İlköğretim

Burdasınız Ana sayfa İlköğretim
İlkögretim Müdürü

Mehmet Eravcı

Müdür Yardımcısı

Ahmet Ünal

Lise Müdürü

Özkan Kılınç

Müdür Yardımcısı

Yüksel Arıkan

Müdür Yardımcısı

Korhan Aslaner

Rehber Ögretmen

Ali Rıza Köse

Müdür Yardımcısı

Aykut Degerlier

Müdür Yardımcısı

Türkan Yavuz

Anaokulu Müdürü

Hülya Çete

Kreş Müdürü

Hande Özaltın

Rehber Öğretmen

Meltem Çakır

Rehber Öğretmen

Tuğba Özhan

Rehber Öğretmen

Elif Büşra Aydın

Rehberlik ve Psikolojik Danışman

Onur İnce

Rehberlik ve Psikolojik Danışman

Yelda Çelik

Fatma EKEN

Rehberlik ve Psikolojik Danışman

Rehberlik ve Psikolojik Danışman

Gönül Saray

Rehber Öğretmen

Zekeriya Karaçil

Sınıf Öğretmeni

Neval Gönenbaba

Sınıf Öğretmeni

Cumhur Demirsoy

Sınıf Öğretmeni

İlyaz Aydın

Sınıf Öğretmeni

Sema Emirağaoğlu

Uzm.Sınıf Öğretmeni

Sibel Özdil

Sınıf Öğretmeni

Ayşe Zağlanmış

Sınıf Öğretmeni

Yeşim Işıktaş

Sınıf Öğretmeni

Yusuf Kaya

Uzm.Sınıf Öğretmeni

Saniye İnan

Sınıf Öğretmeni

Çetin Buzluk

Uzm. Sınıf Öğretmeni

Levent Yağmuroğlu

Uzm.Sınıf Öğretmeni

Sebahattin Ünsal

Uzm.Sınıf Öğretmeni

Hülya Korkmaz

Uzm.Sınıf Öğretmeni

Nermin Kayseri

Uzm.Sınıf Öğretmeni

Tülin Pak

Sınıf Öğretmeni

Fatma Yağmuroğlu

Uzm.Sınıf Öğretmeni

Nevin Handan Özdemir

Sınıf Öğretmeni

Hüseyin Akyürek

Sınıf Öğretmeni

Ertan Kahveci

Sınıf Öğretmeni

Keziban Akyürek

Anasınıfı Öğretmeni

Şengül Kurt

Anasınıfı Öğretmeni

Şefika Merve Yandakçı

Anasınıfı Öğretmeni

Nesli Erez

Anasınıfı Öğretmeni

Merve İnce

Anasınıfı Öğretmeni

Şenay Özlü

Anasınıfı Öğretmeni

Gülsinem Dere

Anaokulu Öğretmeni

Ebru Yaprak Uludağ

Montessori ve Drama Öğretmeni

Rabia Ünal

İngilizce Öğretmeni

Büşra ÜNAL

Din Kültürü ve Ahlak

Ayten Gül Şenel

Beden-Bale-Jimnastik Öğretmeni

Selin Bostancı

Türk Dili ve Edebiyatı

İbrahim Saglam

Satranç

Ekrem Kürekli

Halk Oyunları

Kübra Ekici

Yardımcı Personel

Gülten Yıldırım

Türk Dili ve Edebiyatı

Dilek Sarıtosun

Yardımcı Personel

Demet Güler

Yardımcı Personel

Aylin Demir

Türk Dili ve Edebiyatı

Gökçen Karataş

Türk Dili ve Edebiyatı

Ali Güven

Türk Dili ve Edebiyatı

Ayça Candan

Türk Dili ve Edebiyatı

Hilal Fedekar

Türkçe

Zeliha Uğurlu

Türkçe

Osman Olgun

Türkçe

Saadet Çiftçi

Türkçe

Gamze Delipoyraz

Türkçe

Derya Ünal

İngilizce

İlknur Meşeci

İngilizce

Cabir Orkan

İngilizce

Fatma Yedier

İngilizce

Zehra Nayman

İngilizce

Selma Saka

İngilizce

Aslıhan Aksoy

İngilizce

Makbule Yüksel

İngilizce

Ömer Köse

İngilizce

Gülsüm Tabak

İngilizce

Şenay Kurukafa

İngilizce

Gizem İçen

İspanyolca - İngilizce

Jessıca Adrıana Pardo Sarmıento

İngilizce

Nurlana Osan

İngilizce

Ebru Özaltın Kılınç

İngilizce

Hatice Taksu

İngilizce

Beyza Eriş

İngilizce

Emre Yılan

Almanca

Gonca Altuntaş

Almanca

Sena İdil YUKARUÇ

Matematik

Yahya Şahin

Matematik

Hülya Selçuker

Matematik

Gökhan Metin

Matematik

Serkan Güler

Matematik

Gülsüm Demirtaş

Matematik

Mesut Şimşek

Matematik

Rukiye Nur Karacan

Matematik

Mahmut Özlü

Matematik

M.Musa Gökşen

Matematik

Melih Özyiğit

Matematik

Mehmet Sucu

Matematik

Hakan Bozkurt

Matematik

Mustafa Akdoğdu

Matematik

Aşkın Candan

Fizik

İlker Öçalan

Fizik

Mehmet Celal Karahasanoğlu

Fizik

Nazmiye Türkoğlu

Fizik

Yasin Can

Kimya

Derya Kahraman Güven

Kimya

Tuğba Tüfekyapan

Kimya

Mehmet Arslan

Biyoloji

Cihat Yir

Tuğçe Ferveren

Biyoloji

Biyoloji

Gaye Çiğdem Çiçek

Biyoloji

İlkay Topatan

Fen Bilimleri

Gülbahar Yarılı

Fen Bilimleri

Bahar Benzer

Uzm.Öğretmen Fen Bilimleri

Dursun Kurt

Fen Bilimleri

Eren Özhan

Fen Bilimleri

Zehra Ucgün

Tarih

İbrahim Demir

Fen Bilimleri

Zeynep Ayça Eliküçük


Ayçin Bayraktar

Tarih

Oğuz Balık

Coğrafya

Şule Akgür

Coğrafya

Sibel Gülgör

Din Kültürü ve Ahlak

Nurettin Şahin

Meslek Dersleri

Fatma Tuzdelener

Meslek Dersleri

Cengiz Can

Meslek Dersleri

Fatma Sezer

Sosyal Bilgiler

Tamer Serdar Gözüm

Sosyal Bilgiler

Perihan Çıtak Savran

Sosyal Bilgiler

Mert Mangör

Uzm.Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi

Dursun Uz

Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi

Sabri Elkatmış

Beden Egitimi

Mustafa Yarılı

Beden Egitimi

Rahmi Özdemir

Beden Eğitimi

Hülya Ulus

Beden Eğitimi

Ali Yenigül

Beden Eğitimi

Sevde Yelizcan Başer

Beden Egitimi

Mustafa Uğurlu

Beden Egitimi

Sinan Yılmaz

Beden Egitimi

Elif Partal

Müzik

Onur Kahraman

Bilgisayar-Robotik-Kodlama-STEM

Canan Yüncü

Resim

M.Burak Kaya

Resim

Cem Kahveci

Müzik

Sezgi Ceylan

Müzik

Ayşe Şevval Yandakçı

Halk Oyunları

Kübra Ekici

Satranç

Ekrem Kürekli

Satranç

Nilgün Nuray

Okçuluk

Fethi Yöndemli

Hızlı Okuma

Melek Yorgancı