İlköğretim

İlkögretim Müdürü

Mehmet Eravcı

Müdür Yardımcısı

Ahmet Ünal

Lise Müdürü

Özkan Kılınç

Anaokulu Müdürü

Mustafa Uçar

Müdür Yardımcısı

Yüksel Arıkan

Müdür Yardımcısı

Korhan Aslaner

Müdür Yardımcısı

Aykut Degerlier

Müdür Yardımcısı

Türkan Yavuz

Kreş Müdürü

Hande Özaltın

Rehber Öğretmen

Onur İnce

Rehber Öğretmen

Rabia Avcı

Rehber Ögretmen

Ali Rıza Köse

Rehber Öğretmen

Meltem Çakır

Rehber Öğretmen

Tuğba Özhan

Uzm. Sınıf Öğretmeni

Levent Yağmuroğlu

Uzm.Sınıf Öğretmeni

Sebahattin Ünsal

Uzm.Sınıf Öğretmeni

Hülya Korkmaz

Uzm.Sınıf Öğretmeni

Nermin Kayseri

Sınıf Öğretmeni

Tülin Pak

Sınıf Öğretmeni

Fatma Yağmuroğlu

Uzm.Sınıf Öğretmeni

Nevin Handan Özdemir

Sınıf Öğretmeni

Hüseyin Akyürek

Sınıf Öğretmeni

Ertan Kahveci

Sınıf Öğretmeni

Keziban AKYÜREK

Sınıf Öğretmeni

Mustafa Aydalga

Sınıf Öğretmeni

Cumhur Demirsoy

Sınıf Öğretmeni

Neval Gönenbaba

Uzm.Sınıf Öğretmeni

Sibel Özdil

Sınıf Öğretmeni

Sema Emirağaoğlu

Sınıf Öğretmeni

Keriman Şarlak

Sınıf Öğretmeni

Ayşe Zağlanmış

Sınıf Öğretmeni

Yeşim Işıktaş

Sınıf Öğretmeni

Yusuf Kaya

Anasınıfı Öğretmeni

Şengül Kurt

Anasınıfı Öğretmeni

Şefika Merve Yandakçı

Anasınıfı Öğretmeni

Nesli Erez

Anasınıfı Öğretmeni

Merve İnce

Anasınıfı Öğretmeni

Şenay Özlü

Anasınıfı Öğretmeni

Semiha Tuncer

Anasınıfı Öğretmeni

Gülsinem Dere

Anasınıfı Öğretmeni

Aslıhan Dündar

Anasınıfı Yardımcı Öğretmen

Demet Güler

Anasınıfı Yardımcı Öğretmen

Ebru Yaprak Uludağ

Montessori ve Drama Öğretmeni

Rabia Ünal

Anasınıfı Yardımcı Öğretmen

Aylin Demir

Anasınıfı Yardımcı Öğretmen

Gülten Yıldırım

İngilizce Öğretmeni

Asuman Çalışkan

İngilizce Öğretmeni

Gülce Tok

Din Kültürü ve Ahlak

Ayten Gül Şenel

Beden Eğitimi

Selin Bostancı

Cimnastik

Erdoğan Kılıç

Türk Dili ve Edebiyatı

İbrahim Saglam

Müzik Öğretmeni

Selda Özcan

Satranç

Ekrem Kürekli

Türk Dili ve Edebiyatı

Dilek Sarıtosun

Halk Oyunları

Kübra Ekici

Türk Dili ve Edebiyatı

Gökçen Karataş

Türk Dili ve Edebiyatı

Ali Güven

Türk Dili ve Edebiyatı

Funda Uşak

Türk Dili ve Edebiyatı

Tuğba Varilci

Türk Dili ve Edebiyatı

Adalet Odabaşı

Türkçe

Zeliha Uğurlu

Türkçe

Osman Olgun

Türkçe

Derya Ünal

Türkçe

Yunus Erdoğan

İngilizce

İlknur Meşeci

İngilizce

Cabir Orkan

İngilizce

Fatma Yedier

İngilizce

Zehra Ünal

İngilizce

Selime Aydın

İngilizce

Selma Saka

İngilizce

Makbule Yüksel

İngilizce

Ömer Köse

İngilizce

Esengül Şimşek

İngilizce

Hasan Tükel

Ingilizce

Gülay Orman

İngilizce

Emre Yılan

İngilizce

Emrah Kamacı

Uzman İngilizce Öğretmeni

Nejat Kulak

İngilizce

Ebru Özaltın Kılınç

İngilizce

Hatice Taksu

İngilizce

Gülbahar Kartal

Almanca

Esra Sezer

İngilizce

Neziha Büşra Temel

İngilizce

Demet Celepoğlu

Almanca

Gonca Altuntaş

Matematik

Yahya Şahin

Matematik

Hülya Selçuker

Matematik

Gökhan Metin

Matematik

Serkan Güler

Matematik

Mesut Şimşek

Matematik

Mahmut Özlü

Matematik

M.Musa Gökşen

Matematik

Melih Özyiğit

Matematik

Mustafa Akdoğdu

Matematik

Mehmet Sucu

Matematik

Hakan Bozkurt

Fizik

İlker Öçalan

Fizik

Orhan Gündüz

Fizik

Mehmet Celal Karahasanoğlu

Fizik

Nazmiye Türkoğlu

Kimya

Derya Kahraman Güven

Kimya

Tuğba Tüfekyapan

Kimya

Mehmet Arslan

Kimya

Kader Ünlü

Biyoloji

Cihat Yir

Biyoloji

Gaye Çiğdem Çiçek

Biyoloji

Mustafa Doğan

Biyoloji

İlkay Aslan

Fen Bilimleri

Gülbahar Yarılı

Fen Bilimleri

Bahar Benzer

Uzm.Öğretmen Fen Bilimleri

Dursun Kurt

Fen Bilimleri

Serdar Çiçekli

Fen Bilimleri

Eren Özhan

Tarih

İbrahim Demir

Tarih

Oğuz Balık

Coğrafya

Şule Akgür

Coğrafya

Sibel Gülgör

Din Kültürü ve Ahlak

Nurettin Şahin

Meslek Dersleri

Raziye Esin

Meslek Dersleri

Fatma Tuzdelener

Meslek Dersleri

Cengiz Can

Meslek Dersleri

Mustafa Alay

Meslek Dersleri

SELİME YİĞİT

Meslek Dersleri

Cafiye Sert

Meslek Dersleri

Zeynep Gençay


Meryem Bilge

Sosyal Bilgiler

Tamer Serdar Gözüm

Sosyal Bilgiler

Perihan Çıtak Savran

Uzm.Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi

Dursun Uz

Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi

Sabri Elkatmış

Beden Egitimi

Mustafa Yarılı

Beden Eğitimi

Erdoğan Kılıç

Beden Egitimi

Rahmi Özdemir

Beden Eğitimi

Hülya Ulus

Beden Egitimi

Mustafa Uğurlu

Beden Egitimi

Bekir Yurttaş

Beden Egitimi

Nazik Kaşaca

Müzik

Bekir Dündar

Bilgisayar

Canan Yüncü

Müzik

Sezgi Ceylan

Görsel Sanatlar

Saliha Erdoğan

Halk Oyunları

Kübra Ekici

Akıl ve Zeka Oyunları

Nehir Korkmaz

Satranç

Ekrem Kürekli