İlköğretim

Burdasınız Ana sayfa İlköğretim
İlkögretim Müdürü

Mehmet Eravcı

Müdür Yardımcısı

Yüksel Arıkan

Lise Müdürü

Özkan Kılınç

Müdür Yardımcısı

Ahmet Ünal

Müdür Yardımcısı

Korhan Aslaner

Müdür Yardımcısı

Aykut Degerlier

Müdür Yardımcısı

Türkan Yavuz

Anaokulu Müdürü

Hülya Çete

Kreş Müdürü

Hande Özaltın

Rehber Öğretmen

Ömer Faruk Kaya

Rehber Öğretmen

Tuğba Özhan

Rehber Ögretmen

Sibel Dönmez

Rehber Öğretmen

Ayşe Bayraktaroğlu

Rehberlik ve Psikolojik Danışman

Onur İnce

Türkçe

Gamze Delipoyraz

Rehberlik ve Psikolojik Danışman

Yelda Çelik

Fatma EKEN

Rehberlik ve Psikolojik Danışman

Türkçe

Derya Ünal

Türkçe

Osman Olgun

Türkçe

Zeliha Uğurlu

Türkçe

Saadet Çiftçi

Fen Bilimleri

Gülbahar Yarılı

Matematik

Yahya Şahin

Matematik

Gökhan Metin

Matematik

Serkan Güler

Matematik

Hülya Selçuker

Matematik

Rukiye Nur Karacan

Matematik

Hafize Kirik

İngilizce

Cabir Orkan

İngilizce

İlknur Meşeci

İngilizce

Ömer Köse

İngilizce

Fatma Yedier

İngilizce

Makbule Yüksel

İspanyolca - İngilizce

Jessıca Adrıana Pardo Sarmıento

İngilizce

Zeynep Çalışkan

İngilizce

Gökçen Merve Çekgeloğlu

İngilizce

Halime Zehra Mangör

İngilizce

Leyla Varol

Anasınıfı Öğretmeni

Şengül Kurt

Anasınıfı Öğretmeni

Şefika Merve Yandakçı

İngilizce

Nurlana Osma

Uzm.Öğretmen Fen Bilimleri

Dursun Kurt

Anasınıfı Öğretmeni

Nesli Erez

Fen Bilimleri

Bahar Benzer

Anasınıfı Öğretmeni

Merve İnce

Anasınıfı Öğretmeni

Şenay Özlü

Anasınıfı Öğretmeni

Gülsinem Dere

Anaokulu Öğretmeni

Ebru Yaprak Uludağ

Montessori ve Drama Öğretmeni

Rabia Ünal

İngilizce Öğretmeni

Büşra ÜNAL

Fen Bilimleri

Eren Özhan

Din Kültürü ve Ahlak

Ayten Gül Şenel

Fen Bilimleri

Sinan Abur

Beden-Bale-Jimnastik Öğretmeni

Selin Bostancı

Türk Dili ve Edebiyatı

İbrahim Saglam

Satranç

Ekrem Kürekli

Fen Bilimleri

Hatice Gelen

Halk Oyunları

Kübra Ekici

Yardımcı Personel

Gülten Yıldırım

Türk Dili ve Edebiyatı

Dilek Sarıtosun

Yardımcı Personel

Demet Güler

Yardımcı Personel

Aylin Demir

Sosyal Bilgiler

Ali Özkal

Sosyal Bilgiler

Gülşen Köksal

Türk Dili ve Edebiyatı

Ali Güven

Türk Dili ve Edebiyatı

Gizem Okuyucu

Türk Dili ve Edebiyatı

Müge Aysu Gökçe

Sosyal Bilgiler

Mert Mangör

Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi

Sabri Elkatmış

Uzm.Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi

Dursun Uz

Sınıf Öğretmeni

Hüseyin Akyürek

Sınıf Öğretmeni

Fatma Yağmuroğlu

Sınıf Öğretmeni

Ertan Kahveci

Sınıf Öğretmeni

Mustafa Erdem

Sınıf Öğretmeni

Keziban Akyürek

Sınıf Öğretmeni

Neval Gönenbaba

Sınıf Öğretmeni

Cumhur Demirsoy

Uzm.Sınıf Öğretmeni

Sibel Özdil

Sınıf Öğretmeni

Sema Emirağaoğlu

Sınıf Öğretmeni

İlyaz Aydın

Sınıf Öğretmeni

Yusuf Kaya

Sınıf Öğretmeni

Ayşe Zağlanmış

Sınıf Öğretmeni

Yeşim Işıktaş

İngilizce

Ebru Özaltın Kılınç

Uzm.Sınıf Öğretmeni

Saniye İnan

Sınıf Öğretmeni

Çetin Buzluk

Uzm.Sınıf Öğretmeni

Sebahattin Ünsal

Uzm.Sınıf Öğretmeni

Tülin Pak

Uzm.Sınıf Öğretmeni

Hülya Korkmaz

İngilizce

Hatice Taksu

İngilizce

Onur Bostan

İngilizce

Emre Yılan

Uzm.Sınıf Öğretmeni

Nermin Kayseri

Uzm. Sınıf Öğretmeni

Levent Yağmuroğlu

Almanca

Gonca Altuntaş

Almanca

Sena İdil YUKARUÇ

Matematik

Mesut Şimşek

Matematik

Özge Tarı

Matematik

Mahmut Özlü

Matematik

Ayfer Çete

Matematik

M.Musa Gökşen

Matematik

Duygu Türk

Beden Egitimi

Mustafa Yarılı

Matematik

Melih Özyiğit

Matematik

Mehmet Sucu

Matematik

Zeynep Yasakçı

Beden Egitimi

Rahmi Özdemir

Fizik

İlker Öçalan

Beden Eğitimi

Hülya Ulus

Beden Eğitimi

Sevde Yelizcan Beşer

Fizik

Dilek Şahin Cüce

Fizik

Mehmet Celal Karahasanoğlu

Fizik

Nazmiye Türkoğlu

Beden Eğitimi

Şerife Şahin

Kimya

Derya Kahraman Güven

Kimya

Tuğba Tüfekyapan

Kimya

Mehmet Arslan

Biyoloji

Cihat Yir

Biyoloji

Tuğçe Ferveren

Biyoloji

Gaye Çiğdem Çiçek

Biyoloji

İlkay Topatan

Müzik

Gökhan Demir

Müzik

Fikret Toklu

Görsel Sanatlar

Ömür Eratik

Tarih

İbrahim Demir

Tarih

Oğuz Balık

Coğrafya

Sibel Gülgör

Din Kültürü ve Ahlak

Nurettin Şahin

Din Kültürü ve Ahlak

Merve Dağaslanı

Meslek Dersleri

Cengiz Can

Robotik ve Kodlama

Ali İlalan

Okçuluk

Fethi Yöndemli

Beden Egitimi

Mustafa Uğurlu

Beden Egitimi

Sinan Yılmaz

Müzik

Onur Kahraman

Satranç

Ekrem Kürekli

Satranç

Nilgün Nuray

Bilgisayar-Robotik-Kodlama-STEM

Canan Yüncü

Bilgisayar-Robotik-Kodlama-STEM

Ceren Süt

Halk Oyunları

Kübra Ekici

Akıl Oyunları

İsmail Işık