AYDIN

GAZİ ÜNİVERSİTESİ

TIP FAKÜLTESİ

TIP(İNGİLİZCE)

GÖKTUĞ ŞAHİN

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

TIP FAKÜLTESİ

TIP FAKÜLTESİ

SELİN ER

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ

TIP FAKÜLTESİ

TIP FAKÜLTESİ

FARUK KÖSE

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ

TIP FAKÜLTESİ

TIP FAKÜLTESİ

B.TALHA TOPRAKKAYA

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ

TIP FAKÜLTESİ

TIP FAKÜLTESİ

HÜSEYİN NAR

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ

DİŞ HEKİMLİĞİ

ÇAĞIL EZGİ AYDEMİR

ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

MİMARLIK FAKÜLTESİ

MİMARLIK(İNGİLİZCE)

İREM MERT

ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

MİMARLIK FAKÜLTESİ

ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI(İNG)

MÜNİRCAN PEHLİVAN

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

İNŞAAT FAKÜLTESİ

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

BENGİSU ORHAN

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ(İSTANBUL)

MİMARLIK FAKÜLTESİ

MİMARLIK(İNGİLİZCE)

TUĞBA CERİT

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ(İSTANBUL)

MİMARLIK FAKÜLTESİ

MİMARLIK

KÜBRA AKCAN

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ(İSTANBUL)

MAKİNE FAKÜLTESİ

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

OSMAN KETEN

GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

ÜMİT EYNİHAN

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

MADEN FAKÜLTESİ

PETROL VE DOĞALGAZ MÜH.(İNGİLİZCE)

DUYGU BEZMEZ

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ

FURKAN ATABİLEN

TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

ŞERİFE DENLÜ

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ

BESLENME DİYETETİK

ECEM İNAN

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ

SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ

BESLENME VE DİYETETİK

MERVE AYDIN

KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ

FAZILBOYNER SAĞLIK MESLEK OKULU

BESLENME DİYETETİK

1 - 23 - 24 Eylül 2011 Tarihlerinde Düzenlenen 10. Matematik Sempozyumu Akıl Oyunları A.Ş.  Yarışmasında;   

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi Batuhan Bahçeli (7 - D)

Türkiye 1.si

Özel Altınyıldız Fen Lisesi öğrencisi Abdülbaki İltaş (12 Fen - A)

Türkiye 2.si

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu Takımı

Türkiye 4.sü

1 - Batuhan BAHÇELİ

(7 - D)                    

2 - Nurettin Duymus

(7 - D)        

3 - Mehmethan YILMAZ

(7 - D)

   

Özel Altınyıldız Koleji Fen Lisesi takımı A.Ş.

Türkiye 6.sı

1 - Alperen KOZAN

(10 Fen - B)

2 - Emre aşiret

(11 Fen - B)            

 3 - Hüseyin NAR

(11 Fen - B)            

 4 - Abdülkadir TOPUZ

(12 Fen - A)

5 - Mehmet Akif ÇİĞDEM

(12 Fen - B)    

 2 - 25 Eylül 2011 Tarihlerinde Düzenlenen Türk Halk Müziği- 24. Türkiye Finallerinde;

 Özel Altınyıldız Fen Lisesi (- B 12 Fen) Hakan Çiğdem Öğrencisi

Türkiye 1.si

 

 3 - Kapadokya Kültür Derneği Tarafindan Düzenlenen "Çocuk ettik Genç'in Gözü Ile Yurt  Dışından Gelen Misafirlerime Nevşehir'i Tanıtıyorum "Konulu Kompozisyon yarışmasında;

 Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi Kerem Duha Özdemir (6 - A)

  Nevşehir 1.si

4 - 10 arasında arasinda Kasım Atatürk'ü Anma Koşusu

 Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi Erdem Öz (6 - B)  

Türkiye 1.si

5 - Basketbol Müsabakalarında;

Özel Altınyıldız Lisesi Genç Kız Basketbol Takımı, Nevşehir

Il 1.si -  Grup 1.si

Özel Altınyıldız Lisesi Genç Erkek Basketbol takımı

Nevşehir İl 2.si

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu, Yıldız Kız Basketbol takımı

Nevşehir 1.si 

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu, Yıldız Erkek Basketbol takımı

Nevşehir 1.si

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu Küçükler Kız Basketbol takımı

Nevşehir 1.si - Grup 1.si

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu Küçükler Erkek Basketbol takımı

Nevşehir 2.si

Özel Altınyıldız Lisesi Futbol Takımı

Nevşehir 2.si

6 -  24 - Aralık 2011 Tarihlerinde Yapılan Yaş Grupları Küçükler Satranç Yarışmasında   .

Erkeklerde:

1 - Selçuk Demir

(7 - D)

12 Yaş İl birincisi

2 - Mustafa Özmen

(5 - B)

11 Yaş İl İkincisi

3 - Baran Dalkılıç

(4 - A)

10 Yaş İl birincisi

4 - Melih Gültekin

(4 - B)

10 Yaş İl İkincisi

5 - H. Kaan Gezgin

(2 - C)

8. Yaş İl İkincisi

6 - K. Bilge Gedik

(1 - B)

7. Yaş İl İkincisi

7 - Emirhan Usta

(1 - B)

7. Yaş İl İkincisi

Kızlarda;

1 - E. Yankı Aydemir

(5 - B)

11 Yaş İl birincisi

2 - Bengisu Kılıç

(5 - B)

11 Yaş İl İkincisi

3 - Ela Gündüz

(3 - B)

9 Yaş İl birincisi

4 - M. Pınar Usta

(4 - B)

9 Yaş İl Üçüncüsü

5 - Ezgi Kolukısa

(2 - C)

8 Yaş İl birincisi

6 - Dilay Gülle

(2 - B)

8. Yaş İl İkincisi

7 - Sedef Tok

(2 - B)

8. Yaş İl Üçüncüsü

8 - Ceylin Dinç

(1 - A)

7. Yaş İl Üçüncüsü

7 - ULUSAL Geografhıg Kıds "Çocuklar İcin ULUSLARARASI Fotograf Yarışması' nda

      Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi Bengüsu Kılıç (5 - B) - Türkiye 2.si 

8 - Tudem Sınav Sonuçları: 

3. Sınıflar

 

 

1 - Aslı Öztürk

Il 3.sü

Türkiye 32.si

2 - Zeynep Şenol

Il 4.sü

Türkiye 36.sı

3 - Kutay Varol

Il 6.sı

Türkiye 65.sı

4 - Dide Köse

Il 9.su

Türkiye 93.sü

4. Sınıflar

 

 

1 - Ali Baran Yumuş -

Il 1.si

Türkiye 24.sü

2 - Deniz Ablak

Il 2.si

Türkiye 115.si

3 - Ömer Umut Acer

Il 3.sü

Türkiye 143.sü

4 - Yaren Yerdelen

Il 4.sü

Türkiye 165.si

5 - Sıla Sönmez

Il 5.si

Türkiye 222.si

6 - Aybüke Keleş

Il 6.sı

Türkiye 284.sü

7 - Nil Özen

Il 7.si

Türkiye 349.su

8 - Mehmet E. Büyükbaş

Il 8.si

Türkiye 387.si

9 - İrem Nur Gövercin

Il 9.su        

 

10-Mustafa Uz

Il 10.su

Türkiye 481.si

5. Sınıflar

 

 

1 - Agah Yasin Özkılıç

Il 2.si

Türkiye 415.si

2 - Selin Bikir

Il 4.sü

Türkiye 778.si

3 - Selenay Pala

Il 7.si

Türkiye 988.si

4 - Emir Akgün

Il 10.su

Türkiye 1300.sü

6. Sınıflar

 

 

1 - İsmet Buğra Özler

Il 1.si

Türkiye 113.sü

2 - Bilgesu Şahiner'de

Il 2.si

Türkiye 214.sü

3 - Ahmet Fatih Akcan

Il 3.sü

Türkiye 313.sü

4 - Çağatay Taşpınar

Il 4.sü

 

5 - Beray Tuğ

Il 5.si

 

6 - Özge Atay

Il 6.sı

 

7 - Göktuğ Berberi

Il 7.si

 

8 - Aybüke Nur Orhan

Il 8.si

 

9 - Serhat Demir

Il 9.su

 

7. Sınıflar

 

 

1 - Ecem Akbaş

Il 1.si

Türkiye 146.sı

2 - Batuhan Bahçeli'nin

Il 2.si

Türkiye 169.su

3 - Ege Öden

Il 3.sü

Türkiye 197.si

4 - Arzu Tuğçe Yapar

Il 4.sü

 

5 - Arman Görürgöz

Il 5.si

 

6 - Zeynep Tutkun

Il 6.sı

 

7 - Elif Öztürk

Il 7.si

 

8 - Kaan Org

Il 8.si

 

9 - Açelya Kültür

Il 10.su

 

8. Sınıflar

 

 

1 - Umut Ata Ova

Il 2.si

Türkiye 430.su

9 - Mersin Okullararası Seçmelerde (14.01.2012)

       Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi Erdem Öz (6 - B)   - Grup 1.si

10 - Antalya Okullararası Atletizm Yarışması (16.02.2012)

        Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi Erdem Öz (6 - B)   - Türkiye 3.sü

11 - 23. Ömer Seyfettin Hikaye Yarışmasında;

        Özel Altınyıldız Fen Lisesi öğrencisi İsmail Doğanay (10 Fen - A) Mansiyon Ödülü Sonuçları Sonuçları

12 - Vergi Haftası Slogan Yarışmasında;

 Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi Kerem Duha Özdemir (6 - A)

Nevşehir 1.si

 Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu Öğrencisi Ceren Furtana (8 - B)

Nevşehir 2.si

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi Özge Durdu (8 - B)

Nevşehir 3.sü

13 - Dünya Su Günü Kompozisyon Yarışmasında;

       Mansiyon Ödülü Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu Öğrencisi  Ezgisu Kırnap

14 - "Öğrenci Gözüyle Demokratik Bir Anayasa Nasil Olmalıdır" Konulu Makale

         Özel Altınyıldız Koleji Öğrencisi Furkan Ahmet Gülşen (12 - B) Nevşehir 1.si

15 - Atletizm Geliştirme Projesi İl Seçmelerinde; (22.03.2012)

        Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi Erdem Öz (6 - B)   Nevşehir 1.si  

16 - 28 - 29 Mart 2012 Tarihlerinde Düzenlenen Satranç Yarışmalarında;

 Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi Selçuk Demir (7 - D)

 Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi Batuhan Bahçeli (7 - D)

 Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi Ahmet Cihan (6 - A)

Küçükler Nevşehir 2.si

Yıldızlar Nevşehir 2.si

Yıldızlar Nevşehir 3.sü

17 - Atletizm Geliştirme Projesi Çeyrek Final Seçmelerinde (1.500 metre); (04.04.2012)

        Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi Erdem Öz (6 - B)   bolge 1.si

18 - Kutlu Dogum Haftası "Naat-ı Şerif" Okuma Yarışmasında;

        Özel Altınyıldız Fen Lisesi öğrencisi Kübra Şen (10 Fen - A) Nevşehir 2.si

19 - 20. INEPO Çevre Olimpiyatı Proje Yarışmasında;

        Özel Altınyıldız Fen Lisesi öğrencisi Çağrı Taşpınar (11 Fen - B) Mansiyon Ödülü Sonuçları Sonuçları

        Özel Altınyıldız Fen Lisesi öğrencisi Ahmet Dirican (11 Fen - B) Mansiyon Ödülü Sonuçları Sonuçları

20 - Nevşehir Ünv. Düzenlediği Bilişim Kulübü Liseler arası Bilgi Yarışmasında;

        Altınyıldız Çalışma Grubu Nevşehir 1.si

        Özel Altınyıldız Fen Lisesi öğrencisi Enes Altunok (11 Fen - B)

        Özel Altınyıldız Koleji öğrencisi Muhammet Ali Çakmakçıoğlu (10 - C)

21-Turizm Haftası Kompozisyon Yarışmasında; 

        Özel Altınyıldız Koleji öğrencisi Melike Esen (10 - A) Nevşehir 1.si

22 - MONAMI Resim Yarışmasında;

        Özel Altyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi Perihan Duru Esen (2 - A) - Türkiye 1.si

23 - Dünya Matematik Günü Matematik Yarışmasında öğrencilerimiz Grup 1.si Oldu.

24 - Amberstar Uluslar Arası Etimolojisi Yarışmasında ;

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi Hatice Şeyma Kültür (6 - C)

Dünya 2.si

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi Deniz Çavdar (6 - C)

Dünya 5.si

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu Öğrencisi Banunur Isınmış (6 - K)

Dünya 6.sı

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu Öğrencisi Selin Zeynep Aytaç'tır (5 - A) ile Ile

Dünya 7.si

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi Göktuğ Ekinci (6 - C)

Dünya 9.su

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi Evren Utku Güney (8 - B)

Türkiye 1.si

25 - İl Milli Eğitim Müdürlüğü İl Satranç Müsabakalarında; 

         Yıldızlar Kategorisinde;

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi Batuhan Bahçeli     

Nevşehir 2.si

       

     Seçil Rana Doğan

Göktuğ Açıkgöz

Arman Görürgöz

     

 

    Küçükler Kategorisinde;

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi Ahmet Cihan

Nevşehir 2.si

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi Selçuk Demir

Nevşehir 3.sü

26-23 Nisan Takım Satranç Turnuvasında;

        Bir Takımı Sporcuları İl 1.si

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi İbrahim Korucu

(5 - A) Ile

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi Mustafa Özmen

(5 - B)

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi Oğuz Kolukısa

(5 - B)

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi Bengüsu Kılıç

(5 - B)

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi Arda Karaboran

(5 - B)

        B Takımı Sporcuları İl 2.si

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi Yusuf Paslanmaz

(5 - C)

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi Yankı Aydemir

(5 - B)

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi Alperen Karaca

(5 - B)  

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi Kutalmış Yurt

(5 - B)

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi Emin Lale

(5 - A) Ile

27 - UNESCO Dünya Mirası Ile Yaşamak Konulu fotoğraf Yarışmasında;

Özel Altınyıldız Fen Lisesi öğrencisi Enes Altunok (11 Fen - B)

Dünya 1.si

28 - Nevşehir Üniversitesi Bilişim Kulübü Liseler arası Bilgi Yarışması İl birincisi  

Özel Altınyıldız Fen Lisesi öğrencisi Enes Altunok

(11 Fen - B)

Özel Altınyıldız Koleji öğrencisi Muhammed Ali Çakmakçıoğlu

(10 - C)

29 - VIII. ULUSLARARASI Bilim  Temelleri Bilgi Yarışmasında;

 Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu 6. Sınıf öğrencisi İris Erinal

Altın madalya

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu 7.sınıf öğrencisi Zeynep Ecem Bozdağ'ın

Altın madalya

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu 8.sınıf öğrencisi Aydan Koçak

Altın madalya

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu 8.sınıf öğrencisi Ahmet Günhan Aydın

Altın madalya

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu 8. Sınıf öğrencisi Hesna Biçen

Altın madalya

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu 6. Sınıf öğrencisi Aslan Utku Umur

Altın madalya

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu 6. Sınıf öğrencisi Mustafa Çelikel,

Gümüş madalya  

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu 7.sınıf öğrencisi Melisa Bulut

Gümüş madalya          

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu 7. sınıf öğrencisi Emine Kıyı

Gümüş madalya  

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu 7. sınıf öğrencisi Selami Utku Portakal

Gümüş madalya  

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu 8.sınıf öğrencisi Enver Yiğit Yağmuroğlu

Gümüş madalya          

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu 8. Sınıf öğrencisi Doğancan Yıldırım

Gümüş madalya  

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu 7.sınıf öğrencisi Arman Görürgöz

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu 7.sınıf öğrencisi Sude Korucu

Bronz madalya

Bronz madalya

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu 7. sınıf öğrencisi Ayşe Sevil Çavuşoğlu

Bronz madalya

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu 7. sınıf öğrencisi Tahsin Akbudak

Bronz madalya

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu 6. Sınıf öğrencisi Erol Bedirhan

Bronz madalya

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu 6. Sınıf öğrencisi Hazal Güvenkaya

Bronz madalya

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu 8. sınıf öğrencisi Esra Gözkaya'nın

Bronz madalya

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu 8. Sınıf öğrencisi Yusufcan Ablak

Bronz madalya

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu 8. Sınıf öğrencisi Elifnaz Özen

Bronz madalya

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu 8. Sınıf öğrencisi Murat Çiçek'in

Bronz madalya

1 -  "Ahilik" Konulu Kompozisyon Yarışmasında;

Özel Altınyıldız Fen Lisesi öğrencisi Bahaddin Raşid Han Yüce (12 Fen - B) Nevşehir 1.si   

2 - 16 Ekim 2010 tarihinde Yapılan Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası Yıldızlar Kategorisinde;

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi İsmail Emre Eroğlu

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi M. Ayberk Yavuz

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi Umut Yaşar Esen

(8 - C)

(8 - C)

(8-C)

Nevşehir 1.si

Nevşehir 2.si

Nevşehir 3.sü                   

3 - 20 - 22 Ekim 2010 TARİHLERİ arasinda Trabzon'da Düzenlenen 9. Matematik Akıl Oyunları Yarışmasında; 

Altınyıldız Koleji Özel Altınyıldız Fen Lisesi  Türkiye 3.sü        

Matematik Akıl Oyunları Türkiye 3.sü Olan Özel Altınyıldız Fen Lisesi Ekibi Öğrencileri;

1 - EMRE aşiret                           

2 - ÇAĞRI TAŞPINAR                     

3 - HÜSEYİN NAR

Akıl Oyunları Satranç Yarışmasına Katılan Özel Altınyıldız Fen Lisesi Ekibi

1 - ABDÜLKADİR Topuz              

2010 Türkiye 4.sü (Bireysel)

2 - MEHMET AKİF ÇİĞDEM         

2009 Türkiye 1.si (Bireysel)                   

4 - Futsal Müsabakaları;

Özel Altınyıldız Lisesi Genç Erkek Futsal takımı Nevşehir İl 1.si

5 - Basketbol Müsabakalarında;

Özel Altınyıldız Lisesi Genç Kız Basketbol Nevşehir İl 1.si TAKIMI

Özel Altınyıldız Lisesi Genç Erkek Basketbol Nevşehir İl 1.si TAKIMI

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu, Yıldız Kız Basketbol Nevşehir İl 1.si TAKIMI -  Grup 2.si

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu, Yıldız Erkek Basketbol Nevşehir İl 2.si TAKIMI

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu Küçükler Kız Basketbol Nevşehir İl 1.si Takımı Grup 1.si

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu Küçükler Erkek Basketbol Nevşehir İl 1.si TAKIMI                                      

6 - 15 - 16 Ocak 2011 Tarihlerinde Yapılan Nevşehir Yaş Grupları İl şampiyonasında;

Erkekler 12 yasta;

Erkekler 10 yasta;

Erkekler 7 yasta;

Kızlar 12 yasta;

Kızlar 9 yasta;

Kızlar 8 yasta;

Kızlar 7 yasta;

Batuhan Bahçesi İl birincisi,

Mustafa Kağan Yıldız İl birincisi İbrahim Korucu İl İkincisi

Hasan Kaan GEZGİN İl Üçüncüsü olmuşlardır. 

Elif Öztürk İl birincisi

Zeynep Doğa Dellal İl birincisi

Ela Gündüz İl birincisi Zeynep Şenol İl İkincisi

Ezgi Kolukısa İl birincisi olmuşlardır

7 - 26 - 27 Şubat 2011 Tarihlerinde Yapılan Nevşehir Çocuk Ligi Takım Satranç Yarışmasında;

Özel Altınyıldız Koleji A Takımı 

Nevşehir 1.si

Özel Altınyıldız Koleji B Takımı 

Nevşehir 2.si                  

8 - DSİ 12. Bölge Müdürlüğü Tarafindan Düzenlenen "Dünya Su Günü" Resim Kompozisyon yarışmasında:

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi Yıldırım Kaan Boz (8 - C) Kompozisyon  bolge 2.si

(- D 8) Resim Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu, M. Ali KASIM Öğrencisi  bolge Mansiyon Ödülü Sonuçları

9 - (7-11 Mart 2011 - Isparta) Yıldızlar Taekwondo müsabakalarında ; 

Özel Altınyıldız İ.Ö.O öğrencisi Hüseyin Coşkuner, 41 kg

(8 - A)  Türkiye 2.si

 Özel Altınyıldız İ.Ö.O öğrencisi Alper Yasin Ateş 48 kg

(7 - C)  Türkiye 3.si

10 - "Türk Kültüründe Nevruz" Konulu Kompozisyon Yarışmasında;

Özel Altınyıldız Fen L. öğrencisi Bahaddin Raşid Han Yüce

(12 Fen-B) Kompozisyon İl 1.si

11 - 19 - 20 - Mart 2011 Tarihlerinde Yapılan Küçükler Satranç İl şampiyonasında; 

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi Batuhan Bahçeli

(6 - D) İl 1.si

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi Selçuk Demir

(6 - D) İl 2.si

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi Umut Ata Ova

(7 - C) İl 3.sü    

12 - TC Başbakanlık Denizcilik Müsteşarlığı Tarafindan Düzenlenen "Denizin Sesi" Konulu  Şiir Yarışmasında;

Özel Altınyıldız Fen L. öğrencisi Bahaddin Raşid Han Yüce (12 Fen-B) Osmanlı'yı yükselen Şii İl 1.si

13 - Dünya Eğitim Oyunları (Dünya Eğitim Oyunları) Merkezi UNICEF Tarafindan düzenlenen Dünya Matematik Günü 2011 yarışmalarında ; 

  11 - 13 Yaş grubunda Altınyıldız Koleji öğrencisi Bahadır Boz 6.550 puanla Türkiye 1.si Dünya 12.si

  14 -18 Yaş grubunda Samet Bütün 4,983 puanla Türkiye 2.si Dünya 43.sü 

14- 09 -10 Nisan 2011 Tarihlerinde Yapılan Okul Sporları 2011 Satranç İl şampiyonasında;

 Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi, Erk Yandı (8 - C)

 Il 1.si

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi İsmail Emre Eroğlu (8 - C)

Il 2.si

Özel Altınyıldız Fen Lisesi öğrencisi Mehmet Akif Çiğdem (11 Fen - B)

Il 1.si

Özel Altınyıldız Fen Lisesi öğrencisi Abdulbaki İltaş (9 Fen - B)

Il 3.sü           

15-2011 TÜBİTAK Araştırma Projeleri Yarışması Türkiye 1.si

Özel Altınyıldız Fen Lisesi öğrencisi Çağrı Taşpınar

(10 Fen - B)

Özel Altınyıldız Fen Lisesi öğrencisi Ahmet Dirican

(10 Fen - B)  

16 - Kır Çiçeği Derneği Tarafindan Düzenlenen "Benim  Ailem "Konulu Komp. Şiir Yarışmasında

 Özel Altınyıldız Fen Lisesi öğrencisi Bahaddin Raşid Han Yüce (12 Fen - B) Komp. Il 2.si

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi Yıldırım Kaan Boz (8 - C) Şiir İl 1.si

    17 - Monami Resim Yarışmasında;

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi Doğan Kavdır (1 - B)   Bisiklet Ödülü Sonuçları Aldı.  

  1 - Emirhan Usta

  2 - Damla Özbek

  3 - Yağmur Can

  4 - Belinay Zağlanmış

  5 - Beyza Özaltın

  6 - Sedef Tok

  7 - Arda Arslangiray

  8 İlayda Esen

 9- DORUKAN Kılınç

  10-Nimet Bilgehan dağı

  11-SENA Uzgören

  12 Kaan Öcal

18 - VII. Bilim Temelleri Bilgi Yarışmasında Madalya KAZANAN Öğrencilerimiz;

Olanlar anasınıfına

 

Adı Soyadı

 

Kepekleri

 

Madalya

 

9. Sınıf

Buse Kurtulmuş

English

Altın

9. Sınıf

Mina Dilara Parmaksız

English

Altın

9. Sınıf

Aslıhan Dağ

English

Altın

9. Sınıf

Fatma Nihan Selçuk

English

Altın

6. Sınıf

Melisa Bulut

Biyoloji

Altın

7. Sınıf

Zeynep Tuna Akbaş

Coğrafya

Altın

7. Sınıf

Mustafa Orhan

Matematik

Altın

7. Sınıf

Elif Öykü Kurtpınar

Matematik

Altın

7. Sınıf

Ahmet Günhan Aydın

Matematik

Altın

7. Sınıf

Burcu Sağlamer

Matematik

Altın

7. Sınıf

Cemile Bilgenur Aşıcı

Matematik

Altın

8. Sınıf

Sabiha Ecem Uçar

Matematik

Altın

7. Sınıf

Zeynep Tuna Akbaş

Etimolojisi

Gümüş

7. Sınıf

Samet Durmuş

Matematik

Gümüş

6. Sınıf

Nurettin Duymus

English

Gümüş

6. Sınıf

Mehmethan Yılmaz

English

Gümüş

6. Sınıf

Aleyna Akdeniz

English

Gümüş

6. Sınıf

Irem Keskin

English

Gümüş

8. Sınıf

Deniz Çayır

English

Gümüş

5. Sınıf

Ceren Şaşmaz

Biyoloji

Bronz

5. Sınıf

Ayşe Kafalı

Biyoloji

Bronz

6. Sınıf

Elif Can Gencer

Coğrafya

Bronz

7. Sınıf

Mehmet Temurhan

Matematik

Bronz

8. Sınıf

Umut Yaşar Esen

Biyoloji

Bronz

9. Sınıf

Elif Beril Özdemir

Biyoloji

Bronz

1 - Ürgüp FM Tarafindan Düzenlenen    "IV. Kapadokya Şiir Şöleni"    Perili Şiir Geceleri  yarışmasında;

   Özel Altınyıldız Fen Lisesi öğrencisi Bahaddin Raşid Han Yüce (11 Fen - B)

Nevşehir 1.si

2 - 17 - 18 Ekim 2009 tarihinde Nevşehir Gençlik Spor Müdürlüğünde Yapılan Her Yaş Grubuna Açık Satranç Turnuvasında;

   Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi İsmail Emre Eroğlu (7 - C)

  Nevşehir 1.si

   Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi, Erk Yandı (7 - C)  

  Nevşehir 2.si

   Özel Altınyıldız Fen Lisesi öğrencisi Celalettin Kılıç (9 Fen - B)

  Nevşehir 3.sü      

3 - Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvasında Özel Altınyıldız Koleji öğrencilerinden;    

Minikler                                                                              

  Erk Yandı

Nevşehir 1.si

  İ. Emre Eroğlu

Nevşehir 1.si

Görkem Özaltın Öncül

Nevşehir 2.si

 Gençler  

 Mehmet Akif Çiğdem

Nevşehir 1.si

  Kutlu Şafak Alkan

Nevşehir 3.sü

  Abdulkadir Topuz

Nevşehir 4.sü              

4-2009 Türkiye Akıl Oyunları Matematik Satranç Yarışmaları (- 14 2009 Kasım 12)

       Akıl Oyunları Satranç Yarışmalarında Büyük Bir Başarı KAZANAN Altınyıldız Koleji,

       Türkiye 5.liği A.Ş. 3.lüğü Oyunlarında grup, Satranç yarışmalarında; Türkiye 1.liği,

Özel Altınyıldız Fen Lisesi öğrencisi M. Akif Çiğdem (10 Fen - B)

Türkiye 1.si

Özel Altınyıldız Fen Lisesi öğrencisi Kutlu Şafak Alkan (10 Fen - A)

Türkiye 2.si

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi İsmail Emre Eroğlu (7 - C)

Türkiye 3.sü

5 - "Değerlendirme" Konulu Resim Yarışmasında;

 Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi Ayşe Kafalı (4 - A) 

  Nevşehir 3.sü

6 - Futbol Müsabakaları;

Özel Altınyıldız Lisesi Genç Erkek Futbol takımı

Nevşehir İl 1.si

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu Küçükler Futbol takımı

Nevşehir Grup 2.si

7 - "Sarıkamış Beyaz Hüzün" Konulu Kompozisyon Yarışmasında;   

Özel Altınyıldız Fen Lisesi öğrencisi Bahaddin Raşid Han Yüce (11 Fen - B)

Nevşehir 1.si

8- 2009 - 2010 Öğretim Yılı Yaş Grupları Satranç Turnuvalarında;

7 - 8 Yaş Bayan

7 - 8 Yaş Erkek

 

Bengüsu Kılıç

Il 1.si

Oğuz Kolukısa

Il 1.si

 

Eylem Yankı Aydemir

Il 2.si

Ergin Berk

Il 2.si

 

 

11 - 12 Yaş Bayan

 

 

M. Kağan Yıldız

Il 3.sü

 

11 - 12 Yaş Erkek

 

 

 İlknur Güvenkaya

Il 3.sü

 

Erk Yandı

Il 1.si

 

13 - 14 Yaş Bayan

 

U. Yaşar Esen

Il 2.si

 

Aycan OKŞAR

Il 3.sü

 U. Özgür Özkan

Il 3.sü

 

 15 - 16 Yaş Bayan

 

15 - 16 Yaş Erkek

 

 

 Ayşe Yaman

Il 3.sü

 

 Abdulkadir Topuz

Il 3.sü

                    

9 - "Türk Kültüründe Nevruz" Konulu Resim, Şiir Kompozisyon Yarışmalarda;

  Özel Altınyıldız İ.Ö.O. öğrencisi Hazal Güvenkaya (4 - A)

Resim İl 2.si

  Özel Altınyıldız İ.Ö.O. öğrencisi Yıldırım Kaan Boz (7 - C)

Şiir İl 3.sü

  Özel Altınyıldız Fen L. öğrencisi Bahaddin Raşid Han Yüce (11 Fen-B)

Komp.İl 1.si  Türkiye 2.si

10 -  "İstiklâl Marşı'nın Kabulü Mehmet Akif Ersoy'u Anma"  Konulu Resim ,Kompozisyon Yarışmalarda;

Özel Altınyıldız İ.Ö.O. öğrencisi Taha Eren Aşıcı

Resim İl 2.si

 Özel Altınyıldız Fen Lisesi öğrencisi Duygu Acer (11 Fen-B)

Komp. Il 2.si  

11 - Basketbol Müsabakalarında;

Özel Altınyıldız İ.Ö.O. - Küçük Kız Basketbol Nevşehir il 1.si Takımı  Kayseri Grup 3.sü   

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu Küçük Erkek Basketbol Nevşehir İl 1.si TAKIMI

Özel Altınyıldız İ.Ö.O. - Yıldız Kız Basketbol Nevşehir İl 1.si Takımı    Isparta Grup 2.si -

Türkiye Yari Finalisti

Özel Altınyıldız İ.Ö.O. Yıldız Erkek Basketbol takımı Nevşehir İl 1.si -  Isparta Grup 3.sü

- Özel Altınyıldız Lisesi Genç Kız Basketbol Nevşehir il 1.si Takımı  Kayseri Grup 4.sü

Özel Altınyıldız Lisesi Genç Erkek Basketbol Nevşehir İl 1.si TAKIMI

Özel Altınyıldız Lisesi Genç Erkek Futbol takımı Nevşehir İl 1.si

12 - Milli Eğitim Bakanlığı İl Satranç Turnuvalarında;

Gençler Kategorisinde;

Özel Altınyıldız Fen Lisesi öğrencisi Abdülkadir Topuz (10 Fen - A)

Il 1.si

Özel Altınyıldız Fen Lisesi öğrencisi Ahmet Gülşen (10 Fen - A)

Il 3.sü

Özel Altınyıldız Koleji öğrencisi Ömer Faruk Fatsa (11 - B)

Il 4.sü

Küçükler Kategorisinde;

 

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi, Erk Yandı (7 - C)

Il 2.si

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi Furkan Biçkes bey bey (6 - B)

Il 3.sü

13 - "Meteorolojinin Günlük Hayatımızdaki Yeri, Önemi Etkileri" Konulu Sunu Yarışmasında ;

 Özel Altınyıldız Koleji öğrencisi Ali Mert Kubaloğlu (10 - C)    Türkiye 1.si

14 - Çanakkale Savaşlarının 95. Yılı Anma Törenlerinde Düzenlenen Şiir Yarışmasında ;

 Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi Umut Ata OVA (6 - C) Nevşehir 1.si

15 - Dünya Su Günü Kompozisyon Yarışmasında;

  Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu Öğrencisi Selenay Özdil iremnur (8 - B)   bolge 3.sü

16 - "Turizm" Haftası Dolayısıyla Düzenlenen Şiir Yarışmasında;

  Özel Altınyıldız Fen Lisesi öğrencisi Bahaddin Raşid Han Yüce (11 Fen - B) Nevşehir 1.si

17-23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvalarında;      

Yıldızlar Kategorisinde:

İsmail Emre Eroğlu

Il 1.si

Umut Yaşar Esen

Il 3.sü

Küçükler Kategorisi:

Görkem Özaltın Öncül

Il 1.si

Erk Yandı

Il 5.si

Osman Baldık

Il 6.sı

 18 - Monami Resim Yarışmasında;

    Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi Hasan Kırçova (4 - A)    Bisiklet Ödülü Sonuçları Sonuçları Aldı.

19 - Sosyal Güvenlik Haftası Resim Kompozisyon Yarışmasında;

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi Alkım Naz Genç (6 - C) Komp. Nevşehir 1.siÖzel Altınyıldız İlköğretim Okulu Öğrencisi Selenay Özdil iremnur (8 - B) Resim Nevşehir 1.si

20-2010 EBİKO Yarışmasında;

Özel Altınyıldız Fen Lisesi öğrencisi F. Yaprak Çevirme (11 Fen - B) -   Dünya   1.si Olmuştur.

21 - Yıldızlar (37 kg.) Taekwondo müsabakalarında; 

Özel Altınyıldız İ.Ö.O öğrencisi Hüseyin Coşkuner (7 - A)   Türkiye 1.si

22- 2010 Uluslararası Bilim Temelleri Olimpiyatlarında Altınyıldız Koleji öğrencilerinden:

İbrahim Şanverdi 

Coğrafya Olimpiyatları Dünya 1.si             

ALTIN ​​Madalya

Bahadır BOZ                       

Matematik Olimpiyatları Dünya 1.si       

ALTIN ​​Madalya

Merve ÖCALAN'ın    

Matematik Olimpiyatları Dünya 2.si      

GÜMÜŞ madalya

Gaye Nur SERÇE   

Türkçe Olimpiyatları Dünya 2.si             

GÜMÜŞ madalya

Aslı ALTINTAŞ       

Biyoloji Olimpiyatları Dünya 2.si            

GÜMÜŞ madalya

Iremnur Selenay ÖZDİL

Biyoloji Olimpiyatları Dünya 3.sü           

BRONZ madalya

Nesrin LÖK             

Biyoloji Olimpiyatları Dünya 3.sü           

BRONZ madalya

Gökçe GÜR              

Matematik Olimpiyatları Dünya 3.sü      

BRONZ madalya

Furkan Kalfaoglu

Matematik Olimpiyatları Dünya 3.sü     

BRONZ madalya

C Bilgenur Aşıcı   

Matematik Olimpiyatları Dünya 3.sü     

BRONZ madalya

E. Yiğit 

Coğrafya Olimpiyatları Türkiye 3.sü        

BRONZ madalya

YAĞMUROĞLU-

Coğrafya Olimpiyatları Türkiye 3.sü      

BRONZ madalya

Işıl AYBAR              

Biyoloji Olimpiyatları Türkiye 3.sü          

BRONZ madalya                  

22 - Osmanlının Kuruluşu'ndan Ertuğrul Gazi'yi Anma Törenleri Kompozisyon yarışmasında :

   Özel Altınyıldız Fen Lisesi öğrencisi Bahaddin Raşid Han Yüce (11 Fen - B)

   Türkiye 2.si

 

1 - 13 - 19, 2008 Ekim tarihlerinde kutlanan Ahilik Haftası Kompozisyon yarışmasında;

     Özel Altınyıldız Fen Lisesi öğrencisi Dilara Tezcan (12 Fen - A) Nevşehir 1.si

2 - Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvasında Özel Altınyıldız Koleji öğrencilerinden;

Küçük Kızlar                                                                                 

Saime Nur Kaya

Il 3. sü    

Küçük erkekler

 

İsmail Emre Eroğlu

Il 1. si

Dünya Balçık

Il 2. si

Görkem Öncül            

Il 3. sü  

Yıldız Kızlar

Çiğse Şahin

Il 1.si

Yıldız erkekler

Ali İhsan Çetin

Il 2. si

Çağrı Taşpınar

Il 3. sü

Genç erkekler

Taha Kitapçı

Il 1. si

 Ömer Faruk Fatsa

Il 2. si                              

3 - Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafindan 18 - 21 Kasım 2008 TARİHLERİ arasinda Düzenlenen 

       Okullar Arası Satranç Turnuvasında Özel Altınyıldız Koleji öğrencilerinden;

Genç erkekler

Taha Kitapçı

Il 1. si

M. Akif Çiğdem

Il 2.si

Küçük erkekler

Erk Yandı

Umut Yaşar Esen

Il 1.si

Il 2.si          

4 - 3. Kapadokya Şiir Şöleni Yarışması

Özel Altınyıldız Fen Lisesi öğrenci Ezgi Özkan - İl 3.sü

Özel Altınyıldız Fen Lisesi Bahaddin Raşid Han - Mansiyon     

5 - "Yahya Kemal Beyatlı Şiirlerini Okuma Yarışmasında;

Özel Altınyıldız Koleji öğrencisi Tuğçe Başbuğ'un (12 - A) Nevşehir 2.si

Özel Altınyıldız Fen Lisesi öğrencisi Oğuz Murat Boz (12 Fen - A) Nevşehir 3.sü  

6 - Basketbol Müsabakalarında;

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu Küçük Kız Basketbol takımı

Nevşehir İl 1.si                                                                                                       

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu Küçük Erkek Basketbol takımı

Nevşehir İl 1.si

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu, Yıldız Kız Basketbol takımı

Nevşehir İl 1.si

Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu, Yıldız Erkek Basketbol takımı

Nevşehir İl 1.si

Özel Altınyıldız Lisesi Genç Kız Basketbol takımı

Nevşehir İl 1.si

Özel Altınyıldız Lisesi Genç Erkek Basketbol takımı

Nevşehir İl 1.si

7 - Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Derneği Tarafindan Düzenlenen "2023 yilinda Nasıl Bir 

      Nevşehir "   Konulu Kompozisyon Yarışması

Özel Altınyıldız Fen Lisesi öğrencisi Bahaddin Raşid Han Yüce (12 Fen - A) İl 2.si

8 - Toplam Kalite Yönetimi Uygulamaları Ödül Yönergesine GÖRE;                

 Yilin Kaliteli Ekibi:  Özel Altınyıldız İ.Ö.O. "Okulda Avrupa Sokrates Ekibi ettik" - Il 1. si                                

9 - İstiklâl Marşı Mehmet Akif Ersoy Konulu Şiir,Kompozisyon Yarışması 

 Özel Altınyıldız Fen Lisesi öğrencisi Bahaddin Raşid Han Yüce (12 Fen - A) Şiir İl 1.si     

 Özel Altınyıldız Fen Lisesi öğrencisi Dilara Tezcan (12 Fen - A) Kompozisyon İl 2.si

10 - 8 Mart Dünya Kadinlar Günü Duvar Gazetesi Kompozisyon Yarışması

Özel Altınyıldız Fen Lisesi   "Duvar Gazetesi" -    İl 2.si                                                      

Özel Altınyıldız Koleji Öğrencisi Ecem Erandaç (11 - A) ile Kompozisyon İl 2.si 

 11-2008 Monami Resim Yarışmasında;

Özel Altınyıldız İ.Ö.O. Doruk Öğrencisi Benli (1 - A) ile Bisiklet Kazandı

11 öğrencimiz Madalyası, 205 Başarı Belgesi kazanmıştır öğrencimizde.

12 - "Türk Kültüründe Nevruz" Konulu Resim, Şiir Kompozisyon Yarışmalarda;

Özel Altınyıldız İ.Ö.O. öğrencisi Yasemin Dağ (4 - A) Resim İl 3.sü

Özel Altınyıldız İ.Ö.O. öğrencisi iremnur Selenay Özdil (7 - D) Şiir İl 1.si

Özel Altınyıldız İ.Ö.O. öğrencisi Gizem Şenkaya (7 - B) Şiir İl 2.si           

Özel Altınyıldız Fen Lisesi öğrencisi Bahaddin Raşid Han Yüce (10Fen-B) Komp. Il 1.si

Özel Altınyıldız Koleji öğrencisi Rabia Samur (12 - B) Kompozisyon İl 2.si

Özel Altınyıldız Fen Lisesi öğrencisi Dilara Tezcan (12 - A) Kompozisyon İl 3.sü          

13 - Dünya Su Günü Kompozisyon Yarışmalarında

Özel Altınyıldız İ.Ö.O. öğrencisi Kübra Akcan (8 - C) Kompozisyon Mansiyon

14 - 7. Matematik Sempozyumu (13 - 17 Aralık 2008)

Özel Altınyıldız İ.Ö.O. öğrencisi Çağrı Taşpınar (8 - C) -  Türkiye 3.sü

15 - 1 - 7 Nisan Ulusal Kanser Haftası Resim Yarışmasında

Özel Altınyıldız İ.Ö.O. öğrencisi Muhammed Ali Kasım'ın (6 - D) Resim İl 1.si - Türkiye 2.si

16 - Kutlu Dogum Haftası " Ailenin Korunmasında Dini Millî Değerlerin Rolu " Konulu Komp. Yarışmasında; 

  Özel Altınyıldız Fen Lisesi öğrencisi Bahaddin Raşid Han Yüce (12 Fen - A) Komp. Il'in 1.si

  Özel Altınyıldız İ.Ö.O. öğrencisi İremnur Selenay Özdil (7 - D) Şiir İl 1.si

  Özel Altınyıldız İ.Ö.O. Öğrencisi Elifnaz Ölmez (7 - A)    ile Şiir Mansiyon 

17 - RTÜK Tarafindan Düzenlenen "Televizyona Mektup" Konulu Yarışmada;

        1. Kategori:

 Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi Melike Ulukuş (2 - B)  Türkiye Mansiyon 4.sü

18 - "Trafik" Konulu Resim, Şiir, Kompozisyon Yarışmasında;

Özel Altınyıldız İ.Ö.O. öğrencisi Mert Köksal (4 - B) Resim İl 1.si

Özel Altınyıldız İ.Ö.O. öğrencisi Ata Demir Demiral (4 - B) Resim İl 2.si

Özel Altınyıldız İ.Ö.O. öğrencisi İlayda Şahin (7 - C) Kompozisyon İl 3.sü

Özel Altınyıldız İ.Ö.O. öğrencisi iremnur Selenay Özdil (7 - D) Şiir İl 1.si

19 - "Bir zamanlar Sosyal Güvenlik" Konulu Resim Yarışmasında;

  Özel Altınyıldız İ.Ö.O. öğrencisi Muhammed Ali Kasım'ın (6 - D) İl 1.si

  20-2009 EBİKO Yarışmasında;

  Özel Altınyıldız Fen Lisesi öğrencisi Özge İğdeci (10 Fen - A) -  Dünya  1.si Olmuştur.

  21 - "Sakatlar Haftası" Konulu Kompozisyon Yarışmasında

  Özel Altınyıldız İ.Ö.O. öğrencisi iremnur Selenay Özdil (7 - D) İl 2.si

   22 - Türk Eğitim - Sen tarafından düzenlenen "Bağımsızlık, Vatan Bayrak Sevgisi " Konulu Yarışmalarda;

Özel Altınyıldız İ.Ö.O. öğrencisi İlayda Emirağaoğlu (7 - D Resim İl 1.si

Özel Altınyıldız İ.Ö.O. öğrencisi iremnur Selenay Özdil (7 - D) Resim İl 2.si

Özel Altınyıldız İ.Ö.O. öğrencisi iremnur Selenay Özdil (7 - D) Şiir İl 1.si

Özel Altınyıldız İ.Ö.O. Öğrencisi Aysena Örtlek (6 - B) Şiir İl 3.sü

Özel Altınyıldız Fen Lisesi öğrencisi Bahaddin Raşid Han Yüce (10 Fen - B) Şiir İl 2.si      

23 - Gençlik Kupası Basketbol Müsabakalarında;

Özel Altınyıldız Lisesi Genç Erkek Basketbol Nevşehir İl 1.si TAKIMI

24 - V. ULUSLARARASI Bilim Temelleri Bilgi Yarışmasında (2009 18 Nisan);

7. sınıflarda Altınyıldız Koleji öğrencisi Merve Öcalan (Matematik dalinda)   Türkiye1.si  ULUSLARARASI  Olimpiyat birincisi Olarak Altın Madalya   almıştır.

7. sınıflarda Altınyıldız Koleji öğrencisi Yiğit Can Alptekin Keleş A.Ş.  Türkiye 4.sü 

6. sınıflarda Altınyıldız Koleji öğrencisi Sabiha Ecem Uçar   Türkiye 2.si

6. sınıflarda Altınyıldız Koleji öğrencisi Taha Karslıoğlu   Türkiye 3.sü

6. sınıflarda Altınyıldız Koleji öğrencisi Gözde İğdeci Türkiye 5.si  

25-31 Mart Dünya Sigarasız Gün Resim Kompozisyon Yarışmasında ;

Özel Altınyıldız İ.Ö.O. öğrencisi iremnur Selenay Özdil (7 - D) Kompozisyon İl 1.si 

Özel Altınyıldız İ.Ö.O. Öğrencisi Feyza Gülşen (5 - K) Resim İl 3.sü

Özel Altınyıldız Koleji öğrencisi Ayşe Pınar Girgin (9 - B) Resim İl 1.si     

26 19 - 20 - Mayıs 2009 Gençlik Haftası Satranç Yarışmasında;

Özel Altınyıldız Fen Lisesi öğrencisi Zeynep Aybike Sucu (9 Fen - B) İl 1.si

Özel Altınyıldız Fen Lisesi öğrencisi Mehmet Akif Çiğdem (9 Fen - B) İl 2.si

Özel Altınyıldız Fen Lisesi öğrencisi Mehmet Furkan Ulukuş (11 Fen - B) İl 3.sü           

27 - Çevre Haftasında Konulu Şiir Resim Yarışmasında VE "Çevre Çevre Kirliliği ettik";

Özel Altınyıldız İ.Ö.O. Öğrencisi Çağıl Ezgi Aydemir (8 - A) Resim İl 1.si

Özel Altınyıldız İ.Ö.O. Öğrencisi Aysena Örtlek (6 - B) Şiir İl 2.si   

28 - Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu; 2008 - 2009 Öğretim Yılı MEB Eğitimde Kalite 

        Ödülü Sonuçları Yarışması "Yilin Kaliteli Ekibi" Kategorisinde Türkiye'nin En Kaliteli ilk 5 Ekibi Arasinda.       

29 - "İsrafı Önleme" Konulu Şiir Yarışmasında;

  Özel Altınyıldız İ.Ö.O. öğrencisi iremnur Selenay Özdil (7 - D) Şiir İl 1.si 

30 - 15 - 19 Temmuz 2009 tarihlerinde Eskişehir'de Düzenlenen Taekwondo müsabakalarında  

 Özel Altınyıldız İ.Ö.O Öğrencisi Hüseyin COŞKUNER (6 - A),  Türkiye 2.si 

1 -  Sağlık  Bakanlığı  Tedavi  Hizmetleri  Genel Müdürlüğünün  “Ağız  ve  Diş  Sağlığının Önemi” 

      Konulu  Resim  yarışmasında  ;

    Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  öğrenci  Eylem  Yankı  Aydemir  ( 1 – B )  Nevşehir  1.si

2 -  Milli  Eğitim Müdürlüğü  tarafından  6 – 7 – 8   Kasım  2007   tarihleri  arasında  düzenlenen 

       Okullar  Arası   Satranç  Turnuvasında  Özel  Altınyıldız  Koleji  öğrencilerinden ;

     Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  öğrencisi  İsmail  Emre  Eroğlu  Küçükler   Nevşehir  1.si

     Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  öğrencisi  Abdülkadir  Topuz   Yıldızlar  Nevşehir  1.si

     Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  öğrencisi  Taha  Kitapcı  Gençler  Nevşehir  1. si   olmuşlardır.

3 -  “Türk  Kültüründe  Nevruz”  Konulu   Resim   ve  Kompozisyon  Yarışmasında ;

    Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  öğrencisi  Eylem Yankı Aydemir  ( 1 – B )  Resim  İl   1. si

    Özel  Altınyıldız  Fen Lisesi  öğrencisi  İlay  Baydili  ( 11 Fen – A  )  Kompozisyon  İl  1.si

    Özel  Altınyıldız  Fen  Lisesi    öğrencisi  Dilara  Tezcan  ( 11 Fen – A )  Kompozisyon  İl  3.sü

 4 -  Basketbol  Müsabakalarında ;

   Özel  Altınyıldız  Lisesi  Genç  Kız  Basketbol  takımı  Nevşehir  İl  1.si

   Özel  Altınyıldız  Lisesi  Genç  Erkek  Basketbol  takımı  Nevşehir  İl  1.si

   Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  Yıldız  Kız  Basketbol  takımı  Nevşehir  İl  1.si

   Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  Yıldız  Erkek  Basketbol  takımı  Nevşehir  İl  2.si

   Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  Küçük  Kız   Basketbol  takımı  Nevşehir  İl  1.si - 

    Türkiye  Yarıfinal  3.sü

     Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  Küçük  Erkek   Basketbol  takımı  Nevşehir  İl  1.si

5 -  15 – 17 Ocak 2008  tarihlerinde  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün  organize  etti  Yaş Grupları  Satranç  Yarışmasında ;

7 – 8  Yaş  Grubu 

Kızlarda ;Hazal  Güvenkaya  İl  1.si           

Erkeklerde ;Orhan  Tekeli  İl  1.si  B. Yiğit  Uslu  İl  2.si

10 Yaş Grubu

Kızlarda ; Dilasa  Cingi  İl  1.si                   

Erkeklerde ; Erk  Yandı  İl  1.si  Görkem  Öncül  İl  2.si

12 Yaş  Grubu 

Kızlarda; M. Nur  Göktürk  İl  1.si G. Gizem  Güdücü  İl  3.sü

Erkeklerde ; U. Yaşar Esen İl  2.s İ. Emre  Eroğlu  İl  3.sü

14 Yaş  Grubu 

Erkeklerde ; Abdulkadir  Topuz  İl  1.si  Kutlu  Şafak  Alkan  İl  2.si

16 Yaş  Grubu 

Erkeklerde; Taha  Kitapcı   İl  1.si              

Kızlarda;  Ayşe  Şenol  İl  2.si

18 Yaş  Grubu 

Kızlarda ; Buket  Değirmenci   İl  2. si    olmuşlardır

6 -  Toplam  Kalite  Yönetimi  Uygulamaları  Ödül  Yönergesine  göre ;                    

Yılın  Kaliteli  Ekibi :  Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  ( Hedef Yüzde Yüz  Ekibi )  -  İl  1. si

                                       Özel  Altınyıldız  Koleji  ( Zirveye  Yöneliş  Ekibi )  -  İl  2.si                                       

7 - Öğretmen  Okullarının  Kuruluşunun  160’ıncı  Yıl  Dönümü  münasebetiyle  düzenlenen

“Hayalimdeki  Öğretmen”  Konulu  Şiir  Yarışmasında ;

   Özel  Altınyıldız  Fen  Lisesi  öğrencisi  Dilara  Tezcan  ( 11 Fen – A )  Şiir  İl  1.si

8 -  Özkonak  Hacı  Halil  Türkan  Anadolu  Öğretmen  Lisesi’nin  düzenlemiş olduğu 

       “Öğretmenimle  Yaşadığım  Güzel  Bir  Anı”  Konulu  Anı  Yarışmasında ;

     Özel  Altınyıldız  Fen  Lisesi  öğrencisi  Dilara  Tezcan  ( 11 Fen – A )     İl  1.si

9 -  Nevşehir  Belediyesinin  Düzenlediği  “Geleceğin  Belediye  Başkanlarının  Projeleri”  Konulu     

       Yarışmada  ;

    Özel  Altınyıldız  Fen  Lisesi  öğrencisi  Ezgi  Özkan   ( 11 Fen – A )  -  İl  2.si

    Özel  Altınyıldız  Fen Lisesi  öğrencisi  İlay  Baydili  ( 11 Fen – A  )  -  Mansiyon  ödülü

    Özel  Altınyıldız  Fen  Lisesi  öğrencisi  Behaeddin Raşid Han Yüce ( 9 Fen – B ) – Mansiyon ödülü

10 -  “Okulda  Avrupa”  Resim  ve  Kompozisyon  Yarışması ;

  Resim  :

  Özel  Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi  Ayşe  Pınar  Girgin    ( 8 – A )  10 – 13  yaş  İl  1. si

  Özel  Altınyıldız İlköğretim  Okulu  öğrencisi  İremnur Selenay Özdil  ( 6 – D )  10-13 yaş  İl  2. si

  Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi  Sezen  Özmen  ( 8 – B )  10 – 13 yaş  İl  3.sü

   Kompozisyon   :

   Özel  Altınyıldız Fen Lisesi  öğrencisi  Dilara  Tezcan  ( 11 Fen – A )  17 – 19 yaş  İl  1.si

   Özel  Altınyıldız İlköğretim  Okulu  öğrencisi  İremnur Selenay Özdil  ( 6 – D )  10-13 yaş  İl  1. si

   Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi  Merve  Tezcan  ( 7 – A )  10 – 13 yaş  İl  2.si           

11 -  “Çanakkale  ”  Konulu   Kompozisyon   ve  Şiir   Yarışmasında ;

  Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  öğrencisi  İremnur  Selenay  Özdil   ( 6 – D )  Şiir  İl  2.si

  Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  öğrencisi  Enes  Altunok    ( 7 – C )  Kompozisyon  İl  3.sü  

12 -  “Dünya  Ormancılık  Günü  ve  Dünya  Su  Günü”   Şiir  ve  Resim    Yarışmasında ;

  Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  öğrencisi  İremnur  Selenay  Özdil   ( 6 – D )  Şiir  İl  1.si

   Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  öğrencisi  Alperen  Kozan   ( 6 – C )  Şiir   İl  3.sü

   Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  öğrencisi  Çiğdem Nur Soytürk  ( 1 – B )  Resim  İl  1.si

13 -  RTÜK  Tarafından  Düzenlenen “Medya  Okur Yazarlığı”  Konulu  Şiir  Yarışmasında ;

      1. Kategori :

      Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  öğrencisi  Şevval  Özaltın  ( 3 – B )  Şiir  İl  2.si

      Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  öğrencisi  Ege  Terzioğlu   ( 3 – B )  Şiir  İl  3.sü

   2. Kategori :

      Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  öğrencisi   Ahmet  Berk  Çöloğlu  ( 5 – B )  Şiir  İl  1.si

      Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  öğrencisi   Saime  Nur  Kaya  ( 4 – B )  Şiir  İl  3.sü

      3. Kategori :

      Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  öğrencisi   İremnur  Selenay  Özdil  ( 6 – D )  Şiir  İl  1.si

      Özel  Altınyıldız  İ.Ö.O.  öğrencisi   Celalettin  Kılıç   (7 – B) Şiir  İl 2.si  Türkiye  5.si  - Mansiyon              

14 -  “Polis   ”  Konulu   Kompozisyon   ve  Şiir   Yarışmasında ;

       Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  öğrencisi  İremnur  Selenay  Özdil   ( 6 – D )  Şiir  İl  2.si

       Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  öğrencisi  Batuhan  Saner    ( 7 – D )  Kompozisyon  İl  1.si

       Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  öğrencisi  Elifnaz  Yürekli  ( 8 – B )  Kompozisyon  İl  3.sü

       Özel  Altınyıldız  Fen  Lisesi  öğrencisi  Rumeysa  Ulukuş  ( 11 Fen – A )  Şiir  İl  2.si

       Özel  Altınyıldız  Fen  Lisesi  öğrencisi  Buket  Değirmenci  ( 10 Fen – A )  Kompozisyon  İl  2.si

       Özel  Altınyıldız  Koleji  öğrencisi  Gülben  Türken  ( 9 – B )  Kompozisyon  İl  3. sü

15 -  Sağlık İl Müdürlüğü’nün düzenlemiş  olduğu “Kanser” Konulu Resim ve Şiir Yarışmasında ;

      Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  öğrencisi  Ayşe  Pınar  Girgin  ( 8 – A )  Resim  İl  1.si

      Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  öğrencisi  İremnur  Selenay  Özdil ( 6 – D )  Şiir  İl  2.si

16 -  Nevşehir  Müftülüğü’nün  düzenlemiş  olduğu “Sevgi  ve Barış” Konulu  Şiir ve Kompozisyon

     Yarışmasında ;

     Özel  Altınyıldız  Koleji   öğrencisi   Rabia  Samur   ( 11 – D )  Kompozisyon   İl  2.si

     Özel  Altınyıldız  Koleji  öğrencisi  Beyza  Pınarbaşı  (  11 – D )  Kompozisyon  İl  3.sü   

17 -  “Trafik ”  Konulu   Kompozisyon  Yarışmasında ;

     Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  öğrencisi  İremnur  Selenay  Özdil ( 6 – D )   İl  3. sü

18 -  2008  EBİKO  Yarışmasında  Türkiye  Finaline  Kalan  Öğrencilerimiz ; 

     Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  öğrencisi  Necip  Nezih  Uzer  ( 4 – B  )  

     Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  öğrencisi  Aybars  Poyraz   ( 4 – B  )  

     Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  öğrencisi  Deniz  Çayır   ( 5 – A  )  

     Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  öğrencisi  Gözde  İğdeci  ( 5 – B  ) -  Dünya  3.cü olmuştur.         

19 -  Avrupa  Konseyi  Avrupa  Dil  Ödülü  Yarışmasında ; 

     Altınyıldız  Eğitim  Kurumları  olarak  2  Uygulama  Projemizle  finaldeyi

20 -  Jandarmanın Kuruluşunun  169 uncu  yıl  dönümü  kutlama  etkinlikleri  kapsamında;

       Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  öğrencisi  İremnur Selenay  Özdil   ( 6 – D ) Resim  İl  1.si

       Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  öğrencisi  Çiğse  Şahin  ( 6 – D )  Şiir  İl  1.si

       Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  öğrencisi  Sevinç  Destan  ( 6 – D )  Kompozisyon  İl  1.si

       Özel  Altınyıldız  Fen Lisesi  öğrencisi  Behaeddin  Raşid Han Yüce ( 9 Fen – B ) Komp. İl  3.sü  

21 -  XI.  Dış  Ticaret  Haftası  Kompozisyon  Yarışmasında ; 

      Özel  Altınyıldız İ.Ö.O. öğrencisi  İremnur Selenay  Özdil   ( 6 – D ) Komp. İl  1.si – Türkiye  2.si 

1 -  29  Ekim  Cumhuriyet  Bayramı  dolayısıyla  düzenlenen  Kompozisyon  yarışmasında ;

    Özel  Altınyıldız  Fen  Lisesi  öğrencisi  Dilara  Tezcan  ( 10 Fen – A )  Nevşehir  2.si

2 -  “Enerji  Verimliliği”  Konulu  Resim  ve  Öykü  Yarışması

     Özel Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  öğrencisi  İrem Kalcı  ( 4 – C )  Resim  İl  2.si

     Özel Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  öğrencisi  Merve  Tezcan  (  6 – A )  Öykü  İl  3.sü

3 -  Milli  Eğitim Müdürlüğü  tarafından  16 – 17  Kasım  2006   tarihleri  arasında  düzenlenen 

       Türkiye  Şampiyonluğu  Satranç  Turnuvasında  Özel  Altınyıldız  Koleji  öğrencilerinden ;

     Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  öğrencisi  Sait Buğra  Taşkın  Yıldızlar  Nevşehir  1.si

     Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  öğrencisi  Emre Burak  Gürlek  Yıldızlar  Nevşehir  2.si

     Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  öğrencisi  Ömer Faruk  Fatsa  Yıldızlar  Nevşehir  6. sı

     Özel  Altınyıldız  Fen  Lisesi  öğrencisi  Taha  Kitapcı  Gençler  Nevşehir  2.si  olmuşlardır.

4 -  24  Kasım  Öğretmenler  Günü   dolayısıyla  düzenlenen  Şiir  ve  Kompozisyon  yarışmasında ;

    Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  öğrencisi  Hasan  Eke  ( 7 – C )  Şiir  Nevşehir  2.si

    Özel  Altınyıldız  Fen  Lisesi  öğrencisi  Dilara  Tezcan  ( 10 Fen – A ) Kompozisyon  Nevşehir  3.si

5 -  Basketbol  Müsabakalarında ;

     -  Özel  Altınyıldız  Lisesi  Genç  Kız  Basketbol  takımı  Nevşehir  İl  1.si

     -  Özel  Altınyıldız  Lisesi  Genç  Erkek  Basketbol  takımı  Nevşehir  İl  1.si

     -  Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  Yıldız  Kız  Basketbol  takımı  Nevşehir  İl  1.si

     -  Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  Yıldız  Erkek  Basketbol  takımı  Nevşehir  İl  1.si

     -  Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  Küçük  Kız  Basketbol  takımı  Nevşehir  İl  1.si

     -  Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  Küçük  Erkek  Basketbol  takımı  Nevşehir  İl  1.si 

6 -  Atatürk’ün  Doğumunun  125.Yılı  Kutlamaları  Çerçevesinde  ;  1. Eğitim Bölgesi  “Atatürk  ve 

      Cumhuriyet”  konulu  Bilgi  Yarışmasında ;

      Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  İl  1. si

7 -  2006  Türkiye  Fair Play  Karikatür  Yarışmasında ;

     Özel  Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi  Oğuzhan  Altıntaş   ( 6 – A )  Türkiye  1.si

8 -  Mehmet Akif  Ersoy  Şiirlerini  Güzel Okuma  Yarışmasında;

      Özel Altınyıldız  İlköğretim Okulu  öğrencisi  Bilgehan  Güner  ( 4 – C )  Nevşehir  3.sü

9 -  “Türk  Kültüründe  Nevruz”  Konulu   Şiir  ve  Kompozisyon  Yarışmasında ;

      Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  öğrencisi  Merve  Tezcan  ( 6 – A )  Şiir  İl   2.si

      Özel  Altınyıldız  Koleji  öğrencisi  Gülşah  Coşkun  ( 10 – D )  Kompozisyon  İl  2.si

      Özel  Altınyıldız  Fen  Lisesi    öğrencisi  Dilara  Tezcan  ( 10 Fen – A )  Kompozisyon  İl  3.sü

10 - “Verem”  Konulu  Şiir  ve  Kompozisyon  Yarışmasında ;

      Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  öğrencisi  Hasan  Burak  Hamurişçi  ( 8 – B )  Şiir  İl  1.si

      Özel  Altınyıldız  Fen  Lisesi   öğrencisi  Buket  Değirmenci  ( 9 Fen – A )  Kompozisyon  İl  2.si

11 -  Gençlik ve  Spor  İl  Başkanlığı   tarafından  16 – 19  Ocak  2007   tarihleri  arasında  Yaş   

        Grupları    Arasında  Düzenlenen  İl  Birinciliği  Satranç  Turnuvasında  ;

      6, 7, 8  Yaş  Grubu 

      Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  öğrencisi  Elif  İlleez   ( 2 – C )   Nevşehir  3.sü

     10  Yaş  Grubu 

      Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  öğrencisi  Dilasa  Cingi  ( 4 – A  )   Nevşehir  2.si

      Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  öğrencisi  İlknur  Güvenkaya   ( 4 – C  )   Nevşehir  3.sü

      12  Yaş  Grubu 

      Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  öğrencisi  Makbule  Nur  Göktürk   ( 5 – B )   Nevşehir  2.si

      14  Yaş  Grubu 

      Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  öğrencisi  Abdulkadir  Topuz    ( 7 – C )   Nevşehir  1.si

      Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  öğrencisi  Aybike  Sucu   ( 7 – A )   Nevşehir  3.sü

      16  Yaş  Grubu 

      Özel  Altınyıldız  Fen  Lisesi   öğrencisi   Dilara  Tezcan    (10 Fen – A  )   Nevşehir  1.si

      Özel  Altınyıldız  Fen  Lisesi   öğrencisi  Taha  Kitapçı   ( 9 Fen – A  )   Nevşehir  1.si

12 -  “Vergi”  Konulu  Kompozisyon  Yarışmasında ;

      Özel  Altınyıldız  Fen  Lisesi    öğrencisi  Dilara  Tezcan  ( 10 Fen – A )  Kompozisyon  İl  1.si    

13 -  “Ağız  ve  Diş  Sağlığı”  Konulu  Resim Yarışmasında ; 

      Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  Öğrencisi  Eylem  Yankı  Aydemir   ( Ana – B )  Resim  İl  1.si

14 -  13. 12. 2006  Tarihinde  Yapılan  Başarı  Değerlendirme  Sonuçları ;

6 . Sınıflar :

1 -  Oğuzhan  Altıntaş

Okul  1.si

Nevşehir  1.si

2 -  Berke  Kağan  Nohut

Okul  2.si

Nevşehir  3.sü

3 -  Celalettin  Kılıç

Okul  3.sü

Nevşehir  4.sü

4 -  Ahmet  Dursun

 

Nevşehir  7.s i

5 -  Deniz  Yir

 

Nevşehir  8.si

6 -  Özge  Kocaman

 

Nevşehir  9.su

7 -  Mahmut  Gökay  Tekin

 

Nevşehir  10.su         

8 -  Kerem  Berk  Şimşek

 

Nevşehir  11.si

9 -  Batuhan  Soner

 

Nevşehir  12.si

10-  Bahar  Aykut

 

Nevşehir  13.sü

11-  Ramis  Gökçe

 

Nevşehir  15.si

12-  Ali  İhsan  Çetin

 

Nevşehir  17.si

13-  Ayşe  Sinem  Furtana

 

Nevşehir  18.si

14-  Çağıl  Ezgi  Aydemir

 

Nevşehir  19.su

15-  Osman  Keten

 

Nevşehir  21.si

16-  Tarık  Kesekçi

 

Nevşehir  22.si

17-  Hüseyin  Nar

 

Nevşehir  24.sü

18-  Gülşah  Dilci

 

Nevşeihr  25.si

19-  Merve  Tezcan

 

Nevşehir  26.sı

20-  Çağrı  Taşpınar

 

Nevşehir  27.si

 

7 . Sınıflar :

 

 

 1 -  Sevilay  Kayabaşı

Okul  1.si

Nevşehir  3.sü

 2 -  Musab  Belada

 

Nevşehir  7.si

 3 -  Merve  Beyazıt

 

Nevşehir  8.si

 4 -  Yunus  Emre  Tokyürek

 

Nevşehir  11.si

 5 -  Furkan  Yurttutan

 

 

 6 -  Burak  Özdemir

 

 

 7 -  Maide  Yalçın

 

 

 8 -  Gizem  Sınıksaran

 

 

 9 -  Said  Buğra  Taşkın

 

 

10-  Buğra  Gencer

 

 

11-  Konuralp  Karbeyaz

 

 

12-  Helin  Açıkgöz

 

 

13-  Berfin  Körükçü

 

 

14-  Öykü  Nur  Akbaş

 

 

15-  Melis  Yıldırım

 

 

 

8 . Sınıflar :

 

 

 1 -  Hasan  Burak  Hamurişçi

Okul  1.si

Nevşehir  1.si

 2 -  Yunus  Uğurlu

Okul  2.si

Nevşehir  2.si

 3 -  Behaeddin Raşit Han Yüce

Okul  3.sü

Nevşehir  3.sü

 4 -  Duygu  Acer

  Okul  4.sü

Nevşehir  4.sü

 5 -  Onur  Sivaz

 

 

 6 -  Büşra  Öztürk

 

 

 7 -  Ziya  Şenol

 

 

 8 -  Yaşar  Mert  Aydemir

 

 

 9 -  Gizem  Uyanıker

 

 

10-  Hakan  Can  Ergen

 

 

11-  Mustafa  Baştuğ

 

 

12-  Selin  Öner

 

 

13-  Anıl  Yamangil

 

 

14-  Fatoş  Özaltın

 

 

15-  Nevriye  Simge  Özgüle

 

 

 

9 . Sınıflar :

1 -  Taha  Kitapcı

Nevşehir  9. su

 

2 -  Tuba  Uludağ

Nevşehir  16. sı

 

3 -  Ali  Yapakcı

Nevşehir  18. si

 

4 -  Gülser  Özkan

Nevşehir  22. si

 

5 -  Yağmur  Ölmez

Nevşehir  24. sü

 

6 -  Alperen  Keleş

Nevşehir  26. sı

 

7 -  Mehmet  Varol

Nevşehir  32. si

 

11 . Sınıflar :

1 -  Mustafa  Koç

Nevşehir  21.si

 

2 -  Ahmet  Koç

Nevşehir  27.si

 

3 -  Selim  Polat

Nevşehir  28.si

 

4 -  Simge  Değirmenci

Nevşehir  40.sı

 

5 -  A. Hüsrev  Güneş

Nevşehir  41.si

 

6 -  Ceren  Orman

Nevşehir  70.si

 

7 -  Yavuz  Kaplan

Nevşehir  72.si

 

8 -  Tuba  Ayan

Nevşehir  81.si

 

15 -  “Okulda  Avrupa”  Kompozisyon  ve  Resim  Yarışması

      Özel  Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi  Oğuzhan  Altıntaş   ( 6 – A ) 10 – 13  yaş  İl  1. si

      Özel  Altınyıldız  Koleji  öğrencisi  Ceren  Orman                             ( 11–B ) 17 – 19  yaş  İl  1. si

      Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi H. Burak Hamurişçi ( 8–B ) 14 – 16 yaş  Resim  İl 1. si

16 -  “Dünya  Meteoroloji  Günü”  Konulu  Kompozisyon  Yarışması

      Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  öğrencisi  Maide  Yalçın ( 7 – B Türkiye  2.si

17 -  “Çanakkale ” Konulu   Şiir   Yarışması

      Özel Altınyıldız İ.Ö.O. öğrencisi  Behaeddin Raşid Han Yüce  (8 – A)  Nevşehir 1.si -  Türkiye  2.si

18 -  Toplam  Kalite  Yönetimi  Uygulamaları  Ödül  Yönergesine  göre ;            

       Yılın Kaliteli Okulu :  Özel  Altınyıldız  Koleji   -  İl  1. si -  Saha  Denetimine Kalan  13 okul arasında.

       Yılın  Kaliteli  Ekibi :  Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  ( Hedef Yüzde Yüz  Ekibi )  -  İl  1. si -   

19 -  Turizm  Haftası  “Turizm”  Konulu  Resim  ve  Kompozisyon  Yarışması

       Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  öğrencisi  Mert  Köksal   ( 2 – B )  Resim  İl  2.si

       Özel  Altınyıldız  Koleji  öğrencisi  Emine  Arslan ( 11 – B )  Kompozisyon  İl  1.si  - Türkiye  2.si

20 -  Eğitimde  İyi  Örnekler  Çalışmalarında  Okul – Aile  Birliğimiz  Nevşehir  1.si

21 -  Polis  Haftası “Polis”  Konulu  Şiir   Yarışması

      Özel  Altınyıldız  Fen  Lisesi   öğrencisi   Hakan  Özcan   ( 10 Fen – B )  İl  1.si

      Özel  Altınyıldız  Fen  Lisesi   öğrencisi  Yasin  Erciyas  ( 10  Fen  – B )  İl  3.sü

22 -  “Çanakkale  Şehitlerine  Mektup”  Konulu  Yarışmada

        Özel  Altınyıldız  Fen  Lisesi   öğrencisi   Dilara  Tezcan   ( 10 Fen – B )   Mansiyon

        Özel  Altınyıldız  Koleji    öğrencisi   Gülşah  Coşkun  ( 10  – D )   Mansiyon

23 -  TRT’nin  düzenlediği  “Akıllı  İşaretler”  Konulu  Resim  Yarışmasında

      Özel Altınyıldız İ.Ö.O öğrencisi H. Burak  Hamurişçi  (8 – B)  3. kategori  Türkiye Mansiyon  4.sü

24 -  Dünya  Su  Günü   Kompozisyon  ve  Resim  Yarışmalarında

      Özel  Altınyıldız  İ.Ö.O.   öğrencisi  Hasan  Burak  Hamurişçi  ( 8 – B ) Kompozisyon  Bölge  3.sü

      Özel  Altınyıldız  İ.Ö.O.   öğrencisi  Hasan  Burak  Hamurişçi  ( 8 – B ) Resim  Mansiyon

25 -  14. 03. 2007  Tarihinde  Yapılan  Başarı  Değerlendirme  Sonuçları ;

6 . Sınıflar :

1 -  Özge  Kocaman

Okul 1.si

Nevşehir  1.si

2 -  Ramis  Gökçe

Okul 2.si

Nevşehir  2.si

3 -  Ahmet  Anıl  Dursun

Okul 3.sü

Nevşehir  3.sü

4 -  Celalettin  Kılıç

Okul 4.sü

Nevşehir  5.si

5 -  Serhat  Öztürk

 

Nevşehir  6.sı

6 -  Emre  Aşiret

 

Nevşehir  9.su

7 -  Enes  Altunok

 

Nevşehir  10.su

8 -  Oğuzhan  Altıntaş

 

Nevşehir  11.si

9 -  Merve  Tezcan

 

Nevşehir  15.si

10-  Çağıl  Ezgi  Aydemir

 

Nevşehir  16.sı

7 . Sınıflar :

 

1 -  Musab  Belada

Okul 1.si

Nevşehir  5.si

2 -  Merve  Beyazıt

Okul  2.si

Nevşehir  6.sı

3 -  Y. Emre  Tokyürek

Okul 3.sü

Nevşehir  7.si

4 -  Said  Buğra  Taşkın

Okul 4.sü

Nevşehir  11.si

5 -  Sevilay  Kayabaşı

 

Nevşehir  12.si

6 -  M. Ali  Coşkuner

 

Nevşehir  13.sü

7 -  Maide  Yalçın

 

Nevşehir  15.si

8 -  Merve  Karaca

 

Nevşehir  19.su

9 -  Furkan  Yurttutan

 

Nevşehir  21.si

10- Berfin  Körükçü

 

Nevşehir  22.si

 

8 . Sınıflar :

1 -  Mert  Aydemir

Okul  1.si

Nevşehir  2.si

2 -  Duygu  Acer

Okul  2.si

Nevşehir  3.sü

3 -  Yunus  Uğurlu

Okul  3.sü

Nevşehir  7.si

4 -  Behaeddin  Yüce

Okul  4.sü

Nevşehir  8.si

5 -  H. Burak  Hamurişçi

 

Nevşehir  10.su

6 -  İ. Anıl  Balkan

 

Nevşehir  23.sü

7 -  Mustafa  Baştuğ

 

Nevşehir  32.si 

 

9 . Sınıflar :

1 -  Taha  Kitapcı

Nevşehir  14.sü

 

2 -  Mehmet  Varol

Nevşehir  22.si

 

3 -  Alperen  Keleş

Nevşehir  29.su

 

4 -  Tuğba  Uludağ

Nevşehir  33.sü

 

5 -  Ali  Yapakcı

Nevşehir  37.si

 

6 -  Yağmur  Ölmez

Nevşehir  40.sı

 

7 -  Aylin  Balcı

Nevşehir  43.sü

 

8 -  Gülser  Özkan

Nevşehir  49.su

 

9 -  Selin  Kaynak

Nevşehir  50.si

 

10 -Ayşe  Şenol

Nevşehir  56.sı

 

11 -Buket  Değirmenci

Nevşehir  56.sı

 

 

10 . Sınıflar :

1 -  Kerim  Demirtaş

Nevşehir  1.si

 

2 -  Kadir  Özgül

Nevşehir  3.sü

 

3 -  Pınar  Afşin

Nevşehir  4.sü

 

4 -  Ayşe  Demirtaş

Nevşehir  5.si

 

5 -  Haluk  Çölgeçen

Nevşehir  7.si

 

6 -  Zeynep  Erol

Nevşehir  8.si

 

7 -  Bilal  Sağlayan

Nevşehir  10.su

 

8 -  Özlem  Çeri

Nevşehir  14.sü

 

9 -  Hakan  Özcan

Nevşehir  17.si

 

10-  Yağmur  Küllü

Nevşehir  22.si

 

 

11 . Sınıflar :

1 -  Selim  Polat

Nevşehir  27.si

 

2 -  Ahmet  Koç

Nevşehir  27.si

 

3 -  Mustafa  Koç

Nevşehir  27.si

 

4 -  Simge  Değirmenci

Nevşehir  79.su

 

5 -  A. Hüsrev  Güneş

Nevşehir  58.si

 

26 -  Kutlu  Doğum  Haftası  “Örnek İnsan  Hz. Muhammed (S.A.V.)”  Konulu   Yarışma ;

       Özel  Altınyıldız  Fen  Lisesi   öğrencisi   Hakan  Özcan   ( 10 Fen – B )  İl  2..si

       Özel  Altınyıldız  Fen  Lisesi   öğrencisi  Tuğba  Uludağ   ( 9 Fen – A )   İl  5.si

       Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu öğrencisi  Özge  Kocaman ( ( 6 – B )  İl  6.sı

27 -  “Dünya  Ormancılık  Günü”  Kompozisyon  ve  Resim  Yarışmasında ;

        Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  öğrencisi  Şevval  Özel  ( 2 – C )   Resim  İl  1.si

        Özel  Altınyıldız  Fen  Lisesi   öğrencisi  Yağmur  Güm&u

1 -  Cumhuriyet  Kupası  ;

     -  Özel  Altınyıldız  Koleji  Erkek  Basketbol  Takımı  29 Ekim Cumhuriyet  Bayramı Cumhuriyet 

         Kupası  almıştır.

     -  Özel  Altınyıldız  İlköğretim Okulu  Erkek  Basketbol  29 Ekim Cumhuriyet  Bayramı  Cumhuriyet 

         Kupası  almıştır.

     -  Özel  Altınyıldız  İlköğretim Okulu  Kız   Basketbol  29 Ekim Cumhuriyet  Bayramı  Cumhuriyet 

         Kupası  almıştır.          

2 -  29  Ekim  Cumhuriyet  Bayramı  dolayısıyla  düzenlenen  Kompozisyon  yarışmasında ;

    Özel  Altınyıldız  Fen  Lisesi  öğrencisi  Dilara  Tezcan  ( 9 Fen – A )  Nevşehir  1.si

3 -  Basketbol  Müsabakalarında ;

  Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  II. Kademe  Kız  Basketbol  takımı  Nevşehir  İl  1. si.

 

  Özel  Altınyıldız  Lisesi   Kız  Basketbol  takımı  Nevşehir  İl  2.si

 

  Özel  Altınyıldız  Lisesi  Erkek  Basketbol  takımı  Lig  Şampiyonu 

  Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  Küçükler  Erkek  Basketbol  Takımı  Nevşehir  İl  1. si

  Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  Küçükler  Kız  Basketbol  Takımı  Nevşehir  İl  2.si

4 -  7 Aralık 2005 tarihinde düzenlenen Nevşehir ili Başarı Değerlendirme Sınavı  Sonuçları

İlköğretim  8. sınıflar  :

           Burak  Sarıkaya

Nevşehir  1. si

 

           Furkan  Korkmaz

Nevşehir  1. si

 

           Rüştü  Irklı

Nevşehir  3. sü

 

            Aybike  Turan

 Nevşehir  4. sü

 

           Erdem  Kındış

Nevşehir  5. si

 

           M. Ali  Dağdibi

Nevşehir  7. si

 

           Sami  Türkdamar

Nevşehir  8. si

 

           Şevket Ozan Dörtkol

Nevşehir  10.su

 

           Sümeyra  Altuncuoğlu

Nevşehir  12.si

 

           Gülser  Özkan

Nevşehir  13.sü

 

           Ali  Yapakçı

Nevşehir  15.si

 

İlköğretim  7. sınıflar  :

           H. Burak  Hamurişçi

Nevşehir  2. si

 

           Duygu  Acer

Nevşehir  3. sü

 

           Behaeddin  Yüce

Nevşehir  4. sü

 

           Gizem  Uyanıker

Nevşehir  7. si

 

           B. Büşra  Öztürk

Nevşehir  9. su

 

           Ezgi  Şahin

Nevşehir  11. si

 

           Melike  Boz

Nevşehir  12. si

 

           Türker  Durgun

Nevşehir  18. s

 

İlköğretim  6. sınıflar  :

           Sevilay  Kayabaşı

Nevşehir  2. si

 

           S. Buğra  Taşkın

Nevşehir  5. si

 

           Helin  Açıkgöz

Nevşehir  6. sı

 

           Ufuk  Alkan

Nevşehir  8. si

 

           Merve  Beyazıt

Nevşehir  9. su

 

           Berkan  Cengiz

Nevşehir  10. su

 

           A. Furkan  Gülşen

Nevşehir  11. si

 

           Merve  Gümüş

Nevşehir  14. sü

 

           Maide  Yalçın

Nevşehir  15. si

 

           M. Ali  Coşkuner

Nevşehir  15. si

 

 

Altınyıldız  Koleji  öğrencilerinin  Lise 9, 10  ve  11. sınıflarda  kazandığı  il  dereceleri  ;

 

Gözde  Bayrak

11. Sınıflar  Nevşehir  1. si

 

Dilara  Tezcan

9.  Sınıflar   Nevşehir  3. sü

 

Zeynep  Evdirir

11. Sınıflar  Nevşehir  4. sü

 

Hakan  Özcan

9.  Sınıflar   Nevşehir  8. si

 

Zeynep  Erol

9.  Sınıflar   Nevşehir  9. su

 

Cevahir  Açıkgöz

11. Sınıflar  Nevşehir  9. su

 

Kadir  Özgül

9.  Sınıflar   Nevşehir  10.su

 

Mustafa  Koç

10. Sınıflar  Nevşehir  11.si

 

Ahmet  Koç

10. Sınıflar  Nevşehir  15. si

 

5 -   Mon  Ami  Resim  Yarışmasında ;

*Bisiklet  Kazanan  Öğrencimiz :

1 – Ezgi  SÖYLEMEZ

*Madalya  Kazanan  Öğrencilerimiz :

1 – Efsane  DEMİR

2 – Damla  TAKAR

3 – Melisa  Yıldırım  BULUT

4 – Sezen  ÖZMEN

*Sulu  Pastel Boya  Kazanan  Öğrencilerimiz :

1 – Berk  EREN

2 – Melis  DEĞİRMENCİ

3 – Zeynep  Tuna  AKBAŞ

4 – Esra  TÜRKER

 

*Başarı  Belgesi  Kazanan  Öğrencilerimiz :

1 – Arda  ERPAK

21 - Melisa  Yıldırım  BULUT

2 – Berk  EREN

22 - Mert  KÖKSAL

3 – Berkem  ÜN

23 - Süleyman  Can  İKMAN

4 – Damla  YILDIRIM

24 - Zeynep  Tuna  AKBAŞ

5 – Efsane  DEMİR

25 - Gizem  GÜDÜCÜ

6 – Ekrem  TEMEL

26 - Çağıl  Ezgi  AYDEMİR

7 – Furkan  CİNGİ

27 - Elif  ARSLAN

8 – Hazal  GÜVENKAYA

28 - Ezgi  SÖYLEMEZ

9 – Mehmet  İLBAĞ

29 - Merve  TEZCAN

10-Melis  DEĞİRMENCİ

30 - Oğuzhan  ALTINTAŞ

11-Oğuz  DURMAZER

31 - Esra  TÜRKER

12-Alkım Naz  GENÇ

    32 - Gizem  AŞICI

13-Ata  Demir  DEMİRAL

33 - Öykü  Nur  AKBAŞ

14-Beyza  ERAVCI

34 - Elçin  UNCU

15-Damla  TAKAR

35 - Mustafa  BAŞTUĞ

16-Deniz  TARAYICI

    36 - Sezen ÖZMEN

17-Dünya  BALÇIK

37 - Şafak  ALKAN

18-Elif  Bilge  İşerio

38 - Ufuk  ALKAN

19-Evren  Utku  GÜNEY

39 - Hasan  Burak  HAMURİŞÇİ

20-Görkem  ÖNCÜL

6 -  “The  Small  Of  Bitola”  Resim  Yarışması

 1 -  Ezgi  Zeynep  Olcaydu

( 4 – A )

 

 2 -  Elif  Naz  Ölmez

( 4 – A )

 

 3 -  Mehmet  İlbağ

( Ana – B )

 

 7 -  “Okulda  Avrupa”  Kompozisyon  ve  Resim    Yarışması

            Kompozisyon  :

            Merve  Tezcan

( 5 – A )

10 – 13  yaş  İl  2. si

            Ezgi  Şahin

( 7 – A )

10 – 13  yaş  İl  3. sü

            Dilara  Tezcan

( 9  Fen – A )

14 – 16  yaş  İl  2. si

            Gülçin  Bakılan

( 11 – A )

16 – 19  yaş  İl  1 si    -Türkiye  1.si

            Resim 

 

 

            Hasan  Burak  Hamurişçi

( 7 – B )

10 – 13  yaş   İl  1. si

            Oğuzhan  Altıntaş

( 5 – A )

10 – 13  yaş   İl  3 sü

8 -  “Korsana  Karşı”  Kompozisyon  ve  Şiir  Yarışması

            Hasan  Burak  Hamurişçi

( 7 – B )

İl  1. si -  Türkiye  3.sü

            Dilara  Tezcan

( 9 Fen – A )

İl  2. si

9 -  “Türk  Kültüründe  Nevruz”  Konulu  Resim, Şiir  ve  Kompozisyon  Yarışmasında ;

            Çağıl  Ezgi  Aydemir

( 5 – A )

Resim  İl  1. si

            Hasan Burak  Hamurişçi

( 7 – B )

Şiir  İl  2.si

            Behaeddin  Raşid Han  Yüce

( 7 – A )

Şiir  İl  3.sü

            Gülçin  Bakılan

( 11 – A )

Kompozisyon  İl  1.si

            Yağmur  Gümüş

( 9 Fen – B )

Kompozisyon  İl  3.sü

10 -  Toplam  Kalite  Yönetimi  Uygulamaları  Ödül  Yönergesine  göre ;

Yılın  Kaliteli  Okulu  :  Özel  Altınyıldız  Koleji   -  İl  1. si

Yılın  Kaliteli  Ekibi   :  Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  ( Hedef Yüzde Yüz  Ekibi )  -  İl  2. si

  11 -  Polis  Haftası  Şiir  ve  Kompozisyon  Yarışmasında ;

Ahmet  Cemal  Tuncay   ( 11 – A )    -  Şiir  İl  Birincisi

Gülçin  Bakılan               ( 11 – A )    -  Kompozisyon   İl  İkincisi

12 -  Nevşehir  Belediye  Başkanlığı  tarafından  düzenlenen  “Çevre”  Konulu  Proje  ve  Kompozisyon  Yarışmasında ;

   6. sınıf  öğrencileri

   Gizem  Uyanıker

-   Proje  İl  3. sü

-   Kompozisyon  İl  3. sü

13 -  Vakıf  Haftası  Kompozisyon  Yarışmasında  ;

  Hakan  Özcan  ( 9 Fen – B )

Kompozisyon  İl  1. si

14 -  Bangladeş  Resim  Yarışması  ;

  Melisa  Bulut

( 1 – B )

İl   1. si

  Beyza  Eravcı

( 2 – A )

İl   2. si

  H. Burak  Hamurişçi

( 7 – B )

İl   3. sü

15 -  Milli  Eğitim  Müdürlüğü  Satranç  İl  Yarışmaları  (  27 – 31  Mart  2006  )

    Yıldızlar

   6 – A  sınıfı  öğrencisi  Sait  Buğra  Taşkın  İl  1. si

  8 – C  sınıfı  öğrencisi  Yetiş  Kıratlı            İl  2. si

  7 – C  sınıfı  öğrencisi  Ö. Faruk  Fatsa        İl  3. sü

   Küçükler

  5 – B  sınıfı  öğrencisi  Berke  Kaan  Nohut İl  1. si

  5 – A  sınıfı  öğrencisi  Mehmet  Açıkgöz    İl  2. si

16 -  “İsfahan”  Konulu  Resim  Yarışması ;

   Esra  Türker

( 6 – B )

İl  1.si

   Hasan  Burak  Hamurişçi

( 7 – B )

İl  2.si

   Sezen  Özmen

( 6 – A )

İl  3.sü

17 -  23  Nisan  Resim   Yarışması  ;

Hasan  Burak  Hamurişçi        ( 7 – B )           İl  3. sü  

18 -   Turizm  Haftası  Kompozisyon  ve  Şiir  Yarışmasında ;

            Burcu  Arslan                          ( 11 – B )         Kompozisyon  İl   1.si

            Hasan Burak Hamurişçi          ( 7 – B )           Şiir  İl  3. sü

19 -  İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü   “Sevgiler  Engellenmesin”  Konulu  Yarışmasında ;

            Tuğçe  Uçar                            ( 6 – C )           Kompozisyon  İl  1.si

20 -  EBİKO  ( Eğitim  Bilişim  Kültürü  Oluşumu )  Bilgisayar  Projesi ;

            Mustafa  BAŞTUĞ                 ( 7 – B )           Türkiye  2. si

21 -  Türk  Demiryollarının   “Demiryolları,  Tren  ve  Tren  Yolculuğu”  Konulu  Resim  Yarışması ;

            Hasan  Burak  Hamurişçi        ( 7 – B )           İl  İkincisi

22 -  Sigarayla  Mücadelede  “Dumansız  Hayat  ve  Sigara”  Konulu  Resim  Yarışması ;

            Hasan  Burak  Hamurişçi        ( 7 – B )           İl  Birincisi

23 -  “Atatürk  ve  Jandarma”  Konulu  Kompozisyon  Yarışması ;

            Dilara  Tezcan                                    ( 9 Fen – A )    İl  Birincisi

24 -  M.E.B.  Başarı  Değerlendirme  Sınav  Sonuçları  ( İl’ de  ilk  10’ a  girenler )

8. SINIFLAR

 

Sıra No

Adı  Soyadı

Sınıfı

İl  Derecesi

Genel  Derecesi

1

BEGÜM  BAŞOĞLU

8. SINIF

İl  1. Sİ

13. SÜ

2

ERDEM  KINDIŞ

8. SINIF

İL 2. Sİ

26. SI

3

BURAK  SARIKAYA

8. SINIF

İL 3. SÜ

33. SÜ

4

RÜŞTÜ  IRKLI

8. SINIF

İL 4. SÜ

39. SU

5

M. ALİ  DAĞDİBİ

8. SINIF

İL 6. SI

53. SÜ

7. SINIFLAR

 

 1

H. BURAK HAMURİŞÇİ

7. SINIF

İl  1. Sİ

1. Sİ

 2

YUNUS  UĞURLU

7. SINIF

İL 2. Sİ

3. SÜ

 3

BEHAEDDİN  R. HAN YÜCE

7. SINIF

İL 3. SÜ

24. SÜ

 4

MERT  DEMİR

7. SINIF

İL 4. SÜ

25. Sİ

 5

DUYGU  ACER

7. SINIF

İL 6. SI

32. Sİ

6. SINIFLAR

 

 

 1

 

SEVİLAY  KAYABAŞI

6. SINIF

6. SINIF

İL 3. SÜ

İL 5. Sİ

13. SÜ

33. SÜ

 2

SAİD  BUĞRA  TAŞKIN

6. SINIF

İL 6. SI

44. SÜ

 3

ALİ  COŞKUNER

6. SINIF

İL 7. Sİ

45. Sİ

 4

Y. EMRE  TOKYÜREK

 

 

 

9. SINIFLAR

 

Sıra No

Adı  Soyad

Sınıfı

İl Derecesi

Puanlar

1

KEREM  DEMİRTAŞ

9. SINIF

1

SAY – 1

2

M. HALUK  ÇÖLOĞLU

9. SINIF

3

SAY – 1

3

KADİR  ÖZGÜL

9. SINIF

4

SAY – 1

4

ZEYNEP  EROL

9. SINIF

8

SAY – 1

5

EZGİ  ÖZKAN

9. SINIF

12

SAY – 1

6

AHMET  HAKAN EROL

9. SINIF

20

SAY – 1

7

HAKAN  ÖZCAN

9. SINIF

23

SAY – 1

8

GÜLİS  YAMAN

9. SINIF

25

SAY – 1

9

BURAK  GÜL

9. SINIF

26

SAY – 1

10

OĞUZ  BOZ

9. SINIF

17

SAY – 2

11

YAĞMUR  KÜLLÜ

9. SINIF

36

SAY – 2

12

ZEKİ  KINIK

9. SINIF

1

SÖZ – 1

13

DİLARA  TEZCAN

9. SINIF

43

SÖZ – 1

14

SEMİH  KÖKLÜCÜN

9. SINIF

5

SÖZ – 2

15

MEDİNE  GEDİK

9. SINIF

54

SÖZ – 2    

16

MELDA  TÜRKEŞ

9. SINIF

57

SAY – 1

17

CELAL  KILIÇ

9. SINIF

74

SAY – 1

18

LÜTFİYE  USLU

9. SINIF

75

SAY – 1

19

BÜŞRA  ÜNLÜ

9. SINIF

77

SAY – 1

20

MÜRÜVVET  ÖZKILIÇ

9. SINIF

87

SAY – 1

21

MERT  ALTINTAŞ

9. SINIF

88

SAY – 1

1 24 – 25  Ocak 2005  tarihlerinde  Gençlik  ve  Spor  İl  Müdürlüğü  tarafından  düzenlenen 

       Satranç  İl  Yarışmasında  ;

    10 Yaş  Erkekler 

    1 -  Gönencan  GÜLNERMAN

            İl  1. si

   Altınyıldız  Koleji

    2 -  Mert  TÖRE

             İl  2. si

   Altınyıldız  Koleji

    3 -  Murat  ŞAHİN

            İl  3. sü

   Altınyıldız  Koleji

  12 Yaş  Bayanlar

 

 

   1 -  Özge  İĞDECİ

            İl  1. si

  Altınyıldız  Koleji

   2 -  Ayça  AKKÜLAH

            İl  2. si

  Altınyıldız  Koleji

   3 -  Fatma  ÖZALTIN

            İl  3. sü

  Altınyıldız  Koleji

   12 Yaş  Erkekler 

 

 

   1 -  Erdem  ERDOĞAN

            İl  1. si

  Altınyıldız  Koleji

   2 -  Tunahan  ALTUN

            İl  2. si 

  Altınyıldız  Koleji

   3 -  Said  Buğra  TAŞKIN

            İl  3. sü

  Altınyıldız  Koleji

   14 Yaş  Erkekler 

 

 

   1 -  Levent  KÖKSAL

            İl  3. sü

  Altınyıldız  Koleji

   2 -  Yetiş  KIRATLI

            İl  3. sü

  Altınyıldız  Koleji

2 -  “Okulda   Avrupa”  Konulu   Resim,  Şiir  ve  Kompozisyon  Yarışmasında ;

      Dilara  Tezcan   ( 8 – C  )  İlköğretim  Okulları  arası  Kompozisyon  İl  Birincisi

      Tuğçe  Gök       ( 7 – B  )  İlköğretim Okulları arası Kompozisyon   İl  İkincisi.

      Nergiz  Özenmiş  ( 11-B )  Liseler  arası  Kompozisyon  İl  Birincisi.

      Ziya  Şenol       ( 6 – A ) İlköğretim Okulları  arası  Resim  İl  Üçüncüsü.

 3 -  “Çanakkale”  Konulu  Şiir  Yarışmasında  ; 

      Dilara  Tezcan  ( 8 – C )  İlköğretim  Okulları  arası  Şiir  İl  Birincisi

4 -   Dünya  Su  Günü   Resim  ve  Kompozisyon  Yarışmasında ;

      Hatice  Sofularlı  ( 8 – B )     Resim  dalında  DSİ  Kayseri  12. Bölge Birincisi

      Zeynep  Erol       ( 8 – A )    Resim  dalında  DSİ  Kayseri  12. Bölge  İkincisi

      İlay  Baydili        ( 8 – A )    Kompozisyon  dalında  DSİ  Kayseri 12. Bölge  İkincisi   

   5 -   Mon  Ami  Resim  Yarışmasında ;

Madalya  Kazanan  Öğrencilerimiz :

1 – Alican  KALCI

2 – Deniz  TARAYICI

3 – Simay  ÖZALTIN

4 – Tutku  ARICAN

5 – Zeynep  Tuna  AKBAŞ

 

Saat  Kazanan  Öğrencilerimiz :

1 – Mustafa  KAYA

2 – Efecan  MADAZLI

3 – İpek  GÜNDÜZ

4 – Alperen  PINARBAŞI

5 – Mehmet  Berkay  TEMEL

 

Başarı  Belgesi  Kazanan  Öğrencilerimiz :

1 – Buse  TAŞ

2 – Ceren  KÜSMEZ

3 – Doğukan  HASKALFALI

4 – Elif  İLLEEZ

5 – Gizem  ATİK

6 – Hamza Mert DEMİRATAN

7 – Kaan  UZUNEROĞLU

8 – Nezih  UZER

9 – Sude  KORUCU

10- Sueda  TAŞKIN

11- Şevvel  ÖZALTIN

12- Umut  Ata  OVA

13- Beyza  ERAVCI

14- Ceren  Nur  ERDEM

15- Damla  TAKAR

16- Elif  Bilge  İŞERİO

17- Nur  Sena  ESMER

18- Berkay  BİLGİLİ

19- Eda  VATANSEVER

20- İmge  AKBABA

21- Mustafa  MIHÇI

22- Seminay  KAYA

23- Tuğçenur  YALÇIN

24- Uğur  TÜRKDAMAR

25- Oğuzhan  ALTINTAŞ

 26- Gizem  AŞICI

6 -  GAP  konulu  Şiir  ve  Kompozisyon  Yarışmasında  ;

       Oğuzhan  Altıntaş     ( 4 – A )  İlköğretim  Okulları  arası  Resim  İl  Birincisi

       Gizem  Güdücü         ( 2 – C )  İlköğretim  Okulları  arası  Resim  İl  İkincisi

       Gizem  Aşıcı             ( 4 – B  )  İlköğretim Okulları  arası  Resim  İl  Üçüncüsü

       Dilara  Tezcan           ( 8 – C )   İlköğretim  Okulları  arası  Şiir  İl  Birincisi

7 -   Turizm  Konulu   Kompozisyon  ve  Hikaye  Yarışmasında ;

        Burcu  Arslan   ( 10 – B  )   Liseler  arası  Kompozisyon   İl  Birincisi

        Dilara  Tezcan  ( 8 – C )  İlköğretim  Okulları  arası  Hikaye  İl  Birincisi    

8 -   “Nevruz”  Konulu  Yarışmada  ;

      Dilara  Tezcan     ( 8 – C )  İlköğretim Okulları  arası  Şiir  İl  Birincisi  -  Türkiye  Birincisi

      Gülçin  Bakılan     ( 10 – A )  Liseler  arası  Kompozisyon  İl  Üçüncüsü

9 -   Liseler  arası  Halk  Müziği  Yarışmasında ;

     Özlem  Demirci   (  Hazırlık   )   İl  Dördüncüsü 

10 -   14 – 15 – 16  Mart  2005   Tarihlerinde  Düzenlenen  M.E.B.  Satranç  Şampiyonasında ; 

      Said  Buğra  Taşkın

( 5 – A  )   Küçükler  Nevşehir  Birincisi

      Furkan  Kızılöz

( 5 – A  )  Küçükler  Nevşehir  İkincisi

      Alper  Demir

( 5 – A  )  Küçükler  Nevşehir  Üçüncüsü 

      Erdem  Erdoğan

( 6 – C   )  Yıldızlar  Nevşehir  Birincisi

      Levent  Köksal

( 6 – C  )   Yıldızlar  Nevşehir   Üçüncüsü

      Ö. Faruk  Fatsa

( 6 – C  )   Yıldızlar  Nevşehir   Altıncısı

11 -  10  Nisan  Polis  Haftası  Şiir  ve  Kompozisyon  Yarışmasında ;

        Burcu  Arslan

  Şiir  İl  Birincisi

        Ahmet  Cemal  Tuncay

  Şiir  İl  İkincisi

        Gülçin  Bakılan

  Kompozisyon  İl  Üçüncüsü    olmuşlardır.

12 -  “Kutlu  Doğum  Haftası”   Kompozisyon  Yarışmasında ;

  Emre  Demirsoy  (  10-A )  Liseler  arası  Kompozisyon  İl  Birincisi

13 -  “Sivil  Savunma”  Haftası  Resim  Yarışmasında  ;

       Tuğçenur  Yalçın  ( 3 – B )  İlköğretim  Okulları  arası  -  Nevşehir  Birincisi

14 -  23  Nisan  Resim  Yarışmasında ;

       Oğuzhan  Altıntaş  ( 4 – B )  İlköğretim Okulları  arası  -  Nevşehir  İkincisi

15 -  “Su ;  Denizler,  Göller, Pınarlar  ve  Doğal  Çevre”  konulu  resim  yarışmasında ;

    Hatice  Sofularlı  ( 8 – B )  İlköğretim  Okulları  arası  -  Nevşehir  Birincisi

    Oğuzhan  Altıntaş  ( 4 – A  )  İlköğretim  Okulları  arası -  Nevşehir  İkincisi

16 -  Okul  Web  Yarışmasında   İl  Birincisi

   İsmail  Tüter         ( 6 – C )   

      Anıl  İlleez            ( 6 – B )

17 -  Trafik  Haftası ;

      İlay  Baydili  ( 8 – A  )  İlköğretim  Okulları  arası  -  Nevşehir  Birincisi.

18 -  19 Mayıs  Gençlik ve Spor Bayramında  ilde  düzenlenen Satranç  Turnuvasında  ;

       Taha  Kitapçı        -   Yıldızlar  Nevşehir   Birincisi

       Yetiş  Kıratlı         -   Yıldızlar  Nevşehir  İkincisi

       Levent  Köksal     -   Yıldızlar  Nevşehir  Üçüncüsü      

19 -  Sigara  ile  Mücadele  -  Şiir  ve  Kompozisyon  Yarışmasında ;

      H. Burak  Hamurişçi  ( 6 – B )  İlköğretim  Okulları  arası  Şiir  Nevşehir  Birincisi

      Dilara  Tezcan   ( 8 – C )  İlköğretim  Okulları  arası  Şiir  Nevşehir  İkincisi

      Burak   Arslan   ( 10 – B )  Liseler  arası  Kompozisyon  Nevşehir  Birincisi.         

20 -  Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  II. Kademe  Kız  Basketbol  takımı  Nevşehir  İl  1. si.

21-  Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  II. Kademe  Erkek  Basketbol  takımı  Nevşehir İl  2.si

22-  Özel  Altınyıldız  Lisesi   Kız  Basketbol  takımı  Nevşehir  İl  2.si

23-  Özel  Altınyıldız  Lisesi  Erkek  Basketbol  takımı  Nevşehir  İl  2. si

24-  Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  I. Kademe  Erkek  Basketbol  takımı  Nevşehir  İl  1. si.

24  Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  öğrencilerimiz  Nevşehir  Taekwando  Şampiyonasında 7   madalya  kazanmışlardır.

25-  Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  II. Kademe  Kız  Basketbol  Takımı  23 Nisan  Şampiyonluk Kupası  almıştır.

26-  Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  II. Kademe  Erkek   Basketbol  Takımı  23 Nisan  Şampiyonluk  Kupası  almıştır.

27 -  Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  I. Kademe  Kız  Futbol  Takımı  23  Nisan ŞampiyonlukKupası almıştır.

1 Atatürk  ve  Cumhuriyet  konulu    resim  ,   şiir  ve  kompozisyon  yarışmasında ;

      Gizem  Aşıcı    ( 3-B )  İlköğretim  Okulları  arası  Resim  İl  Birincisi. 

      Hande  Özcan  ( 8 –A ) İlköğretim  Okulları  arası  Şiir   İl  Birincisi 

      Nergiz  Özenmiş  ( 10- A )  Liseler  arası  Kompozisyon  İl  İkincisi

2 -  24 Kasım Öğretmenler  Günü  dolayısıyla  “Günümüzde  Öğretmen  Nasıl  Olmalıdır”  konulu  resim  ve   kompozisyon  yarışmasında  ;

    Gizem  Aşıcı   ( 3-B )  İlköğretim  Okulları  arası  Resim  İl  İkincisi

    Nergiz  Özenmiş   ( 10-A )  Liseler  arası  Kompozisyon  İl  İkincisi.

3 -  14 Ocak 2004 Tarihinde Düzenlenen M.E.B. Başarı  Değerlendirme Sınavında Okul Ortalamalarında ;

     4. Sınıflarda  Nevşehir Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu  Nevşehir 1. si  Türkiye  9. cu

     5. Sınıflarda  Nevşehir Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu  Nevşehir  1.si  Türkiye  8. si

     6. Sınıflarda  Nevşehir Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu  Nevşehir  1. si  Türkiye  5. si

     7. Sınıflarda  Nevşehir Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu  Nevşehir  1. si  Türkiye  6. sı

     8. Sınıflarda  Nevşehir Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu  Nevşehir  1. si  Türkiye  7.si

    8. Sınıflarda  Çağrı  Sarıkaya

Nevşehir  1. si    Türkiye  12. si

    8. Sınıflarda  Savaş  Özdemir

   Nevşehir  3. sü   Türkiye  18. si

    7. Sınıflarda  Ezgi  Özkan

   Nevşehir  1. si    Türkiye  11. si

    6. Sınıflarda  Burak  Sarıkaya 

   Nevşehir  3.sü    Türkiye  38. si

    5. Sınıflarda  Duygu  Acer

   Nevşehir  2. si      Türkiye  36. sı

    4. Sınıflarda  Gökhan  Semiz

   Nevşehir  Mrk. 2.si  Türkiye  165.si           

4 -  15 – 16  Ocak 2004  tarihlerinde  Gençlik  ve  Spor  İl  Müdürlüğü  tarafından  düzenlenen  Satranç  İl  Yarışmasında  ;

     Kızlar   9 – 10  yaş  kategorisi  yarışmalarında ;

     Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulundan  Tuğba  Karaca   Nevşehir  İkincisi

     Erkekler  9 – 10  yaş  kategorisi  yarışmalarında,

     Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulundan  Said   Buğra  Taşkın   Nevşehir  Birincisi,

     Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulundan   Hikmet  Şakacı   Nevşehir  İkincisi.

     Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulundan Furkan  Kızılöz  Nevşehir  Üçüncüsü

    Kızlar   11 – 12  yaş  kategorisi  yarışmalarında ;

     Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulundan  Özge  İğdeci  Nevşehir  Birincisi

    Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulundan Fitnat  Paslanmaz   Nevşehir  Üçüncüsü

     Erkekler  11 – 12  yaş  kategorisi  yarışmalarında ;

     Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulundan n  Burak  Sarıkaya  Nevşehir  İkincisi

     Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulundan  Furkan  Korkmaz  Nevşehir  Üçüncüsü

     Kızlar  13 – 14  yaş  kategorisi  yarışmalarında,

     Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulundan  Zeynep  Ceyhun  Nevşehir  Birincisi.

     Erkekler  13 – 14  yaş  kategorisi  yarışmalarında,

     Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulundan  Çağrı  Sarıkaya    Nevşehir  Birincisi

5 -  Verem  Savaş  Haftası   Resim,  Şiir  ve  Kompozisyon  Yarışmasında ; 

    Oğuzhan  Altıntaş  ( 3-A )  İlköğretim  Okulları  arası  Resim  İl Birincisi 

    Dilara  Tezcan  (  7 – C )   İlköğretim Okulları  arası  Şiir  İl  İkincisi

    Emre  Demirsoy  ( 9 – B )  Liseler  arası  Kompozisyon  İl  Birincisi

6 -  “Okulda   Avrupa”  Konulu   Resim,  Şiir  ve  Kompozisyon  Yarışmasında ;

     Kubilay  Akçal  (7 – C) İlköğretim Okulları arası Kompozisyon İl  Birincisi.

     Nergiz  Özenmiş  ( 10-B)  Liseler  arası  Kompozisyon  İl  İkincisi.

     Nergiz  Özenmiş  Liseler  arası  Türkiye  Birincisi  ( 17 – 19 yaş )

     Kubilay  Akçal  İlköğretim  Okulları  arası  Türkiye  İkincisi  ( 13 – 15  yaş )

7 -  Türk  Kültüründe  “Nevruz”  Konulu  Kompozisyon  Yarışmasında ;

     Gülçin  Bakılan  ( 9 – B )  Liseler  arası  Kompozisyon  İl  İkincisi.

8 -  Çanakkale  Savaşlarının  88. Yıldönümü  Kutlama  Programları  Şiir  ve  Kompozisyon Yarışmasında ;

     Dilara Tezcan  (7 – C ) İlköğretim Okulları arası  Kompozisyon  İl  Birincisi

     Dilara  Tezcan (7 – C ) İlköğretim Okulları  arası  Şiir  İl  Üçüncüsü

Dilara  Tezcan,  Türkiye  geneli  kompozisyon  dalında  Mansiyon  ödülü  kazanmıştır. 500.000.000  ( beşyüzmilyon TL )  ödül  sahibi  olmuştur.

9 -  Polis  Haftası  dolayısıyla  düzenlenen   Şiir  ve  Kompozisyon  Yarışmasında ;

    Gülçin  Bakılan ( 9-B )  Liseler  arası  Kompozisyon  İl Birincisi.

    Burcu  Arslan  ( 9-B )  Liseler  arası  Şiir  İl  Birincisi

    A. Cemal  Tuncay  ( 9-A ) Liseler  arası  Şiir  İl  İkincisi.

10- 31  Mart  - 1 Nisan 2004  tarihlerinde  düzenlenen  İl  Milli  Eğitim  Müdürlüğü  İlköğretim  Okulları  Küçükler  Satranç  Kategorisinde  ;

     Erdem  Erdoğan    ( 5 – B )   İl  Birincisi

     Said  Buğra  Taşkın  ( 4 – A ) İl  Üçüncüsü  olmuştur. 

11 - Özel Altınyıldız İ. Ö. O.  II. Kademe Kız Basketbol Takımı  Cumhuriyet Kupası Nevşehir 1. si.

12-  Özel Altınyıldız İ. Ö. O. II. Kademe Erkek  Basketbol Takımı Cumhuriyet Kupası Nevşehir  1.si

13-  Özel  Altınyıldız İlköğretim Okulu II. Kademe Kız Basketbol Takımı Nevşehir 1.si  (19.12.2003)

14-  Özel  Altınyıldız İlköğretim Okulu  II. Kademe  Erkek  Basketbol  Takımı  Nevşehir  1.si  

15-  Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu II. Kademe  Kız  Basketbol  23  Nisan  Kupası  İl  1.si     

16-  Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu I. Kademe Futbol Takımı  Cumhuriyet  Kupası  Nevşehir  2. si

17-  Özel  Altınyıldız İlköğretim Okulu I. Kademe Erkek  Basketbol  İl  2. si

18-  Özel Altınyıldız  Lisesi   Kız  Basketbol  19  Mayıs  Gençlik  Kupası  İl  2.si

19-  Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu II.Kademe Kız Takımı Kırşehir Grup 3.sü  (12–17 Ocak 2004 )

20-  Orman Haftası dolayısıyla düzenlenen “Ağaç Bayramı” Konulu Şiir ve Kompozisyon Yarışmasında ;

     E. Merve  Kuzum  ( 11-A)  Liseler  arası  Kompozisyon  İl  Birincisi

     Dilara  Tezcan   ( 7-C ) İlköğretim Okulları  arası  Şiir  İl  Üçüncüsü

21- Milliyet  2004  Türkiye  İlköğretim  Okulları  Bilgi  Yarışmasında ;

    Fatih  Çağrı  ( 8-A) Sarıkaya   Nevşehir  Birincisi 

    Alkeste  Wegner  (8-A)   Nevşehir  Dördüncüsü

22-  “GAP”  Konulu  Şiir  ve  Kompozisyon  Yarışması ;

    Ezgi  Özkan ( 7-A)  İlköğretim  Okulları  arası  Şiir   İl  Birincisi.

    Gülçin  Bakılan  ( 9-B)  Liseler  arası  Kompozisyon  İl  Birincisi

23-  “Enerji  Verimliliği”   Konulu  Öykü  Yarışması ;  

     Dilara  Tezcan   ( 7-C)  İlköğretim  Okulları  arası  Öykü  Nevşehir  Birincisi

24 -  23  Nisan  İlköğretim  Okulları  Basketbol  Şampiyonası  ( 16 Nisan 2004 )

     Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  - İlköğretim Okulları   2. Kademe  İl  Birincisi  (Erkekler )

     Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  - İlköğretim Okulları   2. Kademe  İl  Birincisi  ( Kızlar

25 -  2004  Yılı  Trafik  Bilgi  Yarışmalarında ;

     Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  Jandarma  Trafik  Bilgi  Yarışmasında  3. Grup  Birinciliği 

     Nevşehir  İkinciliği.

     Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  M.E.Müd.  Trafik Bilgi Yarışmasında  6. Grup Birinciliği.

26 -  “Kutlu  Doğum  Haftası”  dolayısıyla  düzenlenen  kompozisyon  yarışmasında ;

      Özel  Altınyıldız  Lisesi  11. sınıf  öğrencisi  Hasan  Erdoğan  Kompozisyon  İl  Birincisi 

27 -  ÖZDEBİR   LGS  Deneme  Sınavında ;

      Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  8. sınıf  öğrencisi  Fatih  Çağrı  Sarıkaya Türkiye  İkincisi.

28 -   FİNAL  DERGİSİ  LGS  Deneme  Sınavında ;

      Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  8. sınıf  öğrencisi  Fatih  Çağrı  Sarıkaya  Türkiye  Birincisi.

29 -  “ 23 Nisan Ulusal  Egemenlik  ve  Çocuk  Bayramı”  konulu  İlköğretim  Okulları  Şiir  Yarışmasında ;

      Ezgi  Özkan  ( 7 – A )  İlköğretim  Okulları   arası II. Kademe  Şiir  İl  Birincisi

      Dilara  Tezcan  ( 7 – C )  İlköğretim  Okulları  arası  II. Kademe Şiir  İl  İkincisi

30 -  Uluslar arası  “İnsan  ve  Çalışmaları 2004”    konulu  Resim  Yarışması  ( 5 – 6 yaş grubu ) ; 

       Nezih  Uzer          (Anasınıfı )   Resim  İl  Birincisi

       Elif  Bilge  İşerio  ( Anasınıfı )  Resim İl  İkincisi

       Damla  Takar        ( Anasınıfı )  Resim  İl  Üçüncüsü

31 -  Milli  Eğitim  Müdürlüğü  WEB  Yarışması  İlköğretim  2.liği.

       M. Sami  Türkdamar   ( 6 – C ) 

       Kaan  Alıcı         ( 6 – C )

32 -  Trafik  Haftası  Resim  Yarışması.

        Öykü  Nur  Akbaş   ( 4 – A )   Resim  İl   Birincisi 

33 -  28  Şubat  Sivil  Savunma  Günü  dolayısıyla  düzenlenen  Şiir  Yarışmasında ;

       Özel  Altınyıldız  İlköğretim   Okulu   7. sınıf  öğrencisi  Ezgi  Özkan  Şiir   İl  İkincisi.

34 -  Nevşehir Valiliği Çevre İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen “En Güzel Bahçe” yarışmasında;

      Nevşehir  Özel  Altınyıldız  Lisesi  ve  İlköğretim  Okulu  “En  Güzel  Okul  Bahçesi”  ödülü 

      kazanmıştır.   

35 -  12  Mayıs  2004  Tarihinde  Düzenlenen  M.E.B.  Başarı  Değerlendirme  Sınavında  Okul Ortalamalarında ;

     4. Sınıflarda  Nevşehir Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu  Nevşehir 1. si 

     5. Sınıflarda  Nevşehir Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu  Nevşehir  1.si 

     6. Sınıflarda  Nevşehir Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu  Nevşehir  1. si 

     8. Sınıflarda  Nevşehir Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu  Nevşehir  1. si

     9. Sınıflarda  Tuğba  Yıldız - 9. sınıflar  1. si

    9. Sınıflarda  Gülçin  Bakılan - 9. sınıflar  2. si

    9. Sınıflarda  İsa  Uğurlu  -  9. sınıflar  3. sü

    8. Sınıflarda  Çağrı  Sarıkaya - Nevşehir  1. si   

    8. Sınıflarda  Aslıhan  Şahin - Nevşehir  2. si  

    6. Sınıflarda  Rüştü  Irklı  - Nevşehir  1. si

    6. Sınıflarda  Burak  Sarıkaya - Nevşehir  3. sü   

    5. Sınıflarda  Metin  Akoğlu - Nevşehir  1. si

    5. Sınıflarda  Duygu  Acer  -  Nevşehir  2. si            

    4. Sınıflarda  S. Buğra  Taşkın - Nevşehir  1. si

    4. Sınıflarda  Elif  Naz  Yürekli - Nevşehir  3. si                                   

36 -  Jandarmanın  Kuruluşunun  165 nci  Yıldönümü  Kompozisyon  Yarışmasında ;

     Özel  Altınyıldız  Lisesi  9 – B  sınıfı  öğrencisi  Burcu  Arslan  İl  Birincisi 

37 -  2004  Yılı  Askeri  Liseler  Sınavı’nı  kazanan  öğrencilerimiz

     -  Savaş  Özdemir   -  Askeri   Hava  ve  Kara  Lisesi

     -  Onur  Esen          -  Askeri   Hava  Lisesi

     -  Fatih  İşbilir        -  Askeri    Kara  Lisesi

         

124  Kasım  Öğretmenler  Günü   şiir  yarışmasında ;

        Gözde  Coşar   ( 8 –A ) İlköğretim  Okulları   Şiir   İl  İkincisi

2 25 – 26  Ocak 2003  tarihlerinde  Gençlik  ve  Spor  İl  Müdürlüğü  tarafından  düzenlenen 

       Satranç  İl  Yarışmasında  ;

           Bayanlar  9 – 10  yaş  kategorisi  yarışmalarında ;

           Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulundan   Özge  İğdeci  Nevşehir  Birincisi,

           Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulundan   Tuğba  Karaca  Nevşehir  Üçüncüsü.

           Erkekler  9 – 10  yaş  kategorisi  yarışmalarında,

           Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulundan   Burak  Sarıkaya  Nevşehir  Birincisi,

Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulundan   Sait  Buğra  Taşkın  Nevşehir  İkincisi.

Bayanlar  11 – 12  yaş  kategorisi  yarışmalarında ;

           Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulundan Elif  Köseli   Nevşehir  İkincisi,

           Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulundan  Zeynep  Ceyhun  Nevşehir  Üçüncüsü.

            Erkekler  13 – 14  yaş  kategorisi  yarışmalarında,

           Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulundan   Gökhan  Bedenli   Nevşehir  İkincisi,

3“Okulda  Avrupa”  konulu  resim  ve  kompozisyon  yarışmasında ;

         Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  öğrencisi  Alkeste  Wegner ( 7-A )  Resim  İl  Birincisi

         Özel  Altınyıldız  Lisesi  öğrencisi  Oğuz  Doğan  ( 11-B )   Kompozisyon  İl  Birincisi,

         Özel  Altınyıldız  Lisesi  öğrencisi  Sedanur  Sungurlu   ( 11- B )   Kompozisyon  İl  İkincisi.

4“Türk  Kültüründe  Nevruz”  konulu   şiir  ve  kompozisyon  yarışmasında ;

         Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  öğrencisi  M. Tarık  Dündar  ( 7-B )   Şiir   İl  Üçüncüsü

         Özel  Altınyıldız  Lisesi  öğrencisi  Buket  Tümer   ( 11-B )   Kompozisyon  İl  Üçüncüsü  

517 Mart  2003  günü  yapılan  İlköğretim  Okulları  arası  yapılan  Trafik  Yarışmasında ;

       Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  Birinci  olmuştur.

6 “GAP”  (Güneydoğu  Anadolu  Projesi)  konulu  şiir,  resim   ve  kompozisyon  yarışmasında ;

       Aybike  Turan  ( 5-A)   İlköğretim  Okulları  Resim  İl  Birincisi

       Özlem  Çalık    ( 8-B )  İlköğretim  Okulları  Şiir  İl  Birincisi.

       Buket  Tümer   ( 11-B )  Liseler   Kompozisyon  İl  Birincisi.

7 -   “10  Nisan  Polis  Günü”   Konulu    Resim  ve  Şiir  Yarışmasında ;

        M. Sami  Türkdamar   ( 5-C )  İlköğretim  Okulları  Resim  İl  Birincisi

        Buket  Tümer  ( 11-B )  Liseler  Şiir  İl  Üçüncüsü.

8 -   “Enerji  Tasarrufu”  konulu  Öykü  Yarışmasında  ;

        Gökhan  Cihan  ( 8-A)  İlköğretim  Okulları  Öykü  İl  Üçüncüsü

9 -   Jandarma  Vakfı  tarafından  düzenlenen  Özürlülere  Yardım  Faaliyetleri  Kapsamında 

        “Engeller”  konulu  İlköğretim  I. Kademe  Resim  Yarışmasında  ;

        Gülser  Özkan  ( 5-B)  Resim  İl  İkincisi

        Ece  Özkaradiğin  ( 3 – B )  Resim  İl  Üçüncüsü

        Kübra  Şenol  (  8-B  )  Şiir  İl  Birincisi

10-   Orman  Haftası  dolayısıyla  düzenlenen    yarışmada ;

        Merve  Bayer   ( 11-B )  Kompozisyon  İl  Birincisi

11-   14  Nisan  Pazartesi  günü  Milli  Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlediği  Satranç Yarışmasında ;

         İlköğretim  Okulları  Küçükler  Kategorisinde  ;

         Altınyıldız  Koleji’nden  Burak  Sarıkaya    Nevşehir  Birincisi

         Altınyıldız  Koleji’nden  Furkan  Korkmaz  Nevşehir  İkincisi

         İlköğretim  Okulları  Yıldızlar  Kategorisinde  ;

         Altınyıldız  Koleji’nden  Çağrı  Sarıkaya  Nevşehir  Birincisi 

12 -   “Nevşehir’in  Çevre  Sorunları”   Konulu  Proje  Yarışmasında ;

          Sertaç  Kaan  Bulkur   ( 8 – B ) İlköğretim  Okulları   İl  İkincisi  

13 -   Uluslar arası  Karayolu  Trafik  Güvenliği  Resim  ve  Slogan  Yarışmasında  ;

         Altınyıldız  İlköğretim  Okulu’ndan   Alkeste  Wegner    ( 7 – A)Resim  İl  Birincisi

         Altınyıldız  İlköğretim  Okulu’ndan   Oğuzhan  Altıntaş  ( 2 – A ) Resim  İl  İkincisi 

         Altınyıldız  İlköğretim  Okulu’ndan   Mustafa  İçiren      ( 5 – C )  Slogan  İl  Birincisi

         Altınyıldız  İlköğretim  Okulu’ndan  Emre  Aytekin  (  5 – C )  Slogan  İl  İkincisi

         Altınyıldız  İlköğretim  Okulu’ndan  Yasin  Deneyen  ( 5 – A )  Slogan  İl  Üçüncüsü

14 -   Sigaranın  Zararları  konulu  Resim  ve  Kompozisyon   Yarışmasında  ;

         Altınyıldız  İlköğretim  Okulu’ndan   M. Onur  Erenler    ( 2 – B )  Resim  İl  Birincisi

         Altınyıldız  Lisesi’nden  Merve  Bayer  ( 11- B )  Kompozisyon   İl  İkincisi

15 -   Çevre  Konulu  Proje   Yarışmasında  ;

          Altınyıldız  İlköğretim  Okulu’ndan   Sertaç  Kaan  Bulkur  ( 8 – B )  İl  İkincisi

16 -  Jandarma  konulu  Resim, Şiir ve  Kompozisyon  Yarışmasında ;

         Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu’ndan  N. Simge  Özgüleç  ( 4 – A )  Resim  İl  İkincisi

         Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu’ndan  İsmail  Tüter  (  4 – B )  Resim  İl  Üçüncüsü

         Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu’ndan  Merve  Uluçay  ( 7 – A )  Şiir  İl  Birincisi

         Özel  Altınyıldız  Lisesi’nden  Merve  Bayer  ( 11 – B )  Kompozisyon  Birincisi

17 -  Sosyal  Bilgiler  Alanında  Proje  Yarışmasında  ;

         Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  İl  İkincisi   olmuş,

         ( Gülçe  İren  Akbaş  -  Gökçen  Köseli  -  Emre  Eken  -  Alkeste  T. Wegner )

         Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu   Mansiyon  ödülü  almıştır.

         ( Gülfem  Korkmaz  -  Ezgi  Özkan  -  Mustafa  Çöloğlu  -  Burcu  Tümer  )

 1 -  Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  21. 06. 2002  tarihinde  TS EN ISO 9000  Kalite Sistem 

      Belgesi  almıştır.

 2 -  Özel  Altınyıldız   Lisesi öğrencisi  Saliha  Altunsoy,  ÖSS  Nevşehir  İl   1.si.

 3 -  Özel  Altınyıldız  Lisesi  öğrencileri  2002  ÖSYS  Sınavında  ;

        -   7  öğrencimiz  Mühendislik  Fakültelerini,

        -   5  öğrencimiz  Tıp  Fakültelerini,

        -   4  öğrencimiz  Eğitim  Fakültelerini,

        -   2  öğrencimiz  Hukuk  Fakültelerini,

        -   1  öğrencimiz  Uluslar arası   İlişkiler,

        -   1  öğrencimiz  Halkla  İlişkiler,

        -   1  öğrencimiz  Eczacılık  Fakültelerini  kazandılar.

 4 -  Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  öğrencileri  2002  Orta  Öğretim  Kurumları  Sınavında ;

        -   11  öğrencimiz  Fen  Liselerini,

        -    9   öğrencimiz  Anadolu  Öğretmen  Liselerini,

        -    6   öğrencimiz  Anadolu  Liselerini  kazandılar.

 5 -  Özel  Altınyıldız  Lisesi -  Liseler  arası  Bilgi  Yarışması  İl  2. si.

 6 -  Özel  Altınyıldız  Lisesi  Erkek  Basketbol  Takımı  Liseler  Nevşehir  1. si.

 7 -  Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  II. Kademe  Erkek  Basketbol  Takımı  Nevşehir  1.si.

 8 -  Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  II. Kademe  Kız – Erkek  Badminton  Nevşehir 1.si.

 9 -  Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  I. Kademe  Halk Oyunları  Nevşehir  1.si.

10-  Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  I. Kademe  Erkek  Basketbol Takımı Nevşehir  2. si.

11-  Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  I. Kademe  Kız  Basketbol  Takımı  Nevşehir 2. si.

12-  Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  I. Kademe  Kız  Masa  Tenisi  Nevşehir  2.si.

13-  Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu   M.E.B.  Başarı   Değerlendirme   Sınavı   4. 5. 6. 7.  8. sınıflar  İl  Birinciliği.

14-  6 – 7  Ocak 2002  tarihleri  arasında  yapılan  Satranç   yarışmalarında   Emel  Öncü  İl  1.si. , Çağrı  Sarıkaya  İl  2.si,   Kaan  Alıcı  İl  3.sü  olmuşlardır.

15-  Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  öğrencileri   24  Kasım Öğretmenler  Günü  Şiir yarışmasında,  Mustafa  Çöloğlu   İl  1.si,   Tuğçe  Karaca  İl  2.si.  ,    Gözde  Coşar  İl  3. sü  olmuşlardır.

16-  Özel  Altınyıldız Lisesi  öğrencileri  24 Kasım Öğretmenler Günü  Kompozisyon yarışmasında, Gülçin  Demircan  İl  1.si. ,   Burcu  Hamurişçi  İl  2. si  olmuşlardır.

17-  Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi Alkeste Wegner  Polis Haftası Resim yarışması İl  2.si.

18-  Özel Altınyıldız Lisesi öğrencisi  Merve  Kuzum, Polis Haftası  Şiir  İl 1.si.,  Burcu  Hamurişçi  Kompozisyon  İl  1.si.

19-  Turizm Haftası İlköğretim  Okulları  Şiir  İl 2. si  Gözde Coşar ,  Liseler arası Kompozisyon  İl 3.sü  Burcu  Hamurişçi

20-  23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı,  İlköğretim  Okulları  Resim  İl  3.sü  Alkeste  Wegner  Şiir  İl  1.si  Dilara  Tezcan,  Şiir  İl  2.si  Valeska  Wegner.   Kompozisyon  İl  2.si  Emre  İnce

1 -  Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  öğrencileri  2001  Orta Öğretim  Kurumları   Sınavlarında;

           12      öğrencimiz  Fen  Lisesi,

 7  öğrencimiz  Anadolu  Öğretmen  Lisesi.

 6  öğrencimiz  Anadolu  Liselerini  kazanmıştır.

2 -  Özel  Altınyıldız  Lisesi  Erkek  Basketbol  Takımı  Nevşehir  1. si.

3 -  Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu II. Kademe Erkek Basketbol Takımı Nevşehir 1.si. 

4 -  Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu I.Kademe Erkek Basketbol Takımı Nevşehir 1.si

5 -  Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu 1.Kademe Erkek Futbol Takımı Nevşehir 1.si.

6 -  Özel Altınyıldız  İlköğretim Okulu I. Kademe Kız Masa Tenisi  Takımı Nevşehir 1.si

7 -  Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  I. Kademe   Kız – Erkek Badminton  Takımı  Nevşehir 1.si

8 -  Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu I.Kademe Erkek Masa Tenisi Takımı Nevşehir 2.si.

9 -  Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  II. Kademe Kız – Erkek   Badminton  Takımı  Nevşehir 3.sü.

10-  Özel  Altınyıldız  İlköğretim Okulu I. Kademe Halk Oyunları  Ekibi Nevşehir 3. sü.

11-  Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi Özge ÖZTÜRK,  24 Kasım Öğretmenler   Günü  Şiir İl  3. sü.

12-  Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  öğrencisi  Kutalmış  ŞİŞMAN,  Kompozisyon  İl  1.si.

13-  Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencileri  24  Kasım Öğretmenler Günü  Resim  yarışmasında ; Fatma Önlü İl 1.si, Gökhan Fidancı  İl  2.si,  Sami  Türkdamar  İl  3.sü.

14-  Özel  Altınyıldız  Lisesi  öğrencisi  Gülçin  Demircan  24 Kasım Öğretmenler Günü  Şiir  İl  1.si.

15-  Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi  Kutalmış  Şişman,  23  Nisan  Ulusal Egemenlik Çocuk   Bayramı    Kompozisyon  İl  1.si.   Valeska  Wegner  Şiir  İl  3.sü. 

16-  Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencilerinden,   Eda  Kayıran  Trafik  Haftası  resim  İl  1.si. Alkeste  Wegner  İl  3.sü,  Kübra  Özuğurlu  Şiir  İl  2.si,   Kutalmış  Şişman  Kompozisyon İl 2.si.

17 -  Özel  Altınyıldız  Lisesi  öğrencisi  Melike  Yücekul,  Polis  Haftası  Kompozisyon  İl 3. sü

1 -  Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  I. Kademe  Erkekler  Basketbol  takımı Nevşehir  İl 1.si.

2 -  Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  II. Kademe  Erkekler  Basketbol  takımı  Nevşehir  İl  1.si

3 -  Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  II. Kademe  Kız – Erkek  Badminton  takımı Nevşehir  İl  1.si.

4 -  Özel  Altınyıldız  Lisesi  Kız – Erkek  Badminton  takımı  Nevşehir  İl  2. si

5 -  Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  Kız  Basketbol  Takımı  Nevşehir  İl  2. si.

6 -  II. Ulusal  Kapadokya  Çocuk  Meclisi  Organizasyonu  ( 21 – 23  Nisan 2000 )

7 -  Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  öğrencisi  Eda  KAYIRAN, Polis  Haftası  Resim yarışması  Nevşehir İl 1. si.- Turizm Haftası Resim yarışması Nevşehir İl 2.si.

8 -  Özel  Altınyıldız  Lisesi  öğrencisi  Melike  YÜCEKUL, Polis  Haftası  kompozisyon  Nevşehir  İl  2.si

9 -  Özel  Altınyıldız  Lisesi  öğrencisi  Buket  GÜLMEZ,  Turizm  Haftası  kompozisyon Nevşehir  İl  3. sü

10-  24  Kasım  Öğretmenler  günü  kompozisyon  yarışmasında  Özel  Altınyıldız  Lisesi ve  İlköğretim  Okulu  öğrencileri  Buket GÜLMEZ, İl 1.si, Utku AKGÖR, İl 2. si, Deniz DURU, İl 3.sü. Şiir            yarışmasında, Gülçin DEMİRCAN İl  1.si,  Selin  TÜRK  İl  2.si.,  Burcu  ÖZALTIN  İl  3. sü

11 -  Nevşehir  İli  Satranç  Yarışmalarında ;  Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu öğrencilerinden  Tolga  KAPLAN   Nevşehir  İl 1. si,  Şafak  Çağan  YAŞAR  İl 2.si, Kutalmış  ŞİŞMAN  İl  3. sü 

1 -   Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu öğrencisi Eda KAYIRAN, Resim Türkiye 3. sü 

2 -  Özel Altınyıldız Lisesi öğrencisi Tuğba  OĞUZ,  24 Kasım Öğretmenler Günü  Kompozisyon  Nevşehir   1. si .

3 -  Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  öğrencisi   Selçuk  BAKILAN,  24  Kasım Öğretmenler  Günü  Şiir  Nevşehir  1. si.

4 -  Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  öğrencisi  Dilara  ZORLU,   24  Kasım Öğretmenler  Günü  Resim  Nevşehir  2. si.

5 -  Özel  Altınyıldız  İlköğretim  Okulu  Kız – Erkek  Badminton  takımı  Nevşehir  1. si Türkiye  12. si.

6 -  Özel  Altınyıldız  Lisesi  Kız – Erkek  Badminton  takımı   Nevşehir  3. sü

7 -  Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu  2. Kademe  Erkek  Basketbol  takımı  Gençlik  Kupası 1. si.

8 -  I. Ulusal  Kapadokya  Çocuk  Meclisi  Organizasyonu   ( 21 – 25  Nisan 1999 )

9 -  Dünya  Çocuk  Zirvesi  ( 22 – 25  Kasım  1999 )  Makedonya -  Türkiye’nin  temsil  edilmesi.

10-  M.E.B.  Özel  Öğretim  Kurumlarının  İşleyişi  ve  Değerlendirme  Semineri   ev sahipliği  ( 5 – 9  Temmuz  1999 ) 

Başarılarımız